Hozzászólások száma: 23
Ugrás a hírhez Oldalszám: 2
Témakörök > Hírek fórumai > Emelkednek az árak, kihalnak a taxisok A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Csumi 2006.02.05. 19:36:31 / # 7804
avatar
Brumm Medvék! Persze, hogy állnak! Nem összetévesztendők az UFOkkal, azok szürkék, ezek lilák:-)) Zaci: majd ezt is megszokod DDD:-)))

Fox 2006.02.05. 18:42:12 / # 7803
avatar
Udvozletem Csumi:) urilany:)))) Apropo..mar Februar elejen alldogalnak kint a lanyok? Tegnap nem hittem a szememnek.. ;)
Zaccmester 2006.02.05. 18:41:59 / # 7802
avatar
Sziasztok! Kedves utas-elvárásokkal kapcsolatban elmondanék egy sztorit, hihasználva galádul, hogy így nem tudtok félbeszakítani a történetben. Legfeljebb átlapoztok... ;))) Már 15 éve is voltak (aktív koromban...) igen bájos utasok, akik viszont az idősebb korosztályt képviselték. A kedvencem: begyömöszölte a Zsigába magát egy tetemes testtömeggel rendelkező, 70 év körüli úriasszonyság, malomkerék nagyságú kócsagtollas kalapban (!). Köszönés nuku, ellenben odaböffentett valami cafrangos utcacímet, amelyet se addig, se azóta soha... Én is marha voltam, mert az összes illemszabálynak megfelelően ugyan, de megkérdeztem a naccságát: ne haragudjon, tudna segíteni, hogy melyik kerület, vagy mihez van közel? Nos, gondolom nem mondok semmi újat, amikor a válasz az volt, hogy "maga taxis, nem? Akkor hogy-hogy nem tudja?" Hááát, nem tudtam, de annak örültem, hogy nem illetett a nyálával megvetésének kifejezéseként... Innen rövidre: kínos csendben térkép, majd a víz levert, mire betaláltam valahogy a Gellért-hegy oldalában lévő zsákutcába, amely 5-600 méter hosszú volt, és csak tolatva lehetett kijönni a végéből. :( Elértünk a csattanóhoz: kétszáz akárhány forintra megvetéssel a szemében ráhagyott az összegre 2! forint jattot. Ezzel még el is lettem volna, úgyhogy rükverc, aztán kezdenék letolatni a hegyről. DE! Naccsád rohan felém és hadonászik, hogy álljak meg. Megállok, feltépi az ajtót a következő szöveggel: ne haragudjon, most látom csak, hogy maga nem maszek taxis, mert azokat utálom! Tessék - mondta -, aztán a kezembe nyomott még egy 5 Ft-ost. Szóval nem szépítem a dolgot: kb. 2 percig én voltam a legújabb köztéri szobor a hegyen, majd elborult elmével a madám távozásának irányába küldtem az ötöst. Összefoglalva, régen is voltak bájos utasok, de ma már lehet több van, még nem tudom. Semmi pánik, engem már kikezeltek a lelki törésből, a pszichiáter is kiengedett, tehát új erővel állhatok a "bácsizós takonypócok" elébe. ;D

Fox 2006.02.05. 18:39:05 / # 7801
avatar
Rendben, legkozelebb "kihasznalom" :-) koszi. Igen igen, udvarlasi idoszak...csak kar hogy a szerelem nem ad szarnyakat :))) Ugylatom ez mindket esetre vonatkozhatna..:)
Csumi 2006.02.05. 18:34:59 / # 7800
avatar
CsáCsoguCsá! Már itt tartassz?! Az utcán szólíttatod le magad? Úrilány utcán nem ismerkedik!! DDD :-)))) ...Szia Fox
törölt felh. 2006.02.05. 18:26:26 / # 7795
avatar
Szinte 100%:-) Ha látsz az utcán és van kedved nyugodtan szólíts le kicsit dumálni:)

törölt felh. 2006.02.05. 18:24:07 / # 7799
avatar
Jah hogy udvarlási szakaszban voltál és így akartál imponálni a hölgyeménynek. Így már értem. Volt nekem is ilyen megtévelyedésem. Még nagyon fiatal koromban tetszett egy lány. Ki is találtam neki egy meglepetést. Magas földszinten lakott és az ablakában egy hőmérő. Az ötletet ez adta. Gondoltam felmászok a kezemben egy szál rózsával és betűzöm neki a hőmérő mellé, hogy meglepjem. A terv jól haladt a megvalósítás felé. Virág megvolt, az utca is csendes, így elkezdtem mászni. Számban a szúrós gaz, szívemben az elszántság. Ott számítottam el magam, hogy amikor felértem az egyik kezemmel el kellett engednem a biztonságot adó kapaszkodót. Persze hogy kibillentem az egyensúlyomból és hogy elkerüljem a leesést belekapaszkodtam a hőmérőbe... az meg galád módon kiszakadt a helyéről és virágostól, hőmérőstől lezuhantam. Visszavonulásom hangos nyögések közepette zajlott, miközben próbáltam láthatatlanná válni, hogy ne bukjak le. Persze a suliban a lány már úgy mesélte el, hogy be akartak hozzájuk törni, míg ők otthon voltak és az egész család retteg most és az apja nem győzi fizetni az ezreket, hogy megerősítsék az ablakot betörés ellen...én meg nem bítam fájdalommentesen ülni 3 hétig:) Innentől kezdve nagyon megfontolt vagyok az ilyen lovagias cselekedetekkel kapcsolatban:-)
Fox 2006.02.05. 18:15:54 / # 7798
avatar
Elkepzelheto hogy teged lattalak tegnap este, 22:45korul a Dozsa Gyorgyon kozlekedni utasokkal a Thokoly iranyaba? kek tuzes, lokhariton nagy hallotaxi.hu matrinka? Nem ertelek utol.. de csak csondbe probalkoztam ;-)
Fox 2006.02.05. 18:09:35 / # 7797
avatar
Varjal varjal.. most szedegetem a konnyeim... reg nevettem ilyen jot... Jo kis kollega :-D Elszokott az akkori kedvesem kutyuja.. nemetjuhasz-roti keverek, hat gondolhatod.. a poen az hogy 3perce allt a kocsim a Bosnyaktol, de nemvolt alkalmam elore megkerdezni ofelseget hova fog elszokni:D Mind1, tuleltem.. kell ilyen az ember eletebe.. :D
törölt felh. 2006.02.05. 17:59:53 / # 7796
avatar
Bosnyáktól a Hősök teréig? Nem hinném, hogy nekem olyat tudna tenni, hogy ez miatt 5-6 órát rohanjak:) kb. nekem ennyi időbe telne ezt a távolságot legyőzni:) Közben 3 újraélesztés:) Gyors fénykép....beálltam az ESSORA, hogy lefényképezzem...erre jött egy agyas kolléga, hogy ÁÁÁÁÁÁÁÁáááááááá így készül a hírek és elkezdte összetaposni a motorháztetőmet, hogy az ő lábnyoma jobban fog látszani, azt hittem hülyét kapok:-DD
Fox 2006.02.05. 17:50:38 / # 7794
avatar
:)))) Nem kivanom senkinek azt az erzest, amikor a Bosnyak terrol a Hosok tereig kell futni, csak ugy hirtelen.. barmilyen bemelegites nelkul.. utana 1hetig meg allni is alig tudtam, nemhogy felmaszni a masodik emeletre.. soha tobbet.. Zarhato kormanyzarat kell tartani az ules alatt.. azzal lehet dobalozni az ilyen elkovetok ellen:)) Egyebkent, mosolyogva tapasztalom hogy nem csak en vagyok ilyen "bolond", elobb egy gyors fenykep a labnyomrol.. utana gondolom a lepucolas.. a fenykepezo mindig ott lapul a kocsiba;-)
törölt felh. 2006.02.05. 17:36:11 / # 7793
avatar
Egy hetest nekem is, de feltételezhetően nem egy súlycsoportban vagyunk:)) Valóban nem horpadt be, mert ha így lett volna, akkor csak utána hajtok és valamivel hátbavágom:))
Fox 2006.02.05. 16:46:51 / # 7792
avatar
Aztan a fuvar vegen, 680at mutat az ora.. es "takonypoc" baratunk majerkedve 700bol kerek! Ilyenkor "szegyellem" a fiatal 21evemet.. es sajnos egyre tobb ilyen "kiscsavos" storyt hallok.. tanuljunk mar meg illedelmesen viselkedni es beszelni..ezek szinten minositik a fiatalsagot.. Had idezzem draga kedvenc filmunk? 'Uvegtigris' legjobb _beszolasat_ "Na huzzal haza es fozessel anyaddal kiskocsog" Aztan meg 72ora:-( Csogu: Ajh, jopar dolgot megelt mar a Tuzes, meg szerencse hogy edzett mar az anyag.. es nem horpadt be jobban.. Ha nem kozeledtek volna az utasok, nekem biztos megert volna 1hetes izomlazat mire utolerem...
törölt felh. 2006.02.05. 15:12:39 / # 7782
avatar
:-DDDD Nézd, dobd ki, majd gondolkodj el az időn:D

R063 2006.02.05. 15:05:58 / # 7791
avatar
Ennél már csak az a furcsább amikor beül a takony és azt mondja menjunk .... fater. Gondolkodóba estem-kidobjam a taknyost vagy gondolkozzam el azon milyen gyorsan is megy az idő
R063 2006.02.05. 15:03:08 / # 7790
avatar
Nem is harapott meg csak koptatta a fogát,mint a nyulak.
törölt felh. 2006.02.05. 15:00:26 / # 7789
avatar
Húú, de fura, amikor az embert lecsókolomozzák:) Ricsi bácsi...a fenébe:)
R063 2006.02.05. 14:37:45 / # 7788
avatar
Szeva Riccs! felhívlak más ügyből kifolyólag.
törölt felh. 2006.02.05. 14:22:58 / # 7787
avatar
Meglepődsz ezeken, mert még nem vagy elég edzett:) Én lassan már semmin sem lepődök meg. Állok a címen, amikor balról rohan egy ürge, majd nem kerülte ki a Tüzest, hanem inkább átszaladt rajta. Pont látták ezt az utasaim is. Kérdezi a hölgy utas, hogy miért nem szaladok utána és kapom el? 1, Felmértem az elkövető sebességét, és maximum biciklivel lett volna rá esélyem. 2, Mire esetleg utolérem, összeesek, így nagy értelmét nem láttam. 3, Utolérem, és megharapdál mint ez már egyszer megtörtént. Így inkább csak megjegyeztem, hogy velem, már ez is megtörtént:)
R063 2006.02.05. 14:02:36 / # 7786
avatar
üvöltsön

Oldalszám: 2