Hozzászólások száma: 47
Ugrás a hírhez Oldalszám: 3
Témakörök > Hírek fórumai > A hiéna a zebrán vadászik A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2009.02.03. 07:45:55 / # 11398
Elnézést, csak ilyenre sikeredett...elég húzós éjszakám volt...fáradt vagyok... Na meg nekem nem is a szakmám...így csak kontárkodom...
kibic 2009.02.03. 07:21:50 / # 11400
avatar
Ez nagyon jó!Írja ezt AZ "ujságiró", meg a vidékre kivándorolt "suzukis" csáko.Mindkettő valószinüleg rengeteget autózik és utazik taxival. Az auto-motor rovatos nagyonokos firkász (+szerk) elmagyarázhatná mi az a "bálna" kombi merci?????????? A pestkörnyéki állat védő a (valoszinüleg gyorsépitésü,gipszkarton falu) pestkörnyéki lakóparkból költözzön le a tanyavilágba ott biztos nem hallja a szomszéd kutyájának ugatását!!

jucus 2009.02.03. 05:17:57 / # 11397
avatar
HAJRÁ CSOGÚ HAJRÁ!!!!!!
csogu 2009.02.03. 04:23:17 / # 11396
"Egy egyáltalán nem ismeretlen, nagyon sötét újságíró tollából!" Tamás, nem ismeretlen....az lehet, bár életemben nem hallottam még róla...de hogy ilyen gyenge cikket írjon...na várj...hazaérek és lesz kedvem, írok egyet én az újságírókról...tedd oda nekik, hagy szokják:)))

mimóza 2009.02.03. 02:19:25 / # 11372
avatar
Csak ne általánosítana :((

tomajer 2009.02.03. 00:23:18 / # 11393
Az ember azt hinné, ezt már nem lehet fokozni:-( Nna de tévedni emberi dolog, mondá a sündisznó:-) Még mindig csuklok, hogy ezt a Híradó portálja lehozza! :-( [i][b]Önök küldték! Ki mint taxizik, úgy él "És én balga azt várom tőle, hogy taxis létére kultrált kutyatartó lesz"[/b] Lassan másfél esztendeje, hogy egy budapest környéki kisvárosba költöztem. A szomszédunk egy taxis, aki sajnos magánemberként is hasonlóképpen él, mint az önök által leírt történetben szereplő „reptéri utasszállító” "Barátságunk" úgy kezdődött, hogy kénytelen voltam átkopogni a figurához, hogy jó lenne, ha halkítana primitív tuc-tuc muzsikáján, mivel vasárnap reggel nem biztos, hogy az egész lakóparkot fe kell keltenie. A folytatásba a csávó és ano…ás barátnője beszerzett egy ölebet, amit naphosszat magára hagynak és a kis korcs vonyítását kell hallgatni a lakóközösségnek. Amikor az (Budapest körvonalát a logojában tudó és csak hetesekkel felhívható társaságnál dolgozó) emberszállító fickó délutánra megy melózni még fél éjfélkor is az öleb vonyítását élvezhetik a szomszédok. Egy alkalommal az automata oroszlános taxija nem akart egy szép őszi napon elindulni, gondoltam segítek ennek a csákónak, ám segítségemet azzal hálálta meg, hogy korcsát - a többszöri kérés, figyelmeztetés - ellenére sem viszi magával (vagy hallgattatja, némíttatja, esetleg altatja el végleg), hanem nap-, és éjszakahosszat egyedül hagyja, had nyöszörögjön a kis vakarcs. Na ez a taxis (taxista, ahogy önök jellemzik ezeket a csákókat) természetesen a volánhoz ülve is hasonlóképpen viselkedik. A parkolóban úgy áll be rendszeresen autójával, hogy annak vége annyira kilóg az útra, hogy alig lehet mögötte elférni a szűk "szervízúton". A felfestett (kijelölt) parkolóhelyekre még egyetlen egyszer sem sikerült úgy beállnia, hogy ne lógott volna át tragacsával a szomszéd helyére. Természetesen (ahogy azt már korábban Önök is jelezték) ez a taxis sem ismeri az irányjelző fogalmát – maximum csak a Hálózat TV-n havi rendszerességgel vetített műsorból. A jobbkézszabály alkalmazásával is komoly gondjai akadnak a csákónak, minek eredményeként egy alkalommal már majdnem lezúzta Suzukimat. És én balga ezek után azt várom tőle, hogy taxis létére kultrált kutyatartó lesz. Maximálisan egyetértek azzal, hogy a taxisokkal kellene kezdeni a közutakon való rendrakást! Forrás: Vasvári Ernő [/i]

tomajer 2009.02.03. 00:08:32 / # 11401
Az írásnak, a mi számunkra, nem sok hírértéke van. Konkrétan 0 :-) Csak azért hoztuk le, mert mutatja, mennyi jóra számíthatunk, a mai Magyar sajtótól! :-(

Oldalszám: 3