Hozzászólások száma: 168
Oldalszám: 9
Témakörök > Droszt Híradó > Többszemélyes Taxi!!!!!!! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
góré001 2006.07.23. 08:41:23 / # 30163
avatar
Ennek minden pontjával egyetértek! De rém nehéz mert ebben az egymással szembeni árversenyben amit ráadásúl a munka dandárját adó céges fuvarok jelentik akik mint tudjuk a szerződéseikben már régen egy új pontot is beraktak ami úgy szól: "És az őn álltal adott kedvezményből még mennyi kedvezményt tud adni??!!" Úgy nagyon nehéz a jó döntés! Valamint úgy is nehéz hogy tudod , hogy mindíg lesz valaki aki a sok fuvar reményében mindenki alá igérjen hisz tudja a taxis mindíg oda megy ahol több a fuvar! És hát az sem egyszerű hogy a Főváros mint látjuk szarik a BEST OFF elismerésre és ráadásúl fél éve küzdök egy rohadt alapdij emeléssel és nem és nem csak lefelé örömködik/ lásd reptér/-őröm odákat zengedezik Demszky! Akkor ahol lehet ahogy lehet ameddig lehet hagy menjen!
törölt felh. 2006.07.23. 08:27:32 / # 30162
avatar
de azt kell tudni engem nem zavar a több utast elszállító taxi mert a nállunk sokkal okosabb autógyárak ezt nem véletlenül csinálták hanem azért mert tudták lessz rá kereslet és ha az utas éppen az egész családjával 1taxiban szeretne utazni akkor szíve joga de a taxis ne legyen buta hogy a végtelenre állított taxiórájával 1 fuvaron akarja a befektetését hasznosítani

törölt felh. 2006.07.23. 08:22:10 / # 30161
avatar
veled vagyok és nem drukkolok senkinek de ezt nem lenne szabad az én megitélésem szerint alkalmazni az 1es tarifával nyugodtan vihetné mert nem szabálytalan de erre tudom a válaszát hogy ő azért ruházott bele sok pénzt mert sokat akar keresni. de szerintem már azzal is előrébb van hogy 1el tudja őket vinni meg azzal is előrébb van hogy külön kérik és több fuvart tud elvinni.
góré001 2006.07.23. 08:10:32 / # 30159
avatar
Kivel is vagy?????? -kinek is drukkolsz????????
törölt felh. 2006.07.23. 08:02:17 / # 30158
avatar
Nézd meg mit csinálnak a rádiósok. Most ha 4nél több utas akar utazni akkor a 4es tarifát alkalmazzák. Nembiztos hogy tudod de ez a vidéki tarifa amit ugye csak budapest közigazgatási határain kívül szabad alkalmazni. Ezzel szemben simán bekapcsolják a városban és vígan használják!!! Kiváncsi lennék mit mondana okos egyterüs taxis a fogyasztó védelmi illetékesnek egy próba utazás végén miért is használta azt a tarifát? Persze biztos mondaná nálluk ez lejött általánosban:) Ekkor visszakérdezne az illetékes na és?
carlotax 2006.07.22. 19:04:07 / # 30160
Köszi!!! Hál isten,hallom,hogy nem nagyon tudja eladni a többszemélyes rendeléseket,remélem ez így is marad!!!!
mlábas 2006.07.20. 18:59:23 / # 30157
avatar
IGAZAD VAN !!!
carlotax 2006.07.20. 10:33:45 / # 30156
Ma reggel olvasta be az egyes,hogy megszünik az 1000Ft-os kiállásidíj,mert szabálytalan, nem engedélyezett,mondta Rusznák úr!!!!!! Aki alkalmazza 100.000ft-os bírságot kaphat!!! Nem tudom,hogy a többi cégnél is beolvasták,de remélem ezentúl csak saját használatra lesz 7-személyes autó!!!Már az is felháborított,mikor többszemélyest kértek a reptérre és féláron utaztak az Airportos kisbusz helyett.Ha tehetném,bevezetném a max.3 utast sszállító autót,Taxiüzemmódban!!!! Mível úgy kényelmes.A többszemélyes vihetne 4-főt,mível annyi űlése van,a plussz 2-őt meg nem taxi üzemmódban használhatná,tehát magyarúl a max.utasszállítás,"személyautóval" taxiüzemmódban-4 fő!!!!!!Akinek kisbusza van azok meg alakítsanak egy olyan céget akik vihetnek 8 főt és persze olyan árral ami a többi taxist nem irritálja,valamint Rusznák úrék helybenhagyták!!!!Hát lehet,hogy sokan nem értenek egyet velem ebben a témában,de én így gondolom.Én is jártam többszemélyessel,de akkor is idegesített,hogy más elől elviszem az utast szinte ugyanannyi pénzért!!!

Oldalszám: 9