Felhasználó hozzászólásai
Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D
Hozzáadva: 2020.04.06 06:27
Itt a válasz:
Viktor apró pofonjai..."
Mondjuk nem annyira aprók, ha sorba vesszük őket.
Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D
Hozzáadva: 2020.04.06 06:25
Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D
Hozzáadva: 2020.04.05 19:02
Arról, hogy bármit megtesz ami nem az ő pénzébe kerül. Pláne, ha az önkormányzatokat tudja vele gyengíteni.
Aljas húzás. Megint csak gratulálunk.
Újra bebizonyította, hogy "esze ágában nincs visszaélni a rábízott hatalommal" :-(
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.04.05 11:21
Vagy megtanulják, hogy hogy lehet kompromisszumokkal eredményt elérni, vagy lesöprik őket az asztalról.
Tüntizni meg asszem, pár hónapig nem lehet ....
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.04.05 11:18
Eddig asszem kétszer tiltott le ... aztán meg vissza ...
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.04.05 08:50
Mindenkinek igaza van. :-P
Tudjátok kik csinálják, a sárgalázt. Tudjátok kb a véleményem is róluk.
De!
Húsz éve megpróbálok minden önszerveződést támogatni. (Sapkáékkal is ezt tettem)
Ez a csapat most hendikeppel indul. Egy olyan helyzet alakult ki, amiben minden taxis és taxihoz kapcsolódó vállalkozás meggyengül. Ők viszont a segítős csoportnak köszönhetően népszerűek lesznek.
Tehát, van esélyük erőt demonstrálni.
Tehát gyengülő ellenféllel szemben erősödő taxis érdekvédők. Jó kezdés.
A javaslatokat pedig lehet csiszolni, menet közben.
Ezek a fiúk lányok, nyitottnak tűnnek a segítőszándékú kritika felé. Remélhetőleg bennünket is olvasnak, és ha nem is deklarálják, de figyelembe veszik amiket itt elmondunk.
Aztán majd leülnek a hatalommal szemben. És ott szembesülnek azokkal a határokkal, amit a hatalom meghúz.
Ott kell majd kompromisszumkészség, és megtalálni, mihez érdemes következetesen ragaszkodni, és mit kell elengedni.
Ezért nem kezdtem el elemezni, a "követelések" részt.
Nem Szálkával értek egyet. Én annak vagyok híve, hogy úgy kell nekifutni, hogy legyen miből engedni. Szerintem ők is ezt preferálják.
Most nincs más dolgunk, mint erősíteni őket, hogy a Metált és a fuvarszervezőket a háttérbe tudják szorítani.
Én már annak is örülnék, ha TGFSZ-i magasságokig eljutnának, hogy egyenrangúnak tekintik őket a partnerek.
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.04.04 18:36
Közben látjuk, hogy a fuvarszervezői piac, átalakult. Kvázi kétszereplőssé vált. + City.Persze van még a Bolt, a Taxi4, és a Tele5.
Nem mondom, hogy az ő ötleteik, a nyerők, de van benne támogatandó.
Létszámszabályozás. A fuvarszervezők által szedhető "tagdíjak" teljesítményarányossá tétele, satöbbi.
Persze vannak benne agyament ötletek is.
De te tudod a legjobban, hogy egy ilyen javaslatcsokor legfeljebb 10%-a megy át a gyakorlatba, az se úgy, ahogy az eredeti elképzelésben volt.
A lényeg, hogy itt szerveződik egy erő, amiből lehet valami ....
Téma: Nagy bajban vannak a budapesti taxisok - lesz, aki feladja
Hozzáadva: 2020.04.04 14:51
A mai napon a Taxisok Operatív Törzse szakmai válságkezelő javaslatcsomaggal fordult a kormány által kijelölt miniszterasszony felé.
A javaslatcsomagot weboldalunkon közzétettük, alatta az ún. "Diqus" felületen várjuk és gyűjtjük az esetleges kiegészítő, módosító javaslatokat.
Amennyiben egyetért azzal, hogy a haza taxi személyszállítói ágazatnak komoly megsegítésre van szüksége a koronavírus pandémia okán kialakult gazdasági válsághelyzetben, kérjük, írja alá petíciónkat.
Az aláírásnál lehetősége van személyazonossága titkosítására.
Taxisok Blogja Sargalaz Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
A javaslat támogatható a peticiok.com oldalon:
Őőőő ... alá lehet névtelenül is írni!!! :-P
Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D
Hozzáadva: 2020.04.04 09:29
Téma: Az örökzöld politika újra!!! (csak itt!!) :D
Hozzáadva: 2020.04.03 19:37
És ezt akkor is mondtam, most meg teljességgel biztosan állíthatom.
A mai (tegnapi) történésekről már beszámoltam. Egy óra alatt lehetett megváltoztatni a véleményét az embernek.
Szóval.
Viktor?
Szerinted egy óra alatt megváltoztatom a véleményét, bármiről észérvekkel? :-P













