Hozzászólások száma: 255
Ugrás a hírhez Oldalszám: 13
Témakörök > Hírek fórumai > Taxisok verték majdnem agyon a turistát A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Csumi 2006.03.09. 19:06:47 / # 116306
avatar
jaja
törölt felh. 2006.03.09. 19:06:30 / # 116305
avatar
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD Én még szamárral kezdtem:-)
törölt felh. 2006.03.09. 19:05:22 / # 116304
avatar
Így igaz, de legalább egy hely amire már tudjuk, hogy koncentráltan kell figyelni!
Csumi 2006.03.09. 19:04:54 / # 116303
avatar
Én vagyok öreg???!!! mikor te már 1196-ban nyomtad? Lebuktál!
Csumi 2006.03.09. 19:01:34 / # 116302
avatar
Na persze ez nem csak a Szabolcs u. -ra igaz....sajnos
törölt felh. 2006.03.09. 18:39:03 / # 116301
avatar
Igen, igen, de ezek most kajakra csináják. Régen volt ilyen még 96-ban, hogy egy csapat rendszeresen ezt játsszotta, de leszoktattuk őket róla. Annyiból voltak azok keményebbek, hogy (1196-ban) rendszeresen 7-9 ezres taxiszámlával léptek meg. Most már van olyan, hogy ezek a Szabolcs utcai gyerekek a Dévai - Lehel sarokra rendelnek, mert rájöttek, oda még kapnak autót. Igazán még az is gond, hogy van ezekben a házakban normális utas is...igaz, nem sok. Azok sem kapnak autót, mert ne nyom rá senki. Nagy volt az éhség, és egyik kolléga felvette, mondtam neki mi a helyzet mire mondta: Tudom, de próba szerencse.... 2300 Forinttal ugrott meg a 4 utasa.
Csumi 2006.03.09. 18:11:30 / # 116300
avatar
...az igazsághoz tartozik, hogy a tükröt nem az angolok törték le, ők csak "emberkedtek"

Csumi 2006.03.09. 18:05:07 / # 116299
avatar
....ha meg többen vannak, még örülhet az ember, ha balhé nélkül megússza. Nem szívesen mond az ember 3-ast, hogy mást kivegyen a melóból, vagy esetleg problémát okozzon a segíteni érkezőknek. (erre is volt példa, nemrég Buda taxis 3-as break, Pál u. Mária u. sarok....no komment) Én a 16 év alatt 1x mondtam 3-ast a Ligetben a Vagon sörözőnél 1 magyar, és micsoda véletlen 4 angollal szemben. Az volt a bűnöm, hogy nem akartam 5 főt elvinni, mindjárt 1tükröm bánta. Kollegák, rendőrség, rendőrségre be, jegyzőkönyv, karszéttárás, ennyi. Őket be sem vitték. Az 1 magyart igen, de ő is hamarabb kint volt mint én. Ennyi....(azért később megkerestem a kedvenc kocsmájában )

Csumi 2006.03.09. 17:51:20 / # 116298
avatar
...mondom!!!!!! SPORTOT ŰZNEK BELŐLE! Ha meg begőzöl az ember, és szájon kapja, akkor megint a taxisok terrorizálják szegény kissebbséget. "Háá mos mé engem.....azé mer én cigán vagyok?"
Csumi 2006.03.09. 17:46:03 / # 116290
avatar
Ja!....megmég1pár.....

tomajer 2006.03.09. 17:44:41 / # 116297
ezt a Szabolcsból Róbert 50-be fuvart egyszer én is megettem:-( Fiatal tehes nő volt. A duma az volt, hogy nem tudja 48 vagy 50 ? Mire észbekaptam, már ki is pattant, hogy megnézi. Persze nem mentem utánna, működött az egészséges életösztön :--)
törölt felh. 2006.03.09. 17:32:52 / # 116296
avatar
XIII. Kerület Szabolcs utca 7-9-11-13 úticéljuk általában: Róbert 50 Reitter 26 Thököly 39 Általános duma: megyünk tovább főnök.
Csumi 2006.03.09. 14:24:59 / # 116289
avatar
Lehet, hogy ott nem lesz meg a pénze, de talán lgközelebb nem lesz kedve a "potyázónak" potyázni..

Csumi 2006.03.09. 14:21:42 / # 116294
avatar
Szia! Ilyen esetben a törvényes eljárás az, hogy kihívod a rendőröket, kijönnek, elkérik az iratokat,felírják, Téged félrehívnak, közlik nem tudnak mit csinálni, polgáripers úton követelheted a pénzed a bíróságon. Jaa ,hogy kivel szemben, azt nem mondhatja meg az adatvédelmi törvények miatt.Attól, hogy odamész egy címre, még nem tudod hol lakik a megrendelő.(pl. egy sarok a cím, de ha nem is az, akkor sem biztos,hogy a saját címére rendel..stb) Ezzel a tehetetlenséggel sajnos pl. a kissebség abszolút tisztában is van, legtöbbször röhögve ki is szállnak, és otthagynak fizetés nélkül "mit tud csinálni a k...g taxis, örüljön, hogy nem vertük szájba" aztán csodálkoznak miért integetnek az utcán hiába, miért nem veszi fel őket senki.De már ezt is megoldották: telefonon rendelnek, és úgy nem fizetnek. Ha 1 nap belefutsz 1-2 ilyenbe, és dühöngsz a tehetetlenségtől, lehet, hogy nem az észérvek jutnak eszedbe először a következőnél..nem erről az esetről beszélek, nem tudom ott mi volt, álltalánosságban írtam. ...jaaa és egy két ilyen potya utat megúsznak "követketmények" nélkül, legközelebb eszükbe sem jut, hogy fizetni is kéne (a kissebbségre gondolok, sajna tapasztalat) így talán érthetőbb, hogy piti pénzért is miért hőzöng a taxis.
Gremlin 2006.03.09. 13:53:24 / # 116293
avatar
Ez már korrektebben hangzik. De itt is elég balf. volt a taxis, legalábbis mint kívülálló így látom. Mennyibe is kerülhetet a fuvar neki addig, amíg azt nem mondta, hogy kiszállás? Talán egy ezres? Jó, ok nem akarnak fizetni, hagyom a picsába és kész. De legyen máshogy, az angolok bedurvultak és jól elverték a taxist.(A miértet nem értem, de mondjuk legyen, hogy ok nélkül, megmetették a helyzetet a kiérkező taxisok.) EKKOR azonban, miért nem hívta a rendőrséget, tudván tudva a címet ahol az utas lakik, vagy miért nem tett valami TÖRVÉNYES dolgtt, miért ő ment utánuk pár baráttal emberkedni? Mindezt mennyiért is, 1000Ftért? Húúhaaa! Akkor ezek szerint a második verést tekinthetjük megérdemeltnek is, asszem. Meg lett volna a lehetősége, a tanui a mindene, hogy korrekt eljárásban bizonyítsa igazát, de ő az ökölharcra gondolt haverokkal. Hát megkapta, innentől viszont úgyan úgy hibás ő is, ahogyan az angolok, hiszen nem törvényesen akarta megoldani, hanem majd jól szétverjük őket alapon. És vajon az hova vezetett volna? Picit továbbgondolva ugye a dolgokat: Megverik a két angolt, és az úgy ok? Megverik a két angolt és elvesznek 1000Ftot és úgy ok? Megverik a két angolt és elvesznek TÖBB PÉNZT és ok? Valahogy nekem ez még mindig sánta...
Csumi 2006.03.09. 12:57:02 / # 116292
avatar
Na ez már életszerű...és remélem végre igaz is..(nem a hírhozóban kételkedem, mint eddig sem, hanem a hírforrásban)
tomajer 2006.03.09. 12:21:53 / # 116291
Beszélgettem egy újságíróval, aki beszéllgetett az "Angol beteg"-el. Angolunk, majd két méter magas, nagyon erős sportoló alkat. És ami az érdekes a beszélgetésből. Mosolyogva mesélte, hogy: háromszor küzdöttek meg a taxisokkal, kétszer ők győztek, es harmadszor is lenyomták volna őket, ha nem kerül elő a kés. Ez persze nem jogosít fel senkit a bicskázásra, de a dolog lényege, hogy a történetnek innentől kezdve nem sok köze van a taxihoz. Ez egy egyszerű sokszereplős garázdaság, aminek a résztvevői között mellékesen taxisok is voltak.

törölt felh. 2006.03.08. 22:54:26 / # 116273
avatar
Akár így is lehetett.

family 2006.03.08. 22:46:35 / # 116288
avatar
No ! Egy kis fény az alagút végén ! Citysünk Andrássítól a Margit-híd budai oldaláig jutott , hogy miért azt nem kell részleteznem , ti is vittetek már részeg angolokat . Ott hősünk bejelenti a fuvar végét , mindannyian megértjük miért. Ekkor jön némi hőzöngéssel teli egyet nem értés , hősünk itt hempereg először a földön , van ott néhány arra járó taxis , angolok el. Itt az első végzetes hiba nem 3-as mond a rádión , hanem van egy-két ismerőse a mammutnál majd ők megmutatják . Ismerősökkel a Török utcánál érik be angolokat , hősünk másodszor is hempereg a földön , megin az angolok nyernek . Angolok el. Hősünk elbucsuzik barátaitól , ő már nem nagyon akar hemperegni , hazafele indul. Itt elköveti a második hibát nem szól , hogy figyeljetek , tudjatok róla ez és ez történt , nem , hallagat mint végtermék a fűben ! Megjegyzem szerintem ez a legnagyobb vétke és ez nem csak átvitt értelemben ez tényleg az ! Majd ezek után másfél óra múlva angolt beviszi a mentő a kórházba . Mi volt közben , nem tudjuk , ez a rendőrség dolga , bár nekem lenne feltevésem , mert már láttam mammmutos hiénákat , igen hiénákat , mert a mezitlábas taxis ezt a kategóriát nem fedi le , én kinézetre nem mernék hozzájuk beülni ! Ahhoz nincs jogom , hogy találgassak , de meg van a verzióm. cső
tomajer 2006.03.08. 21:27:44 / # 116287
Hát igen!:-( Ezt nevezik az erőfölénnyel valóvisszaélésnek. Merazért a bagoly, mégiscsak egy nagy allat! Mármint a verebhez képest persze:-)
Oldalszám: 13