Hozzászólások száma: 38
Oldalszám: 2
Témakörök > Droszt Híradó > Pécsi Fix taxi A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2012.04.20. 23:36:21 / # 8646
avatar
Tomi ! Erre a mondatodra emlékezzünk nosztalgiából !!! A dátum az a lényeg, hogy mikor írtad ! Az élet olyan, hogy a múltból illik tanulni és csak úgy tudsz előre lépni. (egyébként hasra esel)
tomajer 2006.10.01. 12:17:01 / # 8645
Bővebben? Elkezdték lefele tolni az árakat, vagy pillanatnyilag beállnak egy szintre?
longi 2006.09.30. 22:22:27 / # 8644
avatar
Félek, hogy közeledünk Sopron felé. A héten megint hárommal nőt a "Fixesek" száma.

3asbreak 2006.09.15. 20:47:07 / # 8643
avatar
Meg valóban, túl sok a korlátozás...
3asbreak 2006.09.15. 20:44:55 / # 8642
avatar
Tényleg szép a lap. Csak nem igazán éri meg a Fix Taxival utazni (egyébként a logoval kapcsolatban a Taxi2000 marketingeseinek biztos lenne 1-2 szava)...szóval azért Uránvárosból mondjuk a 48-as térre 1700-ért, hát hahaha :))

törölt felh. 2006.09.15. 18:10:25 / # 8640
avatar
A weboldal tényleg szép, de a rendelésnél az a sok lehetséges negatívum engem speciel elijesztene. A "Vis major"-ra gondolok. Meg azt kicsit bántónak tartom, hogy hiába rendelek, vegyem tudomásul, hogy a hűségkártyás utasokhoz képest én hátrányt szenvedek. De tényleg szép a lap.
Fixi 2006.09.15. 17:54:22 / # 8639
avatar
Majd az ügyfél eldönti, hogy megfelelek e neki.
tomajer 2006.09.15. 17:48:54 / # 8638
Ha nem mondod neki, hogy "hüjje" akkor lehet hogy leül veled;-) Nem ártana.
Fixi 2006.09.15. 17:47:07 / # 8641
avatar
Csak a tisztán látásér: Ez csak azt mutatja, mennyire hülye vagy a taxihoz, mint szakmához! Tudod, aki már több autót elhasznált életében, az előrébb tud gondolkozni mint te! Arról nem is beszélve, aki már látott társaságokat az egekbe emelkedni, és aztán eltűnni a sűllyesztőben! Kezdő vagy, de lelkesen tennél tönkre egy szakmát!:( Miért nem hiszel a hozzáértőknek? (Forrás:pécsi volán taxi topik, Droid /bejegyzés 113/) Válasz: Büszke vagyok hangvételedre. Ez a taxisok normális beszédstílusa? Na látod, ehhez nem is akarok hozzászokni. . Én is az életben maradásért küzdök, mint bárki más. Nekem, mint vállalkozónak, a hatóságokon kívül ne akarja más meghatározni, hogy szolgáltatásomat miképpen végezzem, ezt a piac majd eldönti. Továbbá én sem akarok más vállalkozásába beleszólni, ha irányomba, arculatával vagy elnevezésével nem él vissza. Nem ismertétek a helyzetet 2003.-ban Pécsett, amikor még csak röhögtek rajtam, és azok pörögtek különböző cégek matricái mögött, akik most ellenem szítják a hangulatot, és arculatommal továbbá nevemmel próbálnak érvényesülni. A hozzáértőknek csak annyi, ne a másikat nézzék le és szólják meg, mutassák meg, hogy kell csinálni. Fórumotoktól elköszönve, kívánok mindenkinek érvényesülést munkájában. (Forrás:pécsi volán taxi topik, Fixi /bejegyzés 117/) Ha ezt tartod a taxisok szintjének. IGEN NEM VAGYOK HAJLNDÓ. De szerencsére nem ezt tapasztaltam.
longi 2006.09.15. 15:39:33 / # 8637
avatar
A korrekt taxi szolgáltatás: Munkaidő: 18-02-ig Gépkocsipark: Jelenleg csak egy kocsit tudunk biztosítani. A weboldal azonban meg kell hagyni, kifogástalan csak gratulálni tudok, a legjobbak egyike a pécsi választékban, remélem addig, amig a el nem készül miénk az új.:-))

longi 2006.09.15. 15:05:06 / # 8635
avatar
Egy másik topikban (pécsi Volánosok) már megírta, hogy nem hajlandó a (taxisok) szintjére leereszkedni, nem tárgyal velünk. Tamás, akkor lőttek a kávénak is?

manitu2 2006.09.15. 14:00:00 / # 8636
avatar
Elfogadhato a helyzet,mert ahogy masok is irjak sorra jelennek meg a fixtaxik ay orszagban.Gondolom nem Te vagy ennek a fuvarozasi modnak az ertelmi szerzoje.En gyakran utazom a pecsi fotaxisokkal es csak pozitiv tapasztalataim vannak a szolgaltatasaikkal kapcsolatban.Ok mar tobb eve taxiznak mint Te ,de megsem tettek olyan megjegyzest,mint Te a fixtaxi honlapodon,idezem ...BEBIZONYITJUK,HOGY LETEZIK KORREKT TAXISZOLGALTATAS MAGYARORSZAGON... Akkor eddig nem volt korrekt taxizas???
tomajer 2006.09.14. 18:34:56 / # 8634
Mi az, hogy mar te is? Ő mindíg értetlen:-)
longi 2006.09.14. 18:29:24 / # 8633
avatar
Megyek nézni a "vicceskedjünket" az sokkal jobb topik.

longi 2006.09.14. 18:15:07 / # 8621
avatar
Már megint félreérthető voltam, a Fixis kollégának válaszoltam a gúnyos megjegyzésére.
longi 2006.09.14. 18:10:03 / # 8610
avatar
Csogu már te is?:)

törölt felh. 2006.09.14. 18:03:04 / # 8632
avatar
Ezt hogy érted? :-)))
longi 2006.09.14. 17:59:03 / # 8631
avatar
Megfogadtam, hogy nem írok többet, de erős késztetést érzek, hogy válaszoljak a kérdésedre. Álmomban sem gondoltam volna, hogy még ezt a megjegyzésemet is félreérted. Csupán arra akartam rávilágítani, hogy már így is nagyon dühösek rád a Főtaxis kollégák, és ha megtudják, hogy már ilyen szintre került az ügy az csak ront a helyzeten. Miért örülnék ennek? (Megjegyzem nem tőlem tudták meg mit híresztelsz róluk) Többen olvassák ezt a fórumot, mint gondolnád, csak nem szólnak hozzá. Hidd már el végre, hogy nem vagyok az ellenséged, de nem örülünk annak amit teszel, mert ennek a következményéről már kifejtettük a véleményünket. Azért írok többes számban, mert sok kollégámnak hasonló a véleménye. Azt te is látod, hogy naponta jelennek meg az új Fix taxisok. Nálunk is az lesz a végeredmény, amit már Tomajer leírt a Volános topikban (a soproni példára gondolok). Ezzel befejeztem részemről, mert ha írok egy szót, akkor utána féloldalon kersztül magyarázhatom, mit értettem alatta.
tomajer 2006.09.14. 15:55:41 / # 8630
Próbáljunk meg visszatérni a dolog elejére megint. Meg tudod fogalmazni közérthetően, hogy konkrétan mi a problémád a helyi "Főtaxisokkal"? Pontokba szedve, közérthetően, hogy ne csak sejteni lehessen, hogy mire is gondolsz. Tehát: határozott, számonkérhető "vádakat" szeretnék! Mert pillananyilag ott tartunk, hogy: Nem zörög a haraszt:-(
Fixi 2006.09.14. 15:04:20 / # 8627
avatar
Úgy látom páran, félreértenek! Nem az a bajom, hogy van Főtaxi Pécsett Azt már problémásnak látom, hogy szerintem egyesek másokat semmibe véve, annak nevével visszaélve szolgáltatnak. Korábbi (Longi) bejegyzésre ezek szerint már van tűz - Ezt ki gyújtotta? Ha egy kicsit jobban körülnézel, talán közelebb jutsz annak a máshol feltett kérdésednek a megválaszolására, hogy miért találkozol több helyen mindig újra szerveződő formációkra. Nézd meg, véletlenül nem mindig abból a körből szerveződnek újra és újra, más névvel. Nem értem miért olaj a tűzre, ha én egy szerintem visszás helyzetre hívom fel a figyelmet, ezt korábban megpróbáltam egymás között személyes megbeszéléssel megoldani. Ez számomra megnyugtató eredményre nem vezetett. Azt a választ kaptam, hogy tehetek bármit ez így fog maradni, mivel Budapesten rábólintottak. Most, hogy érdekeimet védem, én vagyok a rossz? Mi a probléma? Ha szabályosan jártak el, akkor biztosan azonosulni tudnak Budapesten is a cselekedeteikkel. Én levonom a következtetéseimet, és az élet megy tovább. De ha nem, akkor vállalják cselekedeteik következményét, és ne Én legyek problémáik oka. Az élet ekkor is folytatódik tovább.
Oldalszám: 2