Hozzászólások száma: 1433
Oldalszám: 72
Témakörök > Droszt Híradó > Miért nincs nekünk egy komoly szakszervezetünk??? A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Bántelki Lajos 2009.07.03. 15:40:34 / # 101847
avatar
Szia, tikos ügynök( kém )! Én sosem mondtam, hogy ingyéé! Én sem vagyok jótékonysági intézmény! Címarányos tagdíj, stb...
csili 2009.07.03. 04:35:11 / # 101846
avatar
Például. 10-12 ember már sok - mondjuk - egy benzinkúton. De tulajdonképpen nem a helyszín a fontos.
bond 2009.07.03. 00:50:15 / # 101845
avatar
..."Szóval! Neked van igazad! Mejnetek, nyomjatok, hogy ne lehessen kiadni sehol a címeket. De ne aggódjatok, a múlt héten 9 taxist vettünk fel autóval, ők szívesen elviszik. Úgyhogy, ha ilyen gondotok van, toljátok át a címeket, még kérnetek sem kell, elvisszük."... Azért csak kibújt a szög a zsákból!!! Agtelekikém! Téged aztán tényleg nem a pénz motivál! DDDDDD Amúgy meg: pfújjj!
Bántelki Lajos 2009.07.02. 13:50:42 / # 101844
avatar
Mohikán! Te vagy a 2 legnagyobb király! Az első a hobbytaxis, bár kezdem azt gondolni, hogy inkább műveletlen és a helyesírása - sajnos - tudatlanságából fakad! Szóval! Neked van igazad! Mejnetek, nyomjatok, hogy ne lehessen kiadni sehol a címeket. De ne aggódjatok, a múlt héten 9 taxist vettünk fel autóval, ők szívesen elviszik. Úgyhogy, ha ilyen gondotok van, toljátok át a címeket, még kérnetek sem kell, elvisszük. De nagyon::)))))
baupexim1 2009.07.02. 12:14:06 / # 101843
avatar
Csili,a Ricsi fajta Ferenc kőrúti flekken???
tomajer 2009.07.01. 23:19:15 / # 101842
Csak nehogy a kuszkuszfőző edény a kocsiban robbanjon:-)
törölt felh. 2009.07.01. 22:18:59 / # 101841
avatar
Ez se rossz ötlet. 16 ember elosztunk4-4 felé,és mindegyik fölmegy az átjátszókhoz kocsikázni,biciklizni egy egy 100wattos batyuval,és lefogja a csöveket:D Legyen a nevük pl.éhező taxis népi front:D ha tárgyalásra birjuk a megfelelő embereket ezzel,akkor tárgyalunk velük webkamerán:D "Szorgos népünk győzni fog";)
málna 2009.07.01. 21:19:24 / # 101840
avatar
Egyszer,nem is olyan régen,volt egy hasonló..Remekül szórakoztunk.Kiabálás,értelmetlen dolgok felhozatala,vég nélküli összejövetel. De a világért sem venném el a kedved,ettől még lehet egy újabb koncert.:DD
tomajer 2009.07.01. 20:47:12 / # 101839
Megpróbálhatjuk. Kíváncsi leszek, a 16-ból hányan jönnek el:-)
csili 2009.07.01. 20:30:25 / # 101838
avatar
Tomajertől tudom, hogy van egyenlőre 16 olyan taxis, aki névvel, telefonszámmal vállalja, hogy kész tenni a taxisok érdekeikért. Mi lenne, ha ez a kreatív, és bátor társaság összejönne egy közös ötletelésre mondjuk a Flekkenben, egy privát e-mailban egyeztetett időpontban?

a-kinti 2009.06.26. 12:37:50 / # 101836
avatar
na hello! először is nem mindjárt az önkormányzathoz kellene rohangálni,hanem a cégek fejeit kellene sarokba szoritani hogy érezzék a törődést.érezze hogy a lehetőségei korlátozottak, mert most nem igy van.simán beleröhög az arcodba.de ha mondjuk nem tudna sorozatosan autót küldeni bárhová,pl. perek tömkelegét kapná. elképzelhető hogy a 3.-4. akció után másképp lenne helyzet!! a támogatottságról meg,hogy az emberek olyanok mint a birkák, korlátok közé kell szoritani őket,mert mennek össze-vissza. és nem hiszem hogy csak 300 embernek van hasonló problémája,van az 3000 is!!!!
attus 2009.06.26. 08:09:04 / # 101835
avatar
"Amióta kiderült, hogy nem az az élet rendje, hogy a zöldséges, a lángossütő, és a taxis legyen egy társadalom leggazdagabb rétege..." Miért kell rá emlékeztetni, hogy rossz korba születtem, és rosszkor kezdtem el ezt a munkát?!:-)
tomajer 2009.06.26. 01:21:20 / # 101834
[b]Avagy már megint hülyének néznek bennünket! Kérek mindenkit, hogy az írásra ne itt reagálatok, hanem a cikk fórumában, hogy az új olvasóink is megtalálják! :-) Kössz!

ata8 2009.06.25. 23:18:41 / # 101833
avatar
Szerinted, ha fogalma sincs, hányan támogatják, mennyien állnak mogotte, hogy menjen el tárgyalni??? Hány ember nevében szólaljon meg?? mondjuk egy önkormányzatnál, a tarifa tárgyaláson hány ember nevében csapkodja az asztalt?? Mert nagyon nem mindegy ám, hogy 300, vagy 3000, ember nevében nyilatkozik valaki. Na ezért van szükség rá, hogy kiragasszátok a matricát. Ebből látszik az utcán, mekkora az egység.
tomajer 2009.06.25. 22:59:56 / # 101832
Már egy másikban írtam neked. Fuss neki. Figyelünk. Ha előre tájékoztatsz bennünket, az eseményekről ígérem képes hangos beszámolót csinálunk róla!!!
a-kinti 2009.06.25. 21:44:27 / # 101831
avatar
szevasztok! egyet értek veled. nevetséges az egész amit probáltok csinálni.gyerekes a dolog ...(szorolap irás, nyomtatás, terjesztés) az iskolában szerettük az ilyet gyerekként. ma már nem 56 ot írunk,hogy földalatti mozgalmat kell szervezni.szerintem ma már a taxis annyira behódolt,hogy fogalma sincs merre induljon.kihez csatlakozzon.jogilag tiszta legyen szerveződés? szerintem ez is hülyeség. akik ezt mondják azok lehet hogy a cégvezetők emberei,mert tudják ilyen formában nem lehet semmit csinálni. én akkor is azt vallom,hogy igenis valamelyik piacvezető céget blokkolni kellene csúcsidőben .vajon mit tudna csinálni a kedves piacvezetőcég? mennyi ideig tartana pl. bemérni? milyen lépéseket tudna tenni ha pl. elkapják az illetőt.miylen szankciót alklmaznának?milyen média visszhangja lenne? szerintem ez nagy durranás lenne!! és ha ez mind megvan akkor jöhetnétek ti és mögé állhanátok az ügynek. akik ezt a fajta demonstráciot nem akarják támogatni és csak demokratikus uton szeretnék az ügyet megoldani, azok félnek valamitől pl. valamelyik cégvezetőtől. elnézést kérek ha megbántottam bárkit is de talán nem kellene betojni oda kellene csapni
csili 2009.06.25. 19:24:07 / # 101830
avatar
Ja és még egy: én ebben a felhívásban nem látom az ellenfelet. A taxisoknál minden kezdeményezés azért "fojtódik el csírájában" , azért "sorvad el módszeresen", mert évtizedek óta mindig azt vártuk, hogy megmondják, hogy mi a jó nekünk, és ezért mit kell csinálnunk. És ez nagyon jól működött, nagyon sokáig. Amióta kiderült, hogy nem az az élet rendje, hogy a zöldséges, a lángossütő, és a taxis legyen egy társadalom leggazdagabb rétege, nem találjuk a helyünket. Ha majd a legszegényebb rétege leszünk, akkor - talán - majd közösséggé válunk, és teszünk is - közösen - az érdekeinkért.
csili 2009.06.25. 19:13:19 / # 101829
avatar
Nem érzem feltétlenül elterelésnek, a Taxisok Világában megjelent felhívás minden pontjával egyetértek. Ezzel nincs semmi baj. DE Ha ez egy (országos) taxis szövetség, szeretném ismerni a struktúráját, a szövetség működését. Mindezt azért, hogy akár a kitűzött célok negvalósításának a módját, akár a következő célkitűzések megfogalmazását illetően, vélemény-nyilvánítási, egyetértési jogom legyen. Konkrétan: pl. nekem, mint taxisnak, vagy egy általam megbízott, netán megválasztott képviselőmnek milyen jogosítványaink lesznek?
Bántelki Lajos 2009.06.25. 10:45:40 / # 101828
avatar
Sziasztok! Hú, esküszöm mintha valami titkos ügynök sorait olvasnám! Te, azért néha vissza olvasod magad!? Mintha 1 kémfilben lennék! Eszméletlen! Ma 10:10 kor hátradülöngéltem 10 percre a 11 Nándorfejérvári 31 előtt. Remélem, segítettem! Mehetti! Nagyon nagy figura vagy! És a legjobb, hogy - ahogy elnézem az írásaid - még háborúzni is képes lennél - vizipisztollyal - Bele gondoltál abba, hogy 1 próba pret nick névvel nem tudsz elindítani?! Komolyan mondom, kezdesz nevetségessé válni! Azért, jó dülöngélést! :)))
Dr.Manhattan 2009.06.25. 09:29:49 / # 101827
avatar
bambalo: Igazad van. Biztosan lenne reklám értéke ha 10.10-től 1-2 percig egy felhívást hallgatna minden csatornán mindenki , DE erre várnak Ők is! Biztos vagyok benne , hogy alig várják a lehetőséget ,hogy lecsaphassanak ránk. Épp ezért nem javasolnám ezt ebben a formában. Sajnálnám ,ha belőled(belőletek) statuálnának példát elrettentés képen. Ez szükségtelen veszteség és pazarlás lenne! (sokkal értékesebb(ek) vagy(tok)) Találjuk meg a módját a közlemények beolvasásának a törvény nyújtotta kereteken belül. Mindenkivel a saját szintjén és saját eszközeivel lehet harcolni. Pl: Indítsunk próba pereket a cégek ellen és a kártérítés egy részéből már meg is van finanszírozva a jogi képviseletünk és van tőkénk a további lépésekhez.
Oldalszám: 72