Felhasználó hozzászólásai
Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D
Hozzáadva: 2019.06.18 20:34
Téma: Okosautók, robottaxik: hogyan készül Budapest a nagy átalakulásra?
Hozzáadva: 2019.06.12 15:04
Rendszám, Gps követő, személyazonosítás, utólagos büntethetőség.
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2019.06.06 05:35
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2019.06.04 21:16
Isstenem, azok a taxisnapok, amikor még ő főzte a gulyást! :-)
25 éve történt, a "skálás gyilkosság"
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2019.06.04 06:13
Háát, őőő ... meg kéne nézni a képeket :-)
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2019.06.03 21:43
Taxisnap 2019
Ez a kis videó, természetesen csak bemelegítő! -)
Csendesen jegyzem meg, azoknak akik szerint tehettem volna fel nagyobb képeket .... rá köll kantintani! :-)
Csendesen jegyzem meg, azoknak akik szerint tehettem volna fel nagyobb képeket .... rá köll kantintani! :-)
Téma: Hogy mik vannak...!?
Hozzáadva: 2019.05.24 06:15
Mit szerettél volna betenni Bélám?
Téma: Segítség !!! Taxis akarok lenni.
Hozzáadva: 2019.05.22 06:13
Nem.
Téma: Segítség !!! Taxis akarok lenni.
Hozzáadva: 2019.05.21 19:45
Erre nem nekem kéne válaszolni, hanem a lányoknak.
Sok mindentől függ az utolsó kérdésedre a válasz. /a többivel nem foglalkoznék, mert bőven taglalva van itt előttem ... tehát, ha eszed van menekülsz:-)))/
Tehát, veszélyes e?
Persze hogy az. Nem csak fiatal vonzó nőként, hanem mindenképp, mindenkinek.
Kell hozzá emberismeret, kell hozzá talpraesettség, kell hozzá tökösség.Én magam sok sok fiatal vonzó nőt ismertem a szakmában, az elmúlt több mint harminc év alatt. Volt akinek ment, volt akinek nem.
Azt képzeld el, hogy tudnál e kocsmában pultos, pincér lenni. Úgy, hogy nincs senki aki megvéd. Tehát egyedül vagy, és le kell kezelned a kapatos kanokat.
Ha ez megy, akkor semmi gáz. Egy leszel a sok csöves taxis közül ... ha nem megy, akkor eszedbe se jusson.
Remélem segítettem :-P
Sok mindentől függ az utolsó kérdésedre a válasz. /a többivel nem foglalkoznék, mert bőven taglalva van itt előttem ... tehát, ha eszed van menekülsz:-)))/
Tehát, veszélyes e?
Persze hogy az. Nem csak fiatal vonzó nőként, hanem mindenképp, mindenkinek.
Kell hozzá emberismeret, kell hozzá talpraesettség, kell hozzá tökösség.Én magam sok sok fiatal vonzó nőt ismertem a szakmában, az elmúlt több mint harminc év alatt. Volt akinek ment, volt akinek nem.
Azt képzeld el, hogy tudnál e kocsmában pultos, pincér lenni. Úgy, hogy nincs senki aki megvéd. Tehát egyedül vagy, és le kell kezelned a kapatos kanokat.
Ha ez megy, akkor semmi gáz. Egy leszel a sok csöves taxis közül ... ha nem megy, akkor eszedbe se jusson.
Remélem segítettem :-P













