Hozzászólások száma: 255
Ugrás a hírhez Oldalszám: 13
Témakörök > Hírek fórumai > Taxisok verték majdnem agyon a turistát A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2006.03.08. 19:55:34 / # 116277
avatar
Én a technikai részéhez nem értek, de javaslom Word-be írd.
Csumi 2006.03.08. 19:53:02 / # 116276
avatar
ne felejtsd el, hogy az írott szónak súlya van! Sokan maradéktalanul elhiszik azt amit olvasnak!Ez a kis "hallomás" csak tovább kavarja a sz@rt, és tovább ébresztgeti a bizalmat a taxisok iránt....
Csumi 2006.03.08. 19:49:22 / # 116275
avatar
....szóval ez abszolút nem életszrű!!!!!!!!!!!ki mondta neked ezt az "okosságot"? Szerinted melyik társasághoz tartozó taxis vállal be ilyet, mikor a töredékéért kirúgják?...és miért 200-Ft-ot adott vissza 140 helyett (860-Ft-os fuvardíjnál) feltételezve, hogy a többit le akarta nyúlni....valaki kitalálta ezt a f...ot, te meg leírod....ej...
Csumi 2006.03.08. 19:44:04 / # 116274
avatar
a tetű megint eltüntette amit írtam!!!!!!!!!!!!!!!! nem lehet ezzel csinálni valamit??????????????
törölt felh. 2006.03.08. 19:28:58 / # 116238
avatar
Szerintem ez az összes bűncselekménynél így van, hiszen minden érintett a saját verzióját adja elő, és érthető okból ragaszkodik is hozzá. Csak mi most figyelünk a részletekre, amit máskor nem szoktunk, hiszen nem vagyunk érintettek.

törölt felh. 2006.03.08. 19:01:51 / # 116267
avatar
Ha a hírek összeségét nézzük, akkor totál kavalkád van. Annyira nem fedik egymást a hírek, hogy az csak na. Most hallottam, a következőt. A taxi megállt, az utas tízezressel fizetett, a taxis 200 forintot adott vissza (végre van értelme a 200 forintosnak, mert eddig nem tudtam, hogy ez miként jött képbe), majd várta hogy az utasai kiszálljanak. Azok persze nem szálltak ki, hanem követelték a visszajárót. Az Angol fickó ott követte el a hibát, hogy a 200 forintossal elkezdte a taxis fejét kopogtatni-ütögetni, miközben mondta neki, hogy kéri a maradék visszajárót is. A Taxis ekkor ütötte meg őt. Ez az a dulakodás, amit vagy észrevett a többi taxi, vagy ezután rúgdosták kicsit össze őt és az autóját az Angolok, és ekkor jött vagy hívott segítséget a taxis. Lassan összeáll a kép, de nem irigylem a rendőröket kivételesen, mire ebből kiderítik (BIZONYÍTHATÓAN), hogy ki-kivel volt, az nem lesz kis idő.
törölt felh. 2006.03.08. 18:37:15 / # 116237
avatar
Igen, így már teljesen érthető:)
törölt felh. 2006.03.08. 18:27:21 / # 116236
avatar
Elsőre az index azt hitte tévedett, de egyben mi is tévedtünk, majd kiderült nem az index tévedett, és mi jól cselekedtünk, de a végén kiderült, hogy tévedtünk.
törölt felh. 2006.03.08. 18:25:10 / # 116235
avatar
[i]a, ketten leütik mint a taxiórát - hm, milyen találó :))) - szóval hogy ha ketten ugranak rá nincs sok esélye b, kiszállnak mind a ketten és elsétálnak[/i] a, Nem tudni, hogy nem-e próbálták meg, és ezt jelentette a dulakodás. b, Ha nem fizettek ki engem, akkor sétáról szó sem lehet, na persze ha futnak, akkor az más, hagy menjen:-) Margit krt. ezt ne feledd! 30 másodpercenként halad arra egy taxi. Ha én meglátok egy taxist dulakodni az utasával, akkor én is megállok, majd az utánam jövő is, ami azt jelenti 1 percen belül minimum 2 taxis érkezik a segítségére: Hívás nélkül!

tomajer 2006.03.08. 16:23:46 / # 116233
Persze. (tudom, miután a riportot én csináltam:-)) Ezt csak az index-el való viselkedésünk miatt tettem ide. Megmutatandó, hogy leírtuk, hogy tévedtünk abban, hogy azt írtuk, hogy tévedett az index:-)

Csumi 2006.03.08. 16:05:33 / # 116262
avatar
Csá toma! ...de a legújabb verzió szerint ez sem igaz...(city elnök nyilatkozata szerint)
tomajer 2006.03.08. 15:44:20 / # 116232
Tiszta víz került a pohárba 2006.03.07. 22:00 Mégsem tévedett az INDEX Taxisbunyó telefonhívásra Úgy tűnik, félreértés vezetett a péntek esti taxis-utas összecsapáshoz a fővárosban: a részeg brit egy kétszázassal akarta kifizetni ezer forintos számláját, mire a céges taxis egy mezítlábas kollégáját hívta segítségül. Ő túljátszotta a szerepét: leszúrta az utast.

Zaccmester 2006.03.08. 15:35:03 / # 116261
avatar
Upsz, nem is ide akartam beírni...
Zaccmester 2006.03.08. 15:34:20 / # 116253
avatar
Ma este RTLKlub Fókusz: Nők a taxi volánjánál :)

Zaccmester 2006.03.08. 15:08:51 / # 116242
avatar
Éjjel is? Szegény. :( Tuti nem vagy taxis? ;)
Gremlin 2006.03.08. 15:06:52 / # 116231
avatar
Köszönöm a meghívást, lehetséges, hogy élnék vele, sajnos a mai napom az full, de amúgy a jövőben elképzelhető. :)

Zaccmester 2006.03.08. 15:01:47 / # 116260
avatar
Igen, piszkálódtam! ;D Egyébként már nincs időm visszaolvasni az összes fórumot, ahol ez téma volt, de mindha Tomajer mondott volna olyasmit, amit elvársz. :) Amennyiben tévedek, én már most bocsi! Plusz mintha a cikk is úgy lett volna megírva, hogy az Indexnek volt igaza, de ez is csak rémlik... Tényleg bocs, most rohanok a mai negyedik dokihoz. :( Ha van kedved gyere este Te is a "fogadó órámra", jókat tudnánk dumálni szerintem. ;)
Gremlin 2006.03.08. 14:56:55 / # 116259
avatar
"Ekkor keletkezett, a sajtóban már sok verzióban megjelent konfliktus, ami dulakodásba torkollott. A dulakodás láttán, megállt több taxis, és kollegánk segítségére sietett." Hmm, én ugyan sosem voltam még taxis, és azt sem tudom hogyan működik az éjszakai élet, de ha valaki be van nyomva, és ad egy 200-ast gondolván hogy a dolog ok, a taxis meg elkezd problémázni, sztem az a legegyszerűbb ha: a, ketten leütik mint a taxiórát - hm, milyen találó :))) - szóval hogy ha ketten ugranak rá nincs sok esélye b, kiszállnak mind a ketten és elsétálnak Szvsz a esetben mire odaér bármilyen kolléga is a dulakodást megakadályozandó, addigra már nicns dulakodás. A b esetben pedig a taxisnak kell kiszállnia és kezdeményezni a dulakodást. Nekem az nem tiszta ebben, hogy ha az utas leállított a taxit, és őszerinte kifizette, akkor hogy lett ebből dulakodás?! . de nem elég - de igen .de nem uram, ez kevés -de ez annyi .de nem -durr egy pofon .durr egy pofon és ütik egymást a kocsiban? És ezt meg a többi kolléga jól észreveszi, akik a fórumon korábban elhangzottak szerint alig törödnek manapság egymással? No mindegy, biztosan érdekes lesz a sztori vége, az igazságot meg úgysem tudjuk meg. Szvsz: az angolok elmentek akár mert átverték őket akár mert nem, és utána a taxis meglátta őket valahol, vagy utánuk ment mert tudta hová mennek, a címen már várták a haverokkal őket, és lehet, hogy cska a jogos vagy jogosnak vélt bérét akarta, de eldurvult a helyzet.

Gremlin 2006.03.08. 14:44:38 / # 116258
avatar
Hmm, Zaccmester, azt hiszem kicsit piszkálódsz velem, így a második abszolút nem hozzám szóló hozzászólásodat is elolvasva amiben megemlítesz, de nem baj :) Kérdésedre válaszolva, igen az ügy elejétől olvasom hogy mi történik, sőt ha jól figyeltél az első 10 hozzászólás között volt ezen a fórumon az én hozzászólásom is. Ezen felül amikor másnap az itt beidézett Radio1-es hírt hallottaqm, ahol Cityt mondtak, kaptam a telefont, és rájuk akartam telefonálni, hogy áááácsi nem úgy volt az, legyne szívesek visszanézni az indexre reggel is, nem cska este. Még szerencse, hogy foglalt volt, mert most én érezhetném magam kellemetlenül, hiszen végülis véletlenül tényleg igazat állítottak. Az pedig, hogy a Hallotaxi főként taxisokból áll, akik ezen a fórumon is megfordultak talán méginkább indokoltá tenné, hogy valamelyik cikk végére odakerüljön, hogy valóban helytelenül gondoltuk, hogy az index.hu valótlant állít, mgé mi sem voltunk képben. Ennek ellenére köszönjük az index megértő hozzáállását! (Hiszen annak ellenére, hogy nem azonnal, de végül javították a hibájukat...amiről később kiderült, hogy nem is volt hiba. Ez egyébként pusztán gesztusértékű, az index valszeg szarik rá nagy ívben, csak úgy bennem fogalmazódott meg, hogy milyen szép példamutatás lenne. :) )
Zaccmester 2006.03.08. 14:41:51 / # 116257
avatar
Szép álmokat, párnacsücsköt nem megrágni!
Oldalszám: 13