Felhasználó hozzászólásai
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.02.04 21:08
Köszönöm,hogy felhívtad a figyelmemet rá.Nem volt szándékomban kideríteni bárkinek is a kilétét sőt ha tudom is,hogy ki-kicsoda addig a percig amíg Ő el nem mondja,én biztos nem mondom el senkinek.Csupán annyit kértem és kérek mindenkitől,hogy az arcnélküliséget ne a mocskolódásra,mások sértegetésére,lejáratására használja fel!
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.02.04 18:57
Amit szeretnék elmondani ahhoz nem kell sem apród sem tábornok,csupán egy olyan hely ahol ezt megtehetem úgy,hogy a nevem mellé teszem és nem bújok el egy álarc mögé,nem leszek fantom akit nem lehet megfogni,hogy mindenkinek jól beszólhassak retorzió nélkül!Nem szeretnék a Te bőrödben lenni,biztos nehéz lehet ha már ilyen eszközökhöz nyúlsz és nem a szemtől-szembe verziót választod!
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.02.04 17:09
A képet nézve lehet,hogy igazad van-de ez valyon ugyanakkor készült,esetleg később-nem tudom innen ezt megitélni,bármelyik vari igaz lehet.Az ügy pedig nem jutott el a vez.etikáshoz az biztos,hogy miért azt nem tudom.Ha igazatok van álljatok ki mellette és vigyétek végig az ügyet.
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.02.04 09:55
Valóságos dolognak látszik amit irsz-ha a képen látható autórol van szó-de,ha sérelmes az időmérö döntése van lehetőseged a szabályok szerint,hogy az igazadat más módon bebizonyitsd.Kérhetsz egy etikást aki megnézi az autódat és eldönti a folytatást.Még itt sem attak igazat,van minden műszakban vezető etikás aki a további folyamatot eldöntheti,ez már az ő felelősége.A döntéseinknek a súlyát nekünk kell viselni.Minden meghozott szabályszerinti tiltás meghatározott ideig szól!Jelen esetben a mosatás bemutatásánák tényéig szól alap esetben,addig sem a drosztra beállni sem címre jelentkezni nem lehet.Gondolom a szabályokkal Te is tisztában vagy.Megkérdezhetném talán,hogy miért nem így jártál el de ennek most nincs is jelentősége,egy biztos,hogy 6.30-10óráig hosszú idő telt el és ezalatt senki nem tudja mi is történt.
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.02.04 09:14
A kérdés amit feltettél nem szólhat nekem, mivel nem vagyok gazd.vez. és én is csak azokat a segítségnyújtásos dolgokat látom amit mindenki más. Amiben pedig nem vagyok képben, ahhoz nem szólok hozzá! Talán más egyéb témában állok rendelkezésedre, addig is köszönöm a megtisztelő figyelmedet.
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.02.02 13:55
Nem királyként vagyok itt veletek,nem én választottam ezt a nevet,az igazság az,hogy egy kolléga ragasztotta rám. Elfogadtam ám legyen,mindegy milyen az a név, a lényeg, hogy az ember vállalja önmagát!Lehet,hogy én sem vagyok mindenben tökéletes de melyikönk az!Nem tartok alattvalókat hidd el,kollégáim pedig vannak!Van a 7-800 között nagyon sok féle de ezt nem kivánom részletezni.A szemem köszönöm szépen nyitva van,látok amit látok,bárki megtisztelt a bizalmával még mindíg sikerült valamilyen megoldást találni a gondjaira!Nem szokásom a szőnyeg alá söpörni bármit is!Az igazságról lehet beszélni sőt kell,csak azt nevekkel,tényekkel(név,helyszin,esemény,stb)alá kell tudni támasztani és ettől kezdve már nem üres vádaskodásról beszélünk!Igazad van ez egy olyan fórum ahol lelehet írni mindent,csak a megfelelő stilusban.Köszönöm a megtisztelő cimet, semmi baj nem vagyok sértődős. Te is előbb vagy utóbb remélem, hogy megérted nem a kódommal vagyok itt jelen, a csatorna pedig egy hivatalos hely ahol a munkám miatt vagyok jelen mint az álltalad oly "nagyrabecsült"1050
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.02.01 13:06
Az előbbi kérésem nem csak Neked szól,hanem minden olyan kollégának akinek hasonló gondja van!
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2008.02.01 12:59
Ha megkérhetnélek próbáld meg tényszerűen leírni,hogy mi az ami ennyire bánt talán közelebb kerülnénk az igazsághoz,és nem az értelmetlen vádaskodásodat próbálni megfelyteni.
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2007.12.29 16:39
Ha kész a sült,szólj és időben ottleszünk zsűrizni a pirosra sült négylábút.
Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!
Hozzáadva: 2007.12.29 16:34
A ,többes" csak emlékeztető az előző írásokhoz és nem kapcsolódik a Zolihoz.Ezek után pedig fogadd elismerésem az emberismeretedért!













