Hozzászólások száma: 7
Ugrás a hírhez
Témakörök > Hírek fórumai > Állatmentő taxisok? A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
blackbari 2018.12.31. 17:51:56 / Módosítva / # 349479
avatar
  1. Vedd fel a kapcsolatot az Ebrebènnyel mondjuk a fèszen. Rengeteg fuvarbòl tudsz vàlogatni.
rosszqtya 2018.11.14. 09:21:11 / # 349336
avatar
köcce ;)
tomajer 2018.11.11. 17:41:12 / Módosítva / # 349325

Köszi!


Sok sikert!

rosszqtya 2018.11.11. 01:49:01 / # 349323
avatar
voltam pár országban az elmúlt 2 évben, de hát ahol rámpróbálnak (4-5 helyen) én nem sírok, hanem azonnal lépek! most egy német cégnél dolgozom, német bejelentéssel 40 tonnán, nem fenyeget egy seggfej se etikával, mert nem állok meg neki az andrássyn a kamera alatt, mert a "kollegák megoldják" megbecsülnek, van, hogy 2 hónapig nem járok bent a cégnél, leküldik a melót és nem tiltanak le, ha nem kérem... eddig 2 ilyen volt 7 hónap alatt voltam (franciában, hollandban, svájcban :o), osztrákiában, szlovák, cseh,, mittudom én...) én a német belföldön érzem magam biztonságban, pedig itt "nálunk" volt gyilok is nyár elején a migrante megölte a 14 éves kislányt :-/ utoljára 2 hete voltam strasbourgban pl. és még sok hely van, amiből konkrétan nem volt kedvem, svéd, dán, stb... egy kanyar van a cégnél, ahol rakodni kell, vajon ki csinálja? ;) hetente 2-3x maximum 1 órát kibírok :P O szóval postát viszek, annyi a feladat, hogy aláállok, felveszem, becsukom az ajtót és megyek... nincs rakodás (amit fent írtam az külsős megrendelő) a kanyar előnye viszont, hogy tudom melyik nap mikor kezdek, aki minden nap mást csinál, nem tudja, hogy reggel 9-kor felébresztik, hogy este/éjjel mi lesz, vagy remeg a telefon felett, hogy mivel ébresztik fel hajnali 2-kor, hogy 5 perc ott kellene legyen... nem mellesleg robbant büszke vagyok magamra, hogy túl tudtam lépni 23 év szívatása után saját döntéséből hagytam abba, nem rúgtak ki!  bebizonyítottam, hogy tudok küzdeni az álmomért még betegen is... arra különösen büszke vagyok, hogy a lágerekben velem auslanderrel 99% helyen kezet fognak a rámpások, a sekusok, az irodisták, sőt többségük név szerint ismer és már csak azt kérdezik, hogy hova lesz a kanyar (az állandó mellett van lepattanó is. pl a fenti strausbourg) 7 hónap alatt egyszer le láttam, hogy ezt megtennék bárkivel! a saját fajtájukkal, akik kint születtek és beszélik is a nyelvet SE(!!) ezt látta is egyik kollégám 2 hete, pislogott is... jah, hogy én nem sírva megyek be, hogy megint meló van mint a többi!? mikor megpróbáltak jégre vinni mosolyogva megcsináltam, azt rájöttek, hogy hiába próbálnak rám... (nürnberg pl ilyen... de már ott is átbillent a mérleg!) így kell ezt csinálni, a kitartáson és az akaráson kívül nem kell ide semmi! jah, de! egy iszonyatos mázli, hogy ne csússzál át egy semmitmondó hirdetésen a FB-on "kb. annyi volt, hogy a főnököm sofőrt keres németországba, nem volt több infó.... én meg priviben érdeklődtem, mert kerülöm a nagyzoló hirdetéseket, ami "kiemelkedő", "versenyképes" és egyéb szavakat tartalmaz... kezemben a német AOK kártya (TB), a héten megjött a bankkártyám (jövő héten az irodában kapom meg) ha kértem volna, már német lakcímem is lenne, de számomra így érzem sok kötelezettséggel jár... így én nem szeretném, míg a kollégák igen...jól érzem itt magam, családias, persze a kollegákkal nem bandázom itt sem... és nem utolsó sorban megjegyzem, hogy annyi a fizum nettóban _bejelentve_, mint taxisként itthon bruttóban a bevételem (de még így is megtehettem, hogy visszamentem droidnak, míg a vállalkozók sírnak...) és mostanában olyan 50-60 órát dolgozok _hetente_  (5 vagy 6 nap, ahogy _kérem_) vezetni kb. 30-35 órát  


tomajer 2018.11.08. 10:32:41 / # 349314
Egyre többen írogatnak a távolból :-(
Hova keveredtél, és mit csinálsz?
rosszqtya 2018.11.08. 04:26:06 / # 349312
avatar
én már párszor segítettem a cicamentő angyaloknak :$
jó most innen 1000 km-ről már nem megy...
tomajer 2018.11.04. 08:52:43 / # 349305

Állatmentő taxisok?

2018.11.04. 08:48
Kovács Attila
Október 31., 13:24

Sziasztok! Új tagja vagyok a csoportnak és azért jöttem, mert lenne egy ötletem. Sok bejegyzést olvastam már, és soknál láttam, hogy a gazdi nélkül maradt jószágok, sokszor azért nem találnak új gazdira, mert nagy a távolság. Úgy gondoltam, hogy vállalnám heti egy Kutyus, vagy Cicus elszállítását az új Gazdihoz Bp. 100Km-es körzetében. Pontos konstrukción még nem gondolkodtam, és szeretném ha Ez a csoport felvenné velem a kapcsolatot, hogy ezt közösen kiötleteljük. Köszönöm a figyelmet!
Ui.: A jármű jellegén nem ér viccelődni, kutyusok, cicusok óra nélkül utazhatnak