Hozzászólások száma: 25
Ugrás a hírhez Oldalszám: 2
Témakörök > Hírek fórumai > Megkérdeztük: Mikor lesz a Rádiótaxi 20 éves jubileumi partyja A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2006.03.21. 20:49:10 / # 34807
Őszintén megvallom, most nem értem ezt az elemi felháborodást! Ahogy én látom a rendezvény koncepciója az, hogy a cég szeretné megünnepelni magát, és ezt saját költségére megteszi. Szerintem ebben az esetben tökéletesen a magánügye, hogy kit hiv meg. Természetes, hogy olyanokat, akik nyomot hagytak a cég életében, akik valamit letettek az asztalra, akik valamilyen okból fontosak, kedvesek a cégnek. Azt ugye ti se gondoljatok komolyan, hogy megfinanszírozható egy olyan rendezvény, amire meghívják az összes valaha volt rádiotaxist. De ha szeretnétek résztvenni a partyn, akkor ezügyben okosabban tettétek volna, ha valami olyasmit írtok ide, hogy: Pali légyszives gondolj a többiekre is, akiknek fontos, vagy valaha fontos volt a Rádio Taxi, és tedd lehetővé, hogy önköltséges alapon jegyet vásárolhassunk mi is. Szerintem, semmi nem zárja ki ennek a lehetőségét. De persze azért az logikus ugye, hogy ünnepelni nem szeretne hangos anyázások közepette:-( Szóval most én is úgy éreztem, hogy mindegy van e rajta sapka!:-(
fair 2006.03.21. 20:17:25 / # 34804
avatar
Teljesen felháborított ez a hír. Sok megmozdulása volt a Palinak az elmúlt 20 évben ami bicskanyitogató volt ,de ez hallatlan ami most itt áll. A kiváltságosakat hívják csak a meg a 20 jubileumi rendezvényre. Minden taxisnak része van és volt abban hogy a Rádió taxi megélje ezt a szép évfordulót aki ennél a cégnél dolgozik vagy dolgozott. Megalapozott véleményem ,hogy így is sokan még a környéket is elkerülnék ,mivel Palival egy levegőt szívni sem szeretnének sokan. Viszont bárkit is kirekeszteni pofátlanság és nagyképűség. Mindezt teszi az ,aki mindig azt harsogja ,ő a legnagyobb taxis barát. Ezt már én sem állhattam meg szó nélkül. Pali ,nagyot csalódtam benned.

öreg 2006.03.21. 19:57:30 / # 34806
avatar
Zártkörű rendezvény lesz? Nem minősítem.
tomajer 2006.03.21. 19:18:32 / # 34805
Annyit mondott a Góré, hogy "Meghívasos" rendezvény lesz, az alapító tagok, és akik nagyon régen a cégnél vannak, számíthatnak meghivásra. És természetesen gondolom akik a cég életében fontos szerepet játszottak, játszanak. Továbi részletek Góré001-től, vagy Hattomi-tól.

öreg 2006.03.21. 19:05:50 / # 34808
avatar
Régebbi bútordarabok is mehetnek, már nem taxisok vagy nem rádiósok? Belépő lesz?

Oldalszám: 2