Hozzászólások száma: 47
Oldalszám: 3
Témakörök > Droszt Híradó > nálatok minden rendben? A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
6ker 2006.10.09. 10:35:32 / # 11892
avatar
Egyebkent ez szokasos Magyar betegseg sajnos: "szól türjem be az ingemet mire észreveszem az egyik etikást a kocsija mellet persze neki sincs betürve az ingje.Ezt szóvá teszem.." Gondoltam, leirom de inkabb feladom rejtvenynek. Mi ebben a reszben a tipikus dolog amit mi kb 87,54%-ban ugyan igy csinalunk?
törölt felh. 2006.10.09. 08:58:42 / # 11891
avatar
Vezetöség=Rendeben nekem nincs gondom velük. Etikusok/Ellenörök=Na tisztelet a kivételeknek mert vannak olyanok is de sajnos becsúszot pár becstelen is közéjük.Legújabb példa Szombat BED ellenör aki töröt kocsival is A ketegoriás szól türjem be az ingemet mire észreveszem az egyik etikást a kocsija mellet persze neki sincs betürve az ingje.Ezt szóvá teszem a válasz inkább nem iróm le.Az meg,hogy nekik mindent szabad probálnánk csak meg mi zsebes nadrágban pólóban szólgáltatni. Diszpécserek=Hát itt csak egyet emlitenék meg petiltanám a rágozást annak aki a csövön van. Autok=Vannak vicces járgányok ami nem,hogy taxizni nem alkalmas de a forgalmiját is betiltanám.Megjegyzem a 6x6nál jól csinálják mert ott gyakran nézzik az autókat. Cimek=Örök téma mindig máshová mondja.Meg persze ha lenyomnak biztos batyuja van. Taxis kollégák=Mint az iskolában vannak haverok van akit kinem álhatsz és persze vannak prancsok akikel a suli(meló)után elmész focizni. Ismételten várom a kedves ellenör és etikás kollégák ellenörizését.Kocsi tiszta urh-á rendben nyakkandő megvan kocsi rendben cimre időben. Jelszó csak légy összinte.
kékvér 2006.10.08. 20:50:43 / # 11888
avatar
A munka nemesít. A kerükés fájdalmas agymunka. Akkor most mit csináljatok?
elégedetlen 2006.10.08. 16:52:18 / # 11887
avatar
Szevasz ez melyik cég csak nem a legidősebb. Mert arról hallotam egy két szépet: -minthogy egy átlagos belépés minimum 2 nap és ebből 1.5 nap,kettő igazán tökéletes munkakerülő teszetosza "jóindulatnál"telik míg meg írják a cuccost.Erről rengeteg vicces story van. Ti tudtok ilyet?
Rézfaszú Bagoly 2006.10.08. 08:37:14 / # 11884
avatar
Szia.Szerintem nálunk(XY cég)az autókkal és a címekkel nincs gond.De a vezetőség mehetne már,az etikások zöme lapát,a diszik fele alkalmatlan,és sajnos a "kollégák" is -hát hogyis mondjam-megérettek a selejtezésre.Amúgy minden klassz.
csogu 2006.10.08. 07:18:38 / # 11885
A téma jó, csak most fáradtság van, de majd mondom a tutikat:-)
elégedetlen 2006.10.08. 06:06:47 / # 11883
avatar
Avagy te mit tennél hogy a"szekér"jobban menjen? Mit változtatnál a cégen belül? Mármint akivel szerződést kötöttél. -vezetőség -etikusok -diszpécserek -autók -címek -taxis kollégák Minden mehet csak őszinte legyen,még ha hülyeség is.

Oldalszám: 3