Hozzászólások száma: 2467
Oldalszám: 124
Témakörök > Droszt Híradó > A MINI MOBIL TITKAI A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Kempes 2009.05.19. 11:55:10 / # 43269
avatar
Mindenestre olyan hely nincs ahol minden áldott héten, heti hatnapban kellene 12 órázni. 164 óra a munkaidő egy hónapban EZT oszthatja el egyenlőtlenül a Munkaadó. Ne mélyedjünk el ezekben a munkajogi kérdésekben, mert a havi 26 nap, napi 12 órában (havi 312 óra) gépkocsivezetőként foglalkoztatott emberek miatt még keresztre is feszítik a Mi Józsinkat.
tomajer 2009.05.19. 11:46:23 / # 43268
Miért van az az érzésem, hogy egyre lelkesebben osztod itt az észt, miközben fingod nincs arról miről is beszélsz? :-)
hzoltán 2009.05.19. 11:37:27 / # 43267
avatar
Kedves Misu! Te mikor dolgoztál utoljára mondjuk 8 órában akármelyik cégnél is? Kivéve a TAXIT!! 10 év alatt a munkatörvény könyvét úgy átírták mint a pinty és sajnos vannak olyan részek amiket nem a te javadra hanem a MUNKAADÓD részére!!! Van olyan cég ahol még a szarás is meg van határozva, hogy mikor mehetsz ki oda is. Ha nem sikerült akkor várd meg ismét sorra kerülsz. Ha nem tetszik el lehet menni, és hidd el vannak a helyedre BŐVEN jelentkezők.
Takibá 2009.05.19. 11:22:08 / # 43266
avatar
Miért panaszkodsz nem kellet volna oda menni igaza van nagyon jól csinálja minden helyen ahova elmész dolgozni a maszekhoz kicsavarja a dolgozoibol a szuszt.Pénz orientált minden ilyen főnők nem azért csinált saját céget hogy karitativan az emberei érdekeit nézze,a bevétel érdekli.Miért nem veszel saját autót és vágsz bele a vállakozásba én megmondom igy látatlanba mert tartozol az SZTK-nak hitelt már nem kapsz ha volt autod már felélted,vagy a bank visszavette.De a legkőnnyebb fikázni a kenyéradot ha nem tetszik valami.Csak igy tovább BAKUCZ én nem ismerlek csavard ki ezt az ősszes világtalan taxist mindig lesz aki hajtsa az autoidat.Én biztos hogy mint alkalmazott nem dolgoznák neked 5percet.Amig van VERÉB addig van LÓSZAR is.
tomajer 2009.05.19. 10:04:04 / # 43265
Állok az autóban, és nézek ki a fejemből bután. Meséljetek még. De ne a Józsiról! A mobilról. Kezdek kíváncsi lenni:-)
misu 2009.05.19. 09:56:49 / # 43263
avatar
A mini mobil alkalmazottainak minden percével el kell számolni! Kávé -kaja .Stb mindent de mindent be kell jelenteni. Olyan nincs te nem szolsz és azt csinálsz amit akarsz a megadott szabadidődben, olyan nincs!!!!!! Igen is a Józsi kifordult magából, csak a pénz érdekli ,a második megalázzon embereket, és nem utolsósorban meglopjon! Dolgoztam nála tudom miről beszélek! Beszélj Bakucz Beszélj Meséld el a szaros ügyeid a lehúzásaid másokkal szemben!!!

Han Solo 2009.05.19. 09:47:38 / # 43262
avatar
Édes Istenem!Ez az ember ORVOSI ESET!!Barátom keresd fel gyorsan az SZTK-T!!!
tomajer 2009.05.19. 09:15:48 / # 43264
Mikről is beszélünk itt? Komolyan mondom tátott szájjal olvasom ezeket. Szeretném azt hinni, hogy csak vicceltek. Ugye nem mondjátok komolyan, hogy bárkinek köze van a taxiban ahhoz, mikor megyek tankolni, mosatni, kakilni, pisilni??? Ugye nem gondoljátok komolyan, hogy ebben a szakmában létezik "igazi alkalmazott" ?!? Olyan akinek a munkaidejébe, bárki beleugathat? Tudjátok mi ennek az ismérve? Hogy fizetést kapjon. Igazi kézzelfogható fizetést! Mint anno a Főtaxi hagyományos üzemmód. (Ugye senki nem akarja, hogy megkapargassuk, miként is múködik ma a Mobil Taxi /vagy bármely más taxi/ "alkalmazotti" rendszere?) Még a Főtaxinál sem jutott senkinek eszébe a taxistát, minden percével elszámoltatni. Azt hiszem az egyetlen ilyen jellegű szabály az volt, hogy droszton nem hagyhatott lezárt autót.
hzoltán 2009.05.19. 08:14:47 / # 43261
avatar
Kedves Kullants! Lehet, hogy ezekben igazad van, de amikor eltűnnek 2-3 órákra a címeket meg nem viszi senki, vagy amikor hallom, hogy beköszön az alkalmazott és rá 10 percre pisi, 1 óra múlva kávé meg mosatás mert piszkos a verda, majd megint 1 óra múlva ennék valamit, rá 2 óra múlva pisi, kaki megint, és sorolhatnám amikor ezeket hallom. Kérdem én, hogy mi a szent ló....szt csinál kezdés előtt? A tankolás már meg sem említem mert fölösleges mivel 1 éjszaka alatt 6 szór kell tankolni mert csak 3000Ft megy bele mert a többi kel a gépbe bele!!! Ja és a lényeg az az, hogy Ő ALKALMAZOTT!! ezt ne felejtsük el. Egy 12 óra alatt jár neki a max 45 perc kaja, és az összesen 30 perc egyéb dolog amit ara tölt amire akar. Arról ne is beszéljünk, hogy tele a tank úgy kezdünk el dolgozni, mivel úgy kapták meg a verdákat is! Szerintem! De lehet, hogy én gondolom rosszul a dolgokat mivel egy cégnél (NEM TAXI) vezető vagyok. Hmmm Elgondolkodtató ez egy kicsit nem ?
zacc 2009.05.18. 21:27:00 / # 43260
avatar
Ez melyik csoportja az óvodának? Kis-, vagy a középső-?
kullants 2009.05.18. 21:20:35 / # 43259
avatar
Szia hzoltán! A legdinamikusabban fejlődő cég, most stagnál. Mondhatnám azt is hogy megtorpant. A barátom a t4-hez ment innen. Bejött neki:) De miért is ne jönne be ha nem kényszerítik 15 kilóméteres ráfutásra??? Nem kell szólnia ha szarnia kell vagy éppen behugyozik:D Ha engedélyt kérsz egy kávéra, a válasz az hogy "kettő perc". Ha nem válaszolsz rádión a keresésre kapsz 1 kg kávé büntit:D Most vettem a teszkóban:)
málna 2009.05.18. 19:39:50 / # 43258
avatar
Ennyire foglalkoztat,hogy ki mennyit keres?Mennyi a leadója?Nyílván,ha már nem tudná kifizetni,nem lenne ott!De ezek szerint ki tudja... Én átlagot írtam a 200-al.Ettől még valaki felvehet 370-et is..Azon kívűl,ők az egyetlenek,akiknek az utóbbi időkben hónapról hónapra emelkedett a címmennyiségük.Valószínűleg,ebben komoly szerepe van az alacsony árnak,de ezt én nem kívánom ragozni. Úgy érzem,neked inkább személyes jellegű a problémád.Ha úgy gondolod,hogy valami bánt,akkor szerintem inkább beszéld meg a Józsival személyesen.Inkább,mint egy egyszemélyes gyorsvonat mintájára hajaznál,ami mindent és mindenkit elsöpör az útjából...annak ellenére,hogy volt idő,amikor ez másképp nézett ki köztetek.
Mákos 2009.05.18. 15:41:28 / # 43257
avatar
Kb. 20.000 cím. Ez szerintem elég kevés, amikor majdnem 400.000,- Ft a skacok leadója. Sajna a Józsi már most átesett a ló túloldalára. A régi arány ennél a cégnél 360-370 cím/fő volt. Tehát kérdem én. Most akkor jobb a helyzet? Régi előírás volt az éjszakásoknak a havi 360 teljesített cím. Most van ilyen?
Mákos 2009.05.18. 15:37:01 / # 43256
avatar
Kedves hzoltán! Bár nem tom ki vagy, és milyen adatokra támaszkodsz, de én szerintem a címmennyiség, és minőség arányát is belevettem ebbe az egészbe. Az IQ NUKU jelzőt köszi! Arc nélkül sértegetni ez igen! A 202 - 168 sztori pedig sajna, ki kell ábrándítanom téged, de igaz!!!!!!!!!!!
málna 2009.05.18. 09:50:58 / # 43255
avatar
Kb. 20.000 cím jut 103 főre.Ez majdnem 200 per fő.Ez szerinted szar?Az,hogy mennyivel járnak,azt én nem akarom firtatni..De gondolkozz!A Citynél 120.000 címre vannak 900-an,a 6x6 80.000 címére pedig 550-en.Hol jobb az arány?Én úgy ismerem a Józsit,hogy nem fog átesni a ló túloldalára...remélem!Így,ha fenntartja a létszámarányosságot,reklámoz,és nem kollaborál kapitalista nagyhatalmakkal,akkor ez még jobb is lehet nekik..
hzoltán 2009.05.18. 06:36:28 / # 43254
avatar
Kedves IQ NUKU Mákos! Az, hogy mit mondanak és a tényleges infok között mi a különbség azt még sajnos nem sikerült feldolgoznod. A jelen pillanatban az egyik legdinamikusabban fejlődő CÉG!! Szoktam hallgatni más társaságok forgalmazását is, de még más társaságoknál (RÁDIÓ, MÁSIK RÁDIÓ, TAXI2000, ...) addig a mobilnál mennek a címek. Aztán meg, hogy kevesebbért mennek 202ft vel mint a 168ft vel ezt te csak kitaláltad, vagy a képzeleted szüleménye!! Az éjszakás diszpécsereken nagyon is lehetne változtatni ez tény, mert időnként amit előadnak az katasztrofális!!!! De hát sajna egy dologban IGAZAT kell adnom neked ez pedig a KIS RÁDIÓTAXI -ra kéne módosítaniuk a nevüket Minimobil helyett, és ez a szörnyű!!! Na sebaj kíváncsi leszek mit hoz nekik a jövő.

pretorianus 2009.05.18. 05:15:31 / # 43253
avatar
Mint a rossz pénzt:-))))
Mákos 2009.05.18. 02:43:45 / # 43252
avatar
Ja! Pedig az van látod. 1 hét alatt 5 oldalnyi hozzászólás. Mi ez, ha nem háború? :-)))))
Mákos 2009.05.18. 02:40:34 / # 43251
avatar
Most mentem végig a léparton. A belvárosi részen láttam 5 minit (mind alkalmazott), kint seggelnek, mert még nincs meg a leadó. Régen azért kellet kint lenniük, mert nem volt elég taxi. De jön a vállalkozó amikor megy a bolt, és KASZA! Hol van már az a mondat, ami a tulaj szájából hangzott el? "-Az én pilótáim jól élnek." Ma már ez annyira nem igaz. Szerintem. A belváros Nyugati tér 2 perccel megy el most, azelőtt nem lehetett eladni. Aztán törik az autó, mert mérnek, hogy ott leszel-e. Hát nyugottság az nincs. Eme példa is mutatja. Megrendelések száma/ autó = elég kevés. Szerintem. De lehet, hogy nincs igazam.

tomajer 2009.05.17. 21:30:57 / # 43250
Először is vonulj át vele, a szakszervezetes topicba...ezt hagyjuk meg a Mobilosoknak. Másodszor is, ha itt vagyis ott jelentkeztél, az bőven elég. Hisz, ha úgy tűnik, hogy van értelme, akkor ott lesz meghirdetve a valóságos toborzó. Már ha valaki vállalja, azok után, amik ott megint elhangzanak:-(
Oldalszám: 124