Hozzászólások száma: 4
Ugrás a hírhez
Témakörök > Hírek fórumai > Taxisofőr lett Michael Schumacher A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2007.12.28. 17:45:28 / # 7810
[b]Elárverezi tulajdonosa a Schumi-taxit Tuncer Yilmaz nevét akkor ismerhette meg a nagyvilág, amikor világgá kürtölte, hogy Michael Schumacher vezette a taxiját. A németországi török vendégmunkással azóta nagyot fordult a világ.[/b] Talán már maga a hétszeres világbajnok Schumacher is megbánta, hogy néhány héttel ezelőtt a nagy sietségben München utcáin átvette a volánt a török származású taxistól. A német sztár gáláns, száz eurós borravalót adott a taxisnak, aki büszkén világgá kürtölte, hogy maga a nagy Schumacher volt az utasa, sőt, a sofőrje! Teltek-múltak a napok, míg a taxis állítása szerint a hatóságok elkezdtek nyomozni utána, sőt, a müncheni rendőrség bejelentette, nyomozást indít az ügyben, Schumacher ugyanis megszegte a szigorú szabályokat, és ebben maga a taxis is vétkes. - Nagyon röhejes ez az egész. Kíváncsian várom a kihallgatást - kommentálta a hírt a hétszeres világbajnok autóversenyző. A taxis azonban máris egy radikális lépésre szánta el magát: árverésre bocsátja az autót, melyet Schumacher vezetett. - Komoly döntést hoztam: elárvereztetem a taximat, mert a Schumi-ügy óta teljesen megváltozott az életem, a nyomozás miatt komoly bajba kerülhetek, így minden pénzre szükségem van - mondta Yilmaz, akinek Opel Vivaro típusú kilenc üléses járgányáért (a kép csak illusztráció) a Bild am Sonntag szerint szerint már 63 ezer eurót is kínáltak. SamsungSport.hu

tomajer 2007.12.16. 03:27:23 / # 7809

attus 2007.12.13. 14:07:23 / # 7808
avatar
[font size=4]ACHTUNG! ACHTUNG! Vasárnap Race of Champions az Eurosporton![/font]

killer 2007.12.13. 12:29:49 / # 7807
avatar
"és azzal a fuvarral sem keresett, hanem költött." Mi ebben a nagyszám? Nekem tegnap három fuvarom is volt ilyen :D