Név Majercsik Tamás
Becenév tomajer
Honlap http://hallotaxi.hu
Taxitársaság: Plus Taxi

Felhasználó hozzászólásai

Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D

Hozzáadva: 2020.04.06 06:27

Miért?
Itt a válasz:

"Vajon mit szól ehhez geri?

Viktor apró pofonjai..."

Mondjuk nem annyira aprók, ha sorba vesszük őket.

Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D

Hozzáadva: 2020.04.06 06:25

És ezt te este fél tízkor tudtad?!? :-)

Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D

Hozzáadva: 2020.04.05 19:02

Te magad is látod miről szól ez.
Arról, hogy bármit megtesz ami nem az ő pénzébe kerül.  Pláne, ha az önkormányzatokat tudja vele gyengíteni.
Aljas húzás.  Megint csak gratulálunk.
Újra bebizonyította, hogy "esze ágában nincs visszaélni a rábízott hatalommal" :-(
Ez egy tanulási folyamat.  Eddig a partvonalról kiabáltak be.  Mint anno a Torgyán mester.   Most majd, ha nekik kell az asztalhoz ülniük, rájönnek, hogy kintről könnyű kritizálni.
Vagy megtanulják, hogy hogy lehet kompromisszumokkal eredményt elérni, vagy lesöprik őket az asztalról.
Tüntizni meg asszem, pár hónapig nem lehet ....
Bírja ő :-)
Eddig asszem kétszer tiltott le ...  aztán meg vissza ...

Mindenkinek igaza van. :-P

Tudjátok kik csinálják, a sárgalázt.  Tudjátok kb a véleményem is róluk.
De!
Húsz éve megpróbálok minden önszerveződést támogatni.  (Sapkáékkal is ezt tettem)  
Ez a csapat most hendikeppel indul.  Egy olyan helyzet alakult ki, amiben minden taxis és taxihoz kapcsolódó vállalkozás meggyengül. Ők viszont a segítős csoportnak köszönhetően népszerűek lesznek.
Tehát, van esélyük erőt demonstrálni.
Tehát gyengülő ellenféllel szemben erősödő taxis érdekvédők.  Jó kezdés.
A javaslatokat pedig lehet csiszolni, menet közben.
Ezek a fiúk lányok, nyitottnak tűnnek a segítőszándékú kritika felé.  Remélhetőleg bennünket is olvasnak, és ha nem is deklarálják, de figyelembe veszik amiket itt elmondunk.

Aztán majd leülnek a hatalommal szemben.  És ott szembesülnek azokkal a határokkal, amit a hatalom meghúz.
Ott kell majd kompromisszumkészség, és megtalálni, mihez érdemes következetesen ragaszkodni, és mit kell elengedni.

Ezért nem kezdtem el elemezni, a "követelések"  részt.
Nem Szálkával értek egyet.  Én annak vagyok híve, hogy úgy kell nekifutni, hogy legyen miből engedni.  Szerintem ők is ezt preferálják.

Most nincs más dolgunk, mint erősíteni őket, hogy a Metált és a fuvarszervezőket a háttérbe tudják szorítani.
Én már annak is örülnék, ha TGFSZ-i magasságokig eljutnának, hogy egyenrangúnak tekintik őket a partnerek. 

Azért, a fuvarszervezők megregulázása, nekünk is tervbe volt véve...  elmaradt.
Közben látjuk, hogy a fuvarszervezői piac, átalakult.  Kvázi kétszereplőssé vált. + City.Persze van még a Bolt, a Taxi4, és a Tele5.

Nem mondom, hogy az ő ötleteik, a nyerők, de van benne támogatandó.
Létszámszabályozás.  A fuvarszervezők által szedhető "tagdíjak" teljesítményarányossá tétele, satöbbi.
Persze vannak benne agyament ötletek is.
De te tudod a legjobban, hogy egy ilyen javaslatcsokor legfeljebb 10%-a megy át a gyakorlatba, az se úgy, ahogy az eredeti elképzelésben volt.
A lényeg, hogy itt szerveződik egy erő, amiből lehet valami ....

 

A mai napon a Taxisok Operatív Törzse szakmai válságkezelő javaslatcsomaggal fordult a kormány által kijelölt miniszterasszony felé.

A javaslatcsomagot weboldalunkon közzétettük, alatta az ún. "Diqus" felületen várjuk és gyűjtjük az esetleges kiegészítő, módosító javaslatokat.

Amennyiben egyetért azzal, hogy a haza taxi személyszállítói ágazatnak komoly megsegítésre van szüksége a koronavírus pandémia okán kialakult gazdasági válsághelyzetben, kérjük, írja alá petíciónkat.

Az aláírásnál lehetősége van személyazonossága titkosítására.


Taxisok Blogja Sargalaz    Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

A javaslat támogatható a peticiok.com oldalon: 


Írd alá!

Őőőő ...  alá lehet névtelenül is írni!!!  :-P

Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D

Hozzáadva: 2020.04.04 09:29

Ha lenne, akkor ti hármasban beszélgetnétek egymással Bátyóval és Baóval :-P

Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D

Hozzáadva: 2020.04.03 19:37

Nemnem.  Ezt a faszt, még a városházán se vették komolyan.
És ezt akkor is mondtam, most meg teljességgel biztosan állíthatom.

A mai (tegnapi) történésekről már beszámoltam.  Egy óra alatt lehetett megváltoztatni a véleményét az embernek.
Szóval.
Viktor?
Szerinted egy óra alatt megváltoztatom a véleményét, bármiről észérvekkel? :-P