Felhasználó hozzászólásai
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2007.12.29 13:56
Ha kifejtenéd bővebben mire gondolsz.
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2007.12.29 13:52
kértem már többször,most ismét megteszem:előbb legyetek minden részlettel tisztában és azután itélkezzetek! a Zolit a taxi1 hivta át az elveszett tárgy miatt,ez idő alatt a2-es pedig kiadta a cimet. a kollégák szóltak az1-esnek hogy a 1037 az elsö,az1-es utasítására ment át és vette fel /az amúgy is őt megillető címet/mint a sorban álló első A-kat.Talán még annyit tennék hozzá,hogy a1037-es Zoli a saját érdekében soha nem szólt volna,de a MÁSOK ÉRDEKÉÉRT mindíg kiállt!
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2007.12.27 10:37
vasárnap 15h után,de telefonon pontosan megkapod













