Hozzászólások száma: 2829
Oldalszám: 142
Témakörök > Droszt Híradó > Ki ez? Mi ez? Taxist keresnek. Fontos!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
COELHO 2008.11.19. 23:24:08 / # 334748
avatar
Furcsa, hogy azt mondod, hogy "Kelj fel es irj" ! :)) Nemreg elkezdtem egy könyvet irni... Tudom, tudom.. nem az a szakmam, de.. akiknek eddig megmutattam, jo kritikat kapott. :)) Most mar Ti is meg fogtok jelenni benne, Ti, mint taxis tarsadalomm:))) Ugyhogy tessek csak igyekezni, hogy sok szepet es jot irjak :))) Egy valami biztos: en mindig igazat, es csakis a szintiszta igazat irom, es mondom... Persze a könyvben a valosag keveredni fog a kepzelet vilagaval.. Csak nincsen idöm irni... a festes miatt.. Na, meg elveszi az idömet a sok kutakodas :))) A minap vegigsetaltam a Körteren... Es meglepöen vicces volt.. Szepen, feltünes nelkül lepdeltem a taxisok mellett, es neztem be, de csak ugy, mint egy gyanutlan arra jarkalo :)) Egy idö utan rajöttem, hogy ez nagyon nevetseges, es, igy nem lehet megtalalni senkit..... :((( De mindenesetre vidam este volt :))) KERLEEEEEEEEEEEKKKKKKK !!! TALALJATOK MEG NEKEM!!!!!!!!!!!!!!!!!! :((( coelho .
taxista 2008.11.16. 21:53:57 / # 334747
avatar
1.Neeem teeetszeeett? Úgy tűnik, inkább TE nem szeretnél kocsikázni! 2.A kutatásodat pedig ne add fel, ismered a viccet:"..a lepényhal ért be először a célba, a reményhal meg utoljára..." 3.Szerintem bátran kérhetem a többiek nevében is, hogy:"Ember! Kelj fel és írj!" (vagy: járj?) Ha sületlenség lenne amit írsz, szerinted hogy lehet, hogy ennyien megesszük? Pedig a taxisok hírhedt ínyencek...
COELHO 2008.11.16. 14:54:45 / # 334746
avatar
:((( Lätom, nem tetszett :((( Egy kicsit megörültem, mert felremlett bennem a remeny, hogy megtalalom ammit keresek.. De, lehet, orokre elveszett ...... Ezert irkalok össze-vissza sületlensegeket...
taxista 2008.11.14. 18:48:15 / # 334745
avatar
Köszi a fogyókúrás tanácsot! A próbaútra ingyen felviszlek a Gellérthegyre. Odafelé te vezethetsz. ;-)
baupexim1 2008.11.14. 00:04:03 / # 334744
avatar
megírtam priviben:)
COELHO 2008.11.13. 23:47:21 / # 334743
avatar
ugyan, ugyan.. Ne szerénykedj :)))
baupexim1 2008.11.13. 22:53:03 / # 334742
avatar
pusztán logika:)
COELHO 2008.11.13. 22:13:49 / # 334741
avatar
...sikerült...... :)))
baupexim1 2008.11.13. 21:36:46 / # 334740
avatar
nincs myvipem:( sajna ez off:( egyéb fórum?
COELHO 2008.11.13. 21:19:23 / # 334739
avatar
A Tanácsom a következő: Ezt akkor ne Te szedd, hanem a feleséged :))) Bár azt is kétszer meggondolnám, mert nagyon etnikumos a szóhasználat :)) Ui.: Nekem is van egy tuti fogyókúrás tippem, kifejezetten taxisoknak, éppen most jutott eszembe, mikor olvastam soraid: Ki kell szedni a kocsi alját egy picit, és mint a kőkorszakban, lábbal sprintelni, hajtani :)) Ez használ!
COELHO 2008.11.13. 21:16:01 / # 334738
avatar
Csak nézek, és nézek, hogy még egymás előtt is inkognitóban vagytok itt. .. :))) Ezek után nem csoda, hogy nem ismeritek, akit keresek :)) haha . fenn vagyok a myvipen, vanesszaként. keress meg. Ha megtalálsz, ott elküldheted nekem.. És fenn van csomó általan készített fotó is, ha érdekel. coelho.
baupexim1 2008.11.13. 19:59:11 / # 334737
avatar
feltenném,de akkor itt megismernének,inkognitóban vagyok...valami más fórumon talán:)
taxista 2008.11.13. 19:31:52 / # 334736
avatar
Most olvasom, hogy egy elveszett, régi festék leírást kerestek.Kicsit bizonytalan vagyok, hogy elmondjam-e nektek, de nemrég egy taxistól egy tuti fogyókúra receptet vettem. Ezek után jobban elolvastam. Ti mit tanácsolnátok? Idézem: "Köszöni a miénk cég hogy Ön választja miénk által gyártódott fogamzódás gátlásos pirula. Kérni hogy nagyon fontos ez a tájékozató hogy Ön elolvasni és utasítások fenntartani. Nem fenntartja miénk cég nem tart felelősség de más esetben nem tart felelősség fenn szintén. Pirula rendszerben nyelése naponként este vagy reggel meggátolódik hogy Ön belees a teherbe. Ha nem rendszerben nyelés, előfordulása Ön belees a teherbe növekedett valószínűséggel bír. A pirula evése vízet követéssel valósul meg, úgy jó. Pirulát megharapni nem kell, a maga teljességében nyelendő bele Önnek szevezetetében. Nem használ hashajtó rossz mert Ön teherbe lehet beleesve ha felszívódás előtti hasmegy. Nem hany magatol, nem jó. Teherbe beleshet ha hany maganak ujjatol. Van étel gátolja pirula effektus. Nem eszi ilyen etel pirula nyelésének előtte és után 2 óra minimum. Beveszese pirulanak harom hetet egyszerre rendszeres, utana követőt vár, hogy Ön vére folyása kezdődik. Ez áltánosságot megvéve egy hét. Egy nap vére folyása követőt pirula ismét nyeldes. Összes idő négy hét ami menzesz ciklus és Ön nyeldes pirula három hét és nem nyeldes egy hét. Ha kihagy pirula nyelése nem csinál szexuális dolog egy hét. Egyéb eshetőség Ön belees a teherbe. Ha kihagy kettő pirula nyelése nem csinál szexuális dolog következő ciklus kezdete egy hét után való. Mellékes effektusokkal van: Ön elhány magát, első esetnél kivérezi magát nem megfelelő időpontál (dátum), feje szédül, hasa fáj, érének dagadása, fájás Ön testének változatos pontokjai, extreme lehetségesség szőrszálnövekedés Ön testének helyein Önnek kényes és esztétitikátalan. Fontos! Nem nyeldesi pirula annak esete alkalmával hogy Ön korábban beleesett a teherbe és teher állapot azóta fennáll Önnek! Nem nyeldesi pirula annak esete fennforog hogy Ön hím kizárólagos csak nőstény nyeldes pirula. Nem nyeldesi pirula amikor Önnek mája elégtelen vagy Önnek szíve ritmusosan zavart. Egyéb mellékes effektusokért és kockázat mértékekért kérdeződjön Önnek orvos vagy gyógyszert készítő szakember. Reméljük jól használ. Köszönünk Önnen bizalom neki miénk cégnek hogy miénk terméket Ön nyeli."

COELHO 2008.11.13. 19:19:10 / # 334735
avatar
..gondoltam hogy használ a bíztatás :))) coelho.
baupexim1 2008.11.13. 18:40:48 / # 334734
avatar
gratula!!! sajna a művészetekhez nem értek:((( az a fő,hogy Te igen...:))) azért lehet felteszem magam,hátha érdekes alany leszek:DDD
COELHO 2008.11.13. 18:06:23 / # 334733
avatar
Sikerült szavaznom! v.

COELHO 2008.11.13. 17:58:10 / # 334732
avatar
Egyébként szoktam fotózni is, de csak hobbiból.. Azok nem is tökéletes képek, hiszen nem tanultam, de abban is igyekszem olyan dolgokat meglátni, amiket más nem.. Mindig mosolyognak, hogy miket fotózom, aztán, mikor meglátják elkészülten, nagoyn tetszik nekik.. pl eldobott üvegeket, esernyőket, melyet a szél megtépázott, vagy kopott házakat... :))) A mi esetünkben például a "Taxisom" öltözete sem nyerte el objektíve a tetszésem, mert egyenesen elszörnyedek fehér farmernadrág, és bőrdzseki láttán .. főleg a kettő kombinációja.. hogy is mondjam :)) Mégis abszolúte nem volt zavaró, mert a személyisége átvilágított rajta, és feledtette az apró részleteket.. Lehet, le kellene rajzolnom, és beszkennelnem, úgy jobban felismernétek :))

COELHO 2008.11.13. 17:51:10 / # 334731
avatar
Az, hogy ki szép és vonzzó... szerintem nagyon relatív... Rengeteg férfi és női modell van például, akik semmit nem mozdítanak meg bennem. Sem nőként, sem festői szemmel :)) Szerintem az egyediség, egyéniség és a kisugárzás a legfontosabb, és, ha ez a plusz nincsen meg egy emberben, akkor csak üres díszlet, semmi több. .. De különben is, az emberke a hasonlósság alapján vonzzák egymást. Tehát mindenki valakinek gyönyörű, sőt, csodás :)) Ui.: hogy kell szavazni arra a kutyára?? ( megint szőke nőként kérdem :)) ) v.
baupexim1 2008.11.13. 17:46:22 / # 334730
avatar
szerintem 2 kategória...:))) ha a festői szemeddel meglátnád a Bao-t vagy engem letennéd az ecsetet:( mondjuk Bao fotóját lentebb láthattad,ha jól emlékszem...engem szerencsére nem:)))
COELHO 2008.11.13. 17:34:38 / # 334729
avatar
Az egy, vagy két kategória??? :))) Egyébként a minap láttam a tv-ben a Terminál című filmet. ( onnan jutott eszembe megint ez a festék dolog.. ) és a filmben arról volt szó, hogy a stewardess-hölgyekkel nagyon kell vigyázni, mert miután össze-vissza utaznak az időzónák között, így megbolondul a biológiai órájuk.. és mindig.. mindig.. őmm. bizonyos dolgokra gondolnak, és vágynak csak.. :))) Nos.. Most valahogy úgy érzem, hogy a Taxisokkal is valami ilyesmi lehet a helyzet :))) ... nem véletlen senki nem hiszi el nekem, hogy "csak" azt a bizonyos iratot akarom .. :))) Nos, természetesen a precízebb személyleírás miatt azt is hozzátettem, hogy nagyon szimpatikus, jóképű az illető... de, csak a könnyebb megtalálás végett :))) Sajnos a festő-i szememmel észreveszem az ilyen dolgokat... Hiába próbálom a szenzoraimat teljesen közömbösre állítani :)) De nagyon, nagyon igyekszem.. :))) v.

Oldalszám: 142