Hozzászólások száma: 96
Oldalszám: 5
Témakörök > Droszt Híradó > 120 Ft/Km Mini Mobil Taxi A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2006.05.27. 17:00:24 / # 31710
Én ott voltam. Sőt, a szervezésből is "oroszlánrészt" vállaltam. De ettől még nem tartom magam hősnek, és az összes többieket bűnösnek. Nem értették meg, hogy fontos. Azt hitték, már minden "le van vajazva", megy a maga útján, hiszen a TV is bemondta. Kevesen tudtuk, hogy még gáz lehet. Sajnos nem tudtuk ezt az infót a taxistársadalomhoz eljuttatni:-( De mindettől függetlenül, én a Csumival értek egyet!
törölt felh. 2006.05.27. 16:57:11 / # 31709
avatar
Érdekes téma ez a Mini Mobil. Rég osztotta meg bármi is ennyire a taxistársadalmat, mint ez most. Még a reptéri mizéria is eltörpül ez mellett. Ott két oldal van, itt meg a fene sem tudja már. Akik ott voltak a Fix demonstráción: Itt is több csoport van. Van, aki megérti a Józsit, ha nem megy együtt akkor megy majd külön. Van, aki kifejezetten drukkol neki, hogy sikerüljön, mert akkor talán valami történni fog. Vagy ott fogják verni az illetékes urak a Rusznák ajtaját fix tarifát követelve, vagy elkezdenek az árral lefelé menni ők is. De annak meg az a veszélye, hogy a taxisoknak átlépik azt az ingerküszöbét, amit MÁR nem szabad. Akkor meg a taxisok fognak valamit verni az illetékeseknél, de szerint az nem az ajtó lesz. Vannak olyanok, akik elárulva érzik magukat, és semmilyen ideológiát sem tudnak elfogadni magyarázatként. Hiszen ők bíztak benne, ők kockáztattak, ők ott voltak és nem érdekli őket a többi érdektelen, őket az érdekli, hogy az eszméiket tiporják most sárba és nem más, mint az, aki ezt felállította előttünk, bennük. Akik nem voltak ott: Itt van ám a kavalkád, itt mindenki köpköd mindenkire. Józsira, arra aki elment, arra is aki nem ment el (természetesen ő ártatlan, mert épp akkor ellett a szomszéd macskája és neki ott kellett segédkeznie). A cégvezetőkre, Rusznákra, a trafikosra( arra fogalmam sincs miért), mindenkire csak magára nem.
petike122 2006.05.27. 16:43:51 / # 31708
avatar
Tisztelt urak,hölgyek ! Minden nagyon fasza minden nagyon jó ,hol voltatok mikor lehetőség volt arra hogy ne ez az áldatlan állapot legyen. Mindenki azon az elven volt ,hogy ő aztán nem mert mi lesz akkor ,mert őt bízz kirúgják. Azt gondolom nem a Józsit kell megtalálni mert ő ezt megcsinálta. Megcsinálhatta mert a Cégvezetők azért fizettek embereknek némi kenő pénzt nehogy nekünk jó legyen. Nincs fix tarifa nincs ellenőrzés nincs semmi. Fizetjük a tagdíjat,a kaukciot, simán tűrjük azt csináljanak velünk amit akarnak. Akkor mit vagyunk felháborodva ????????? Azt gondoljátok nem volt kudarc, hogy nem lehet összerázni a taxis társadalmat A kollegák akkor akik ott voltak tettek azért,és szerettek volna változást,és a többiek??Minden nagyon fasza emberek,hol voltatok akkor?? Gondolkodjatok mi lenne ha jobb lenne ,és ugyan gondoljatok bele a társaságok közül ki maradna talpon. Nem kell hozzá sokat töprengeni kicsit nézetek magatokba és bánhatjátok miért nincs még mindig rend és miért nincs még megoldva az amire annyi kellene mondani tessék nektek jobb és ne nekünk,ugye tisztelt cégvezetők.

schwarcztaxi 2006.05.27. 15:18:19 / # 31707
avatar
T.Társaságtulajdonos! Köszönöm,hogy megkövetted mindazokat,akik felsorakoztak mögéd,és a segítségükkel ismét reflektorfénybe kerülhettél!Most akkor részedről pont,és 180 fokos fordulat,aztán hajts?! Tájékoztatlak,a gerinces fajtáknál ez nem így működik. Lehet,hogy megdöbbensz,de a matematikában sem!Amit egyszer kiszámoltál(és alátámasztottál),most milyen változó hatására osztódott? Egy megoldás lehetséges,miszerint ott végezted a tanulmányaidat,ahol egy másik nagy közgazdász vezetőnk!

Péntek 2006.05.26. 16:59:31 / # 31702
avatar
Szép volt B. József ! Soha ne azt nézd a taxisnak mi a jó ! Csak a saját ZSEBEDDEL foglalkozzál ! Nehogy hamarosan beledőljél a kardodba !

Csumi 2006.05.26. 15:41:48 / # 31706
avatar

Csumi 2006.05.26. 15:39:58 / # 31705
avatar

Csumi 2006.05.26. 15:29:39 / # 31704
avatar
Jaa, és akik "látszottak" szerinted mit éreznek most?
Csumi 2006.05.26. 15:25:15 / # 31703
avatar
Én meg azt mondom, nincs igaza a Józsinak! Ha valaki valami mellett hitet tett, mindegy mennyien állnak mellé, illetve ezekből mennyi "látszik" (értsd ahogy gondolom) nem fordíthat így hátat, és teheti homlokegyenest az ellenkezőjét! Megint az látszik bebizonyosodni, hogy a taxis valóban nem hihet senkinek...Ezekután szerinted bárkinek is van esélye "összefogni" Őket? .. én csalódtam...(tudom ez senkit nem éedekel)
tomajer 2006.05.25. 23:39:06 / # 31701
:-)
attila76 2006.05.25. 23:31:52 / # 31700
avatar
-Bocsánat még egy kérdés: Nem érzi, hogy a kialakult helyzetért Ön is felelős? -Még mindig itt kérdezgetsz?! De! Felelős vagyok, édes fiam, nem használtam anno melegvízes lavórt, így terhes lettem Micikével.

attila76 2006.05.25. 23:27:58 / # 31699
avatar
Megkérdeztük.... Özv. Robosztus Józsefnét, leszázalékolt rokkantözvegynyugdíjast, hogy mit szól ahhoz, hogy a Mici Mobil Taxi az utasoknak kilométerenként 120 Ft-ot fizet, ha vele utaznak: - Drágaságom, nagyon örülök, de úgy hallottam, hogy a Suzuka úr Japánból a tulajdonos. Ő neki már nagy gyakorlata van Esztergomban a munkások kizsákmányolásából, a szakszervezet ellehetetlenítéséből, és külön örülök, hogy a taxis-piacra is beállt. Úgy gondolom, a temetőből a ravatalozóig csak a Mici Mobil taxival fogok utazni, habár tudom, hogy 2 hét múlva a reklámkampányuk után olyan kibaszottul felemelik a tarifájukat, hogy a Nap is alacsonyabban lesz délben. Addig pedig minden hülye nekik csinál reklámot... -Köszönöm Néne. -Anyád!

Csumi 2006.05.22. 18:14:21 / # 31691
avatar
Engedj Beeeeee....
Kovács Zoltán 2006.05.22. 16:11:31 / # 31690
avatar
Mindenkinek az.CSAK TENNI NE KELJEN SEMMIT SE!

Kaa1o9 2006.05.22. 11:52:45 / # 31692
avatar
vagy mostantól mindenkinek a szívügye lesz a fix tarifa rendszer.

törölt felh. 2006.05.22. 11:49:25 / # 31698
avatar
Mi a probléma? Ezt hívják piaci versenynek. Vagy bírjuk, vagy megdöglünk.
Kovács Zoltán 2006.05.22. 11:29:33 / # 31689
avatar
Naggyából egyet értek a Csoguval. Azt tudom mondani, hogy igaza van a Józsinak, EZT ÉRDEMLITEK! Amíg van lószar, lesz veréb is! És nem lehetettlen, hogy holnap valamelyik nagy cég is bejelenti az ehhez hasonló dömpingárát, és ti pedig majd szépen, BÉGETVE, mentek és fizetitek a fuvarszám megemelkedése miatt, megemelkedett tagdíjat. Aztán majd sírtok fűnek-fának, hogy milyen sanyarú is a ti sorsotok! Mielött félre értenétek, én egyáltalán nem értek egyet ezzel a tarifával, és az én autómban NEM IS LESZ EZ BENNE! EZT GARANTÁLOM! A Józsi tényleg hátat fordított a problémák megoldásának. Ő legalább megpróbálta, ti pedig sokan, és legtöbben, ezt nem mondhatjátok el magatokról. További kellemes zokogást, és jó bégetést mindenkinek.

törölt felh. 2006.05.22. 11:13:34 / # 31686
avatar
Bakucz Józsi hitet tett amellett, hogy a fixtarifából már nem lesz semmi, mert fixtarifa bevezetése után a szuzukitaxi lehúzhatná a rolót.

törölt felh. 2006.05.22. 09:32:43 / # 31697
avatar
1.Vagy bejönn és elvisz jó pár fuvart,és több cég megint nyomott árakon fog fuvarozni. 2.A cégvezetök összefognak és megkeseritik az életét. 3.Jól elveri egy pár száz kollége mert elveszit tölük a napi betevöt.

AVH 2006.05.22. 08:41:52 / # 31696
avatar
ja és nem kell sokáig bírnia egyiknek sem ezzel a tarifával, mert amennyire a kollégim tartalékait ismerem, a menetrend a következő. Mert ezek a mi jó taxis fiaink akkora tartalékokkal rendelkeznek, hogy az 5700 ból 400 az első bevétel mentes nap beadja a kulcsot, mert már munkakezdéskor úgy kér BENZINRE kölcsön a BENZINKUTASTÓL. a következő 1000 bírja egy hétig, a következő 1000 nek viszik a kocsiját 3 héten belül, mert már elvan csúszva 2 hónap lizingdijjal, a maradék 2000 talán-talán kitart 3 hónapig. Ezer mezitlábas megmarad mert az nem adta oda a jövőjét és tartalékait kedvezménybe sehova.

Oldalszám: 5