Hozzászólások száma: 5
Ugrás a hírhez
Témakörök > Hírek fórumai > A PIROS AZ TILOS! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
MCCCXCII 2012.01.20. 07:02:16 / # 59020
Ez is sietett nagyon valahová. Vagy csak így szereti növelni az adrenalin szintjét. Esetleg csak egy közveszélyes őrült.

MCCCXCII 2011.12.02. 09:28:06 / # 59019
Nincs bele rejtve. :))
művészúr 2011.11.27. 15:27:30 / # 59018
avatar
Laci! :-) Az jutott eszembe, hogy a kamerád bele van rejtve abba a piros fehér sakktábla részletbe ott a szélvédőd mögött, ami egyben Főtaxi kockasor részlet is? :-))

MCCCXCII 2011.11.26. 22:31:42 / # 59017
Ez meg, mit nézett? Bámulta a csajokat!

MCCCXCII 2011.09.14. 10:44:03 / # 59016
Szomorú az eset, és a kollégának ezúton is jobbulást kívánok. De, sajnos elég gyakran így közlekedünk. Legyen az akár: gyalogosan kerékpárral vagy gépkocsival egyik, másik példa. Ezekhez, igazán nincs mit hozzáfűzni. Hacsak annyit nem, hogy mi a taxival valahol megállunk az utast felvenni, és másképp nem lehet csak másodiknak megállva, vagy a sarkon 5 méteren belül, vagy a megállni tilos táblánál, akkor érdekes rögtön jön az „ejnye-bejnye” büntetés 30 ezerért. A fenti példáknál nem hiszem, hogy lett volna következmény. Jó tudom, a gyalogoson és a kerékpároson nincs hatóságilag kötelezően hordandó azonosító jelzés. Azt is tudom, hogy ezek a megállások utas „felvételek”, vagy „kirakások” mind szabálytalanok. De, mit tegyek, ha „szerencsétlen” utas pont ott lakik, vagy éppen ott van dolga. Mert, azt sem tehetem meg, hogy elviszem egy olyan helyre ahol szabályosan meg tudok állni. Ekkor ugyanis személyes szabadságában korlátozom, és akár 3-5 évig terjedő börtönbüntetésre is számíthatok, ha a „kedves” netalán feljelent. Többet azt hiszem nem kell hozzáfűznöm. Talán ez is sok volt.