Hozzászólások száma: 404
Oldalszám: 21
Témakörök > Droszt Híradó > Ma történt velem jóóóó dolog A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
elégedetlen 2007.07.15. 21:14:51 / # 75159
avatar
nem tudok írni "mondtam neki"
elégedetlen 2007.07.15. 21:14:21 / # 75158
avatar
jött a közös képviselő pénzért, ,omdtam neki hogy minden hó 26.án van sorsolás. nem értette

elégedetlen 2007.07.15. 21:12:42 / # 75157
avatar
lefagyasztottam a politik topikot

cbtaxi 2007.07.13. 14:47:19 / # 75156
avatar
Jött a díjbeszedő egy 50 ezres számlával!!!! Majd azt mondta: -Jaj bocs ez nem a tiéd,ez egy lpcs házzal arrébb! Egyből jobb kedvem lett!

elégedetlen 2007.07.10. 20:01:13 / # 75155
avatar
szabadnapot tartottam 1-et kiváló volt

cbtaxi 2007.06.27. 11:39:56 / # 75154
avatar
Nnaaa akkor én ezennel vissza is vonultam kb 5-6 hónapra! Karácsonyra a boltokban kell,hogy legyen a könyvem. Januárban újra jövök egy merdzsóval! :-)
nemkar 2007.06.27. 01:32:06 / # 75153
avatar
Az olyan 16 milla.
nemkar 2007.06.27. 01:30:58 / # 75152
avatar
Hááát a Tanár úr egy új "medzsó" áráért írta. Szerinted?
Rocktaxi 2007.06.27. 01:30:51 / # 75151
Elmentem vizsgaidőpontot kérni a Mozaikba!! Kaptam!! E hét csütörtökre!!!! :-(( Szerintetek lesz időm összelapátolni a vasat??? Na jó! Ez nem jó, hanem rossz!!!

cbtaxi 2007.06.26. 19:40:33 / # 75150
avatar
Igen?...mennyit lehet keresni egy ilyen taxis könyvvel? Ha megéri...........
nemkar 2007.06.26. 04:19:56 / # 75149
avatar
Te nem tévesztettél pályát? Ilyen vénákkal milliókat lehetne keresni. Többet érne tőled egy Taxis könyv, mint a Tanár úrtól.
cbtaxi 2007.06.25. 22:08:05 / # 75148
avatar
Bbetyár! Szomorúan vettem tudomásul tegnap,hogy elkerülte a figyelmed. Szavamra,meg vagyok bántva! :-(

cbtaxi 2007.06.20. 21:30:00 / # 75147
avatar
SZERVÍZBEN Na ne mááá.. Ezt nem hiszem el.Mi ez már megint? Valami furcsa, ismeretlen, eddig sosem hallott zörej a motor felöl. Vagy alóla? A franc se tudja. Most megint mehetek szerelőhöz. Na igen, a „kedvenc”időtöltésem. És mégis mikor, kérdem én? Éjszaka dolgozom, nappal alszom, a köztes időben meg család meg lustálkodás. Mostanában a Csogut sincs időm utálni, az idejét se tudom, mikor szóltam be utoljára Tomajernek. Na mindegy, erre, muszáj lesz idő szakítanom, ezt meg kell orvosolni. Felrémlik az első találkozásom a szerelővel. Drága jó, önzetlen munkatársam, a 1014-küldött hozzá: -„Aranykezű, gyors és olcsó. Sanyinak hívják. Csak hivatkozzál rám!”- mondta. Megtettem. Sanyi arca elkomorult. - Te ismered Ricsit? - Hát persze – húztam ki magam büszkén. - Van valaki ebben a szakmában, aki nem ismeri ezt a legendát, ezt a félistent, minden taxis védőszentjét? - Ez esetben plusz 25% áfa – mondta ellentmondást nem tűrő hangon és tüntetően zsebrevágta a slusszkulcsomat. Na ezt megszívtam. - Megállj Csogu!- gondoltam, miközben egy tőről fakadó gondolatok cikáztak keresztül-kasul az agyamon: megölöm, megfojtom, kinyírom, elásom. Aztán kihantolom, és újra kicsinálom. Ennek ellenére a későbbiek során, harmonikus kapcsolatot sikerült kialakítanom Sanyival. E folyamatot meggyorsította az a tény, hogy megígértem: megszakítok minden kapcsolatot „azzal” az alakkal. Azóta a Sanyi a két legjobb barátom. Ugyanis olyan „termetes”, hogy két embert is kitesz. Tisztelettudó magatartásom vele szemben, nagyrészt ennek is tudható be. A műhelyében nagyüzem lehet. 6-7 autó vár szemlátomást javításra . Az emelőn egy Skoda, alatta egy Opel, szerelő aknán. Lehet, hogy az Opel alatt az aknában meg egy Babetta... ki tudja? Az udvaron álló Audinak is felnyitva a motorháztetője. Ez az ember halmozza az élvezeteket. Egyszerre több autón dolgozik. Igaz, egy esetben túlvállalta magát. Nem figyelt oda és egy Suzukiba, oda nem illő alkatrészeket pakolt.A hatás leírhatatlan volt!! Esztergom és hazánk büszkesége másnap lealázta a Mecsek rally teljes mezőnyét, Janikástul, Benikestül. Az összes WRC a vert mezőnyben kullogott. De hát Csogu megmondta előre: arany keze van. - Szia Sanyi - kiáltom vidáman - rá érsz egy kicsit? Valami meghatározhatatlan morgás rá a válasz. - Szerinted? – miközben előbukkan, egyik kezében egy komplett váltóval a másikban meg egy felújításra szoruló motorblokkal. - Mi van vazze, gyúrtál egy kicsit? – próbáltam viccesre venni a figurát. Gondoltam, ha hízelgek neki, akkor olajozottabban mennek majd a dolgok. - Na mi van, mit akarsz? – mordult rám barátságosan miközben letette a 400 kiló alkatrészt a kezéből. - Mit is, mit is, lássuk csak. Egy mosást, vágást, szárítást, és egy nagyon kevés zselével a végén, lődd be a séróm! Egy KV és egy üdítő is jól esne!- mondtam kedélyeskedve. Vesztemre! - Aha – mondta ugyanis vészjóslóan atyai hangon Sanyi, miközben egy 80 kilós kalapácsot vett, lazán a két ujja közé. - Sanyi neee, csak vicceltem, rossz a verda, azért jöttem !! - ordítottam rémülten. - Jól van na, ne pánikolj, nem bántalak! Tudod, hogy kedvellek. A fiamra emlékeztetsz. - Igen?- kérdeztem remegve. Ez kedves. - Ja. Ő is olyan, mint te. Követelődző, pimasz és hálátlan. Erre most mit mondjak? Ennek a durva embernek? Amíg a kocsim torka vérzik, addig biztos semmit. - Na mi a gondod má megint? - Valami furcsa hang jön onnan elől… alul… izé, nem tudom. - Jól van, megemeljük két oldalról, gurítsd ide az emelőt, én hozom a másikat! - Izé.. nem lenne egyszerűbb az aknán? – - De! – mondta gyanúsan „hülyegyerek” hangon. – Csak told ki légyszi, mert olajos a kezem. - Máris – kiáltom vidáman, majd a levegőben megállt az induló lábam. - Te Sanyi, ez az Opel bakon áll, nincs rajta kerék! - Tudom, én szedtem le. Ott van a 4 kerék a sarokban. Szereld fel, és máris gurul – vigyorgott rám kajánul. - OK.- sóhajtottam. - Hozom az emelőt. – Az emelők kapacitását a végtelenségig kihasználva, megemeltük a taxit. De Sanyi még így is csak nehezen préselte be magát az autó alá. Pár percig szöszmötölt, majd megkérdezte. - Te figyu, mentél át mostanában vasúti átjárón? Te jó ég !!! Mit találhatott alul, amiből erre a következtetésre jutott ????? - Háát… tegnap, azt hiszem. - És volt ott bakter vagy pályamunkás piros tárcsával, amilyennel leállítják az autóforgalmat? - Volt, de honnan tudod? - Itt van a tárcsája, beszorulva a féltengely mögött. - Húú, tényleg? Csak ennyi lett volna a baj? Akkor szerencsém van! - Ahogy vesszük - morogta bosszúsan Sanyi a kocsi alól. – Nem tudom kicsavarni az ujjai közül a rudat! - Mi van ??? – sikítottam rémülten. Elütöttem egy baktert és ott van a kocsi alatt ????? Megfordult velem a világ. Lelki szemeim előtt felsejlettek a börtön… a rácsok…. te jó ég... a zuhanyzó képe!!! - Ne pánikolj, csak a keze van itt. - Köszi, most megnyugtattál! Azonnal meg kell tudnom a Császár Elődöt védő ügyvéd nevét, címét, telefonszámát. El kell adnom a kocsit, hogy legyen pénze a családnak, amíg hűvösön vagyok. Ki kell vennem a kauciót. Szereznem kell valahonnan…… Te meg ezen nevetsz ???? Időközben ugyanis, Sanyi kiküzdötte magát a kocsi alól és a pánikszerű monológomat hallva, idétlen röhögés lett úrrá rajta. Egyik kezével a térdét csapkodta nagy vidámságában, a másikban egy termetes, lelombozódott faágat szorongatott, feltehetően azt, amit a kocsi alól piszkált ki. - De hát, de hát…- motyogtam - akkor most…. most mi van? - Haver, tudod mit? – mondta még mindig fuldokolva, a törvénytelen röhögéstől - nem kell fizetned, ez minden pénzt meg ért. – Csak lassan tért vissza belém az élet. Szerencséje ennek a közönséges embernek, hogy gyűlölöm az erőszakot, mert most különben………………… - Na mi van, csak nem ijedtél meg? De ugye azért nincs harag, igaz? - komorult el a hangja, miközben barátságosan a vállamra tette a kezét. Felkeltem a földről, leporoltam a ruhámat. - Haragudni Rád? Nézz már magadra Te nagy marha, lehet Rád haragudni? - Háát.. lehetni éppenséggel lehet – mondta még mindig vigyorogva - csak káros az egészségre. Na de félre ború, ez tényleg durva volt egy kicsit. Kiengesztellek. - Annyi pénz számtanpéldában sem létezik, amennyivel ezt az aljasságot jóvá tudnád tenni - feleltem. - Pénz, pénz, pénz! Mindig csak a pénz! Másra nem is tudsz gondolni? - Kompenzáció gyanánt? Tőled? Nem!! Elvégre taxis vagyok, vagy mi fene!! - Na figyelj, jó leszek hozzád, mint atya a hülye gyerekéhez. Ezentúl szóba állhatsz a Csoguval! Naa.. Valld be, erre nem számítottál! - Nem - feleltem szomorúan. - Erre nem. És bánatosan indultam a „megjavított” taxim felé. Ekkor láttam, hogy olajos maradt a kezem. Hátra mentem kezet mosni. Mikor vissza értem, egy Ford Focus állt a kocsim mellett, az enyémhez hasonlóan, felnyitott motorházzal. Sanyi gondterhelt arcát látva, jeges rémület járta át a szívemet. - Mi van főnök, csak nincs valami baj? - Csitt, ne zavarj! - mondta elmélyülten, majd odalépett a Focushoz. Kitárta két kezét mintha méretet venne valamiről, majd felegyenesedve a két kezét a kocsim motorházába süllyesztette. Hátralépett, bólintott, miközben elégedett vigyor futott végig az arcán. - Te haver - mondta. A hét végén lesz a Salgo rally. Nem akarsz a taxiddal elindulni????????

cbtaxi 2007.06.16. 20:06:16 / # 75146
avatar
Tanmese. Boldog voltam. Már idestova egy éve jártam egy lánnyal. Elhatároztuk, hogy megházasodunk. Szüleim, a barátnőm szülei , mindenben segítettek, a barátok bátorítottak. És a barátnőm…..? Egy álom!!!! Csak egy dolog zavart, de nagyon. A leendő anyósom. Anyósom, egy karrierista, okos de főleg nagyon szép nő, egy igazi bombázó!! Időnként nagyon is célzó pillantásokat irányított felém, olyannyira, hogy többször hozott zavarba. Már az esküvői készülődés vége felé jártunk mikor felhívott a lakására, kontrollálni a már kinyomtatott meghívókat. Felmentem. Egyedül várt, valami elképesztően rövid,átlátszó, szexis ruhában. Közvetlenül megérkezésem után rögtön a „tárgyra”tért. Csendes, csábító hangon közölte velem, hogy most már csak egy hónap van hátra és utána már nős ember leszek,a lánya férje, ám neki igenis nehezen legyőzhető vágyai vannak irántam. Tehát mielőtt lánya életéhez kötném saját életemet, szeretne velem,legalább egyszer szeretkezni. Ezt pontosan így mondta. Mit mondjak, úgy meglepett az egész, hogy szinte gyökeret vert a lábam a földbe. - Szóval nézd-, folytatta, én most bemegyek a hálószobába, Te pedig, ha benne, vagy akkor gyere utánam. Ezzel lassan, csípőjét erotikusan ringatva ellibegett, én meg nyál csurgatva, teljesen felizgulva néztem utána.... Egy pár pillanatig még ott álltam „meredten”, majd hírtelen ötlettől vezérelve a bejárati ajtó felé indultam. Kinyitottam és határozott céllal kiléptem a lakásból. Legnagyobb megdöbbenésemre az ajtó előtt a férje,leendő apósom állt.Könnyes szemekkel ölelt át. - Boldogok vagyunk fiam, hogy a mi kis vizsgánkon ilyen sikeresen álltad meg a helyedet. A lányunknak nem is kívánhatunk jobb és megfelelőbb férjet, mint Téged. A Fiam vagy. Tanulság: Mindig tartsd az óvszert az autódban !!!!!!

cbtaxi 2007.06.15. 13:53:32 / # 75145
avatar
Sokan voltak az autómosóban.Gondoltam,később visszajövök. Fél óra múlva "leszakadt az ég". Megint spóroltam. :)))))))))))

1 volt diszpécser 2007.06.09. 15:48:27 / # 75144
avatar
Nekem idén is Verőce a "nyaralás".... Szerda reggel 7-kor felkelek a diszpécserszékből taxiba ülök és meg sem állok a Csattogó Völgyig..... :):):)
Rocktaxi 2007.06.09. 13:37:40 / # 75143
Szia Szívem!! Akár oda is... Ott barátok között van az ember!!! ... és a szellemi közösség is jó!!! :-))
cbtaxi 2007.06.08. 20:30:42 / # 75142
avatar
Legalább a NÉPSZIGETRE!!!!!!
1 volt diszpécser 2007.06.08. 18:58:19 / # 75141
avatar
Verőcére????
Rocktaxi 2007.06.08. 18:42:19 / # 75140
Szeretnék én is ... :-)) Legalább annyit, hogy el tudjak menni a családdal nyaralni. :-))
Oldalszám: 21