Témakörök > Droszt Híradó > Hol hibázott az IGO GPS-navigációs program? A hozzászóláshoz be kell jelentkezned | |
---|---|
banyek | 2006.01.04. 17:45:31 / # 68077 |
|
Nekem Destinátorom van, De most haver autóján ülök és mivel nekem nem belső gpses ezért az övét használom (MIO 168 with Igo).Az a legnagyobb előnye a desihez képest , hogy közel teljes az utcalista , de szerintem a desi sokkal könnyebben kezelhető. A desinél szinte kívétel nélkül a címhez öt méteren belül szólt, hogy megérkeztem az Igonál nem ritka a hatvan-hetven méter sem. Már kezdek hozzászokni , hogy mindig nekem kell megkeresni a címet. Szerintem az újratervezése is nehézkes nagyon sokáig ragaszkodik az első gondolathoz (ami pedig snóbliban nem rossz).Szerintem egyenlőre csak az utcalistában jobb az Igo.
Előzmény: #68075 Bbetyár 2006.01.02. 09:34:59 |
törölt felh. | 2006.01.03. 03:00:44 / # 68076 |
|
Szép!:-)
Én meg itt osztom az észt:-))
De ne dumálj, mert te meg kevés vagy, mint legális cigi az ukrán határon!
Előzmény: #68074 Bbetyár 2006.01.02. 09:24:30 |
Bbetyár | 2006.01.02. 09:34:59 / # 68075 |
III. Örlő u. 22 helyett a 10hez navigál
III. Zápor 67 helyett 61
|
|
Bbetyár | 2006.01.02. 09:24:30 / # 68074 |
mi zavarodott meg Ricsi!?
Destinatorod van nem?
Előzmény: #68072 2005.12.28. 11:50:34 |
|
Bbetyár | 2005.12.28. 12:31:21 / # 68073 |
Hello!
GPS a taxikban azok ebben a topicban vannak
Előzmény: #68071 2005.12.26. 11:41:35 |
|
törölt felh. | 2005.12.28. 11:50:34 / # 68072 |
|
Káposztás Ügető utca. Kicsit megzavarodott a gépezet és majdnem nyert nekem 2-3 nap letiltást:)
|
törölt felh. | 2005.12.26. 11:41:35 / # 68071 |
|
Emlékezetem szerint itt több hozzászólás volt. Egyikben Bbetyár írta, hogy a XI-ben egyirányú utcába küldte volna az I-Go a rossz irányból, én meg a Babérnál írtam ugyanezt. Vagy ezek egy másik fórumban voltak?
|
törölt felh. | 2005.12.26. 10:58:21 / # 68070 |
|
I-Go szerint lehet balra fordulni a Budakeszi útról kifelé a Hűvösvölgyire.
|
--0-- | 2005.12.03. 19:28:09 / # 68069 |
|
Aki kicsit többre kíváncsi, itt már alaposan kivesézték:
http://www.pdamania.hu/forum/forum1.php3?topic=12534
|
törölt felh. | 2005.11.29. 12:58:10 / # 68068 |
|
A Szentendrei 180-as számainál egyszerűen rossz a térképe. Ádámföldi útról tovább lehet menni a sinek mellett a Szentendrei említett számaihoz, de nála ez az út nem létezik.
Előzmény: #68064 2005.11.29. 10:13:19 |
törölt felh. | 2005.11.29. 12:51:13 / # 68067 |
|
Mondjuk, útkereszteződést én nem tudok beírni neki, mert egyszercsak felpattan egy ablak, hogy ebből lehet választani.
|
törölt felh. | 2005.11.29. 12:49:30 / # 68066 |
|
És hol hibázott a taxis?
Hát hogy megvette.
:-)
|
Sas882 | 2005.11.29. 10:36:16 / # 68065 |
|
nem enged be a Várba, csak gyalog:)
|
törölt felh. | 2005.11.29. 10:13:19 / # 68064 |
|
IIIker Bécsi-Gyenes sarkárol akarsz menni a Váradiba egyszerüen neki irányit a zsákucának.Szentendrei ut 180. oké látod a házszámot és a hévsinen repüljek át nem vagyok én Harry Poter.XIV Nagy Lajos 181 a 177nél jelzi.Még egy eszembe jutott bár errol nem tehet XIII pozsonyi vége a Margit hidnál.Mindezekel együt nem olyan rossz program mert sok jo tulajdonsága van.
|
Palkó | 2005.11.28. 21:58:10 / # 68063 |
|
"Miért nincs ezeknek egy ilyen visszajelzős honlapjuk vagy ilyesmi."
Legyen ez!
|