Hozzászólások száma: 9
Ugrás a hírhez
Témakörök > Hírek fórumai > Értetlenül és fájdalommal A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
R005 2009.02.12. 21:09:30 / # 5113
avatar
Mély tiszteletem annak a kevés nőnek aki amikor baj van akkor is 100%-ig a férje mellett van! Nem cseszegeti hanem kiveszi a részét a probléma megoldásában! Lejjebb tudja adni a mércét a baj kedvéért és nam a szomszéddal példálózik, hogy az milyen jól csinálja! Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy a többség nem ilyen! De amelyik nő ilyen, annak kézcsókom, és sok boldogságot kívánok jó egészséggel!!!Sajnos nagyon ritka!

Pannon Puma 2009.02.11. 22:07:09 / # 5114
avatar
Büncselekményt én sem ! Hidd el a nők is elitélik. Talán ennyire ne nézzd le őket. Anyu is Nő !

R005 2009.02.08. 15:35:45 / # 5115
avatar
Egyáltalán nem sajnálom! Mekkora állat az aki egy 4 éves kissrácot meg tud fojtani??? El nem tudom képzelni magamról, hogy akármiért bántsak egy kis embert aki semmiről nem tehet,és pláne ha a vérem!!! Ez egy labilis lelkű,elfolytott érzelmű beteg volt! Sajnos jól leplezte,kár,hogy nem kerűlt már előbb diliházba!Sajnálom, hogy ilyen férgek élnek közöttünk! Ha úgy is döntenék valaha, hogy nem bírom tovább, akkor is magammal végeznék,senki mással,főleg nem a véremmel! Ez így normális,így talán elfogadható!!! És különben is! Egy idióta nő miatt??? Kit érdekel egy nő? Van annyi, hogy dunát lehet rekeszteni velük!Semmit sem követnék el egy nő miatt!

Pannon Puma 2009.01.27. 21:18:30 / # 5116
avatar
Lehet rágni a dolgot, de ami megtörtént.... Lehet, hogy egy nappal előtte jól pofánvágott volna bárkit aki ilyesmiről beszélt volna neki. Az is lehet ha beszélt volna vele egy barát, minden másként alakul. Mo. -gon a bírói gyakorlat az ,hogy válás után az anyáé a gyerek. Sajnos 80%-ban. Ezt egy apának nem könnyű elviselni. Én minden bírót negkérek a taxiban, hogy gondolkozzon ezen.

tomajer 2009.01.27. 21:02:34 / # 5121
Igen. Ez a normális. Erősnek kell lennünk, mert mi vagyunk a felnőttek. Habár én sokszor voltam már úgy, hogy nem is akartam felnőtt lenni:-( Valami elszakadt a srácban. Valami, ami emberré tesz minket.....
Pannon Puma 2009.01.27. 20:51:33 / # 5119
avatar
Mi jöhet még ? Mindannyiunknak a napi küzdelem megviseli a személyiségét. Az eredménytelen nap nagyon nyomasztóan hat mindenkire aki félpénzzel, (vagy még annyival sem ) tér haza. Otthon nyugalom és béke KELLENE, hogy várja. Belül ez mindenkit nagyon bánt, még akkor is ha nem mondja otthon. Erre még jön az otthoni - /-"unlak már" hangulat. Szörnyű ! A gyűlölet a csalfa asszony miatt nem enyhítő körülmény, gondolj a gyerekre ! Ő NEM AKART a világra jönni. Te akartad ! Csináld végig becsülettel.
tomajer 2009.01.27. 19:47:18 / # 5118
Nehéz bármit hozzáfűzni:-( Én is szenvedtem, mire azt a pár sort megszültem. Elítéljem? Sajnáljam? Keressek mentséget? Szidjam az asszonyt? Szidjam a szakmát? Áhh...:-(
thomas 2009.01.27. 19:23:53 / # 5117
Nem túl népszerű az oldal.Keressük a szavakat,először a hír....,döbbenet. Majd a következő....,taxis.Először el sem hittem. Jó lenne tudni a teljes igazat,persze soha nem fog kiderülni. Az Szülő,aki megöli Gyermekét,megkattan,az tuti. Megbocsájthatatlan bűnt követ el,nincs mentség. De miért,miért? Nyugodjanak Békében

tomajer 2009.01.27. 08:12:47 / # 5120
Ez ember csak néz ki bután a fejéből! Tudjuk, hogy szakmánk nem kedvez a normális családi életnek. Tudjuk, hogy az átlagnál sokkal jobb idegekre, sokkal magasabb ingerküszöbre, tűrőképességre van szükségünk, mind nekünk, mind a velünk élőknek. De ilyen tragédiát, még a filmforgatókönyv íróknak is becsületére válik kiötleni! :-( Nyugodjon békében...ha tud! :-(