Hozzászólások száma: 34
Ugrás a hírhez Oldalszám: 2
Témakörök > Hírek fórumai > Segítségkérés, egy beteg kollégánk számára! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
nuova 2010.10.21. 17:52:12 / # 29924
avatar
Én is láttam a műsort és hiszek benne. Vajon hogy van a srác és összegyűlt-e a pénz a műtétre? Segíti valaki?
alelölülő 2010.10.21. 15:02:57 / # 29923
Tegnap tv2 Aktív műsorában szó volt az értágításos műtétről és nyilatkoztak olyan betegek, akiknek jelentősen javult az állapotuk a műtét után. A nézők szavazhattak telefonon, hogy hisznek-e ebben a gyógymódban. Ha jól emlékszem, 92% volt az igen-szavazat.

nuova 2010.10.19. 21:36:54 / # 29922
avatar
Halló! Jó estét mindenkinek! Tudja valaki, mi van vele?

tomajer 2010.08.28. 12:02:46 / # 29921
[b]ALÁÍRÁSGYÜJTÉS!!! Kérlek Benneteket, egy emai elküldésével segítsetek nekem és a betegtársaimnak. Nem baj, ha nem értitek ( elég hosszú a történet) röviden: rájöttek mi okozza az SM-et, de a magyar egészségügy totojázik. Kérlek továbbítsátok másoknak is sok sok aláírásra van szükségünk. ccsvi.hu@gmail.com Illetéktelen kezekbe nem kerül, senki nem fog a cimmel, vagy névvel visszaélni. Köszönöm: Moni ( itt a szöveg, de lehet mást is írni): Élhetőbb életért! Ezzel az emaillel támogatom , hogy a magyarországi SM betegek esélyt kaphassanak egy élhetőbb életre, az agyi keringési zavar megszüntetésével. Ne hagyjuk, hogy azok a betegek akik még nem kiszolgáltatottak - azzá váljanak, a korrekciós műtét halogatása miatt. Aláírás:[/b]

góré001 2010.07.17. 08:28:23 / # 29920
avatar
TISZTELT CÉGVEZETŐ ÚRAK ! TISZTELT KOLLÉGA ÚRAK !! TISZTELETTEL KÉRLEK BENNETEKET , HOGY MOST AMIKOR JÖNNEK A BEFIZETÉSEK NE FELEJTKEZZETEK EL BETEG MŰTÉTRE VÁRÓ ÉS VÁGYÓ KOLLÉGÁNKRÓL! NEKI MÁR CSAK EZ AZ EGY REMÉNY MARADT! NINCS MÁS ESÉLYE AZ ÉLETBE MARADÁSRA! KÉRLEK MINDANNYIOTOKAT A LEHETŐSÉGEITEKEN BELÜL - SEGITSETEK !!!! A VÉGSŐ ÖSSZEGYŰJTŐ TAMÁS MIKLÓS A CITY TAXI VEZETŐJE !!! ZOLI ÉS A MAGAM NEVÉBEN IS KÖSZÖNÖM!!

góré001 2010.07.14. 18:05:53 / # 29919
avatar
TISZTELT CÉGVEZETŐ ÚRAK ! TISZTELT KOLLÉGA ÚRAK !! TISZTELETTEL KÉRLEK BENNETEKET , HOGY MOST AMIKOR JÖNNEK A BEFIZETÉSEK NE FELEJTKEZZETEK EL BETEG MŰTÉTRE VÁRÓ ÉS VÁGYÓ KOLLÉGÁNKRÓL! NEKI MÁR CSAK EZ AZ EGY REMÉNY MARADT! NINCS MÁS ESÉLYE AZ ÉLETBE MARADÁSRA! KÉRLEK MINDANNYIOTOKAT A LEHETŐSÉGEITEKEN BELÜL - SEGITSETEK !!!! A VÉGSŐ ÖSSZEGYŰJTŐ TAMÁS MIKLÓS A CITY TAXI VEZETŐJE !!! ZOLI ÉS A MAGAM NEVÉBEN IS KÖSZÖNÖM!!

góré001 2010.07.12. 19:15:06 / # 29918
avatar
Fiuk!! Remélem ,hogy nem felejtkeztek el a segitségnyújtásról , még akkor sem ha a beirás eltünik a sok sok beirás következtében! Nagyon fogy az idő és a remény is hiszen enélkül a mütét nélkül már semmit sem tud csinálni! Vagy egy további kérdésem , NINCS-E VALAKI BIRTOKÁBAN egy ELEKTROMOS rokkant kocsi?? Ugyan is már nem tud az utcára sem kijönni és hetek óta csak a szobában az ágyat nyomja! Megcsinálnánk pallokból a rámpát és igy segitség nélkül is tudna kicsit utcára jönni!Egy komolyabb ujért talán a Rokkantra szerelt Szuzukiját is elcserélné!! Bármi megoldás érdekel!!!

kukamarci 2010.07.09. 12:08:43 / # 29917
avatar
bocs jól értelmezem tegyem be egy boritékba és bármelyik citysnek odaathatom?és bocs a gyanakodásért de biztos megkapja a kolléga?

törölt felh. 2010.07.09. 10:53:39 / # 29916
avatar
Csogu megkérlek ne hazudj!!! Igenis DŐL A LÉ. Csak nem hozzánk hanem rólunk,s úgy hívják izzadtság:-)
csogu 2010.07.09. 04:58:38 / # 29915
Szia! 2-111-111 Ezen a számon jelezheted, ha Pesten vagy, hogy mit is szeretnél. Biztos küldenek egy autót, aki átveszi tőled a borítékot. Nyáron dől a lé. Kb. annyira, mint a fenyőfaárusnak.
nuova 2010.07.08. 21:09:36 / # 29914
avatar
Szia Csogu, kedden délután egy óra körül volt egy nemfogadott hívás a mobilodon egy ismeretlen számról. Én voltam. Ugyanis segítséget szerettem volna Tőled kérni. Adni akartam egy kis összeget ennek a beteg fiúnak a gyógyíttatására. A góré001 tanácsára borítékba raktam és elkezdtem keresni egy citytaxit. Vidéki lévén, halvány fogalmam sincs, hol lehet a drosztjuk. Én bementem a Teréz körút-Király út kereszteződéséhez + a Nagymező utcára, ott sétálgattam (Kissé kellemetlenül érezve magam)vártam, hogy felbukkanjon vagy megálljon egy kocsi. Mindenfélét láttam, pont cityt nem. Más kocsiban ülőknek nem mertem odaadni. Kb.egy-másfél órás sétálgatás után hazamentem. Gondoltam, telefonon rendelek egy kocsit, de nem tudtam a számukat. A boríték nálam maradt. Van valami más megoldás? Ui.: Engem is meglep és kicsit elszomorít a fiú kollégáinak a hozzáállása. Nem tudom, ki mennyit keres, de gondolom,most a nyári időpontban "dől a lé" :). Nem hiszem, hogy egy-két ezer forint bárkit is földhözvágna.
tamasmiklos 2010.07.08. 20:07:59 / # 29913
avatar
Szia Csogu! Ok, semmi gond! Ilyen sajnos mindíg volt és lesz. Üdv:T.M.

csogu 2010.07.08. 19:56:17 / # 29912
Szia Miklós! Úgy került oda a Best Of, hogy ideges voltam. Elnézést kérek érte. Részemről nincs ellenszenv, csak megbotránkoztatott az a közönyösség, amit a kolléga részéről tapasztaltam.
tamasmiklos 2010.07.08. 19:49:03 / # 29911
avatar
Tisztelt Kollégák! Sajnálom, hogy a Tulajdonostársam, nem kellően tájékozódva elutasította Csogu Vállalkozótársamat. A „Best of-ok” méltatása helyett, én a segítségkérésre helyezem a hangsúlyt./hogy jön ez ide?/ Sajnos Zoltán súlyos beteg. Amíg tudtok segítsetek. Minden forint számít. Ha minimális garanciát jelent a Számotokra megígérem, hogy magam gondoskodom arról, hogy az összegyűlt összeg eljusson a címzetthez. Nem mintha Pali ez irányú kezdeményezéseiben korábban csalódhattunk volna. A City Taxi pénztárában kitettük a gyűjtőívet. Ismét megkérem a Kollégáimat, hogy az utcán is fogadják el az adományokat. Jogosan kérdezhetitek, hogy magunk mit teszünk az ügyért? Ez már a második gyűjtésünk, a betegség kezdetekor, aki tudott már segített. Most ismét megteszünk mindent, de a Ti segítségeteket is kérjük. Ez az összeg, amibe a kezelés kerül, meghaladja a lehetőségeinket. Kérem a jóérzésű és a kevésbé pozitívan hozzáálló Kollégámat, hogy az ügyet Nézze. Ne a City Taxi , a Pali, vagy az én ellenem felhalmozott ellenszenvének adjon hangot az adomány ürügyén. Köszönöm, hogy elolvastátok a soraimat. Jó munkát, jó egészséget Kívánok Mindenkinek! Üdvözlettel: Tamás Miklós

csogu 2010.07.08. 11:54:08 / # 29910
Voltunk a feleségemmel a piacon (Lehel). Kifelé jövet észrevettem, hogy a Pali ott van. Szerettem volna beleadni a kolléga gyűjtésébe, de a Pali elutasította, hogy neki ne adjak pénzt. Kérte, adjam oda bármelyik Citysnek. Jött is egy, én meg nem sajnálva a métereket, kezemben szatyrokkal teli, odamentem hozzá. Azt sem tudta a City 296-os kollégája, hogy miről van szó, sőt megjegyezte, hogy honnan kellene tudnia, hogy most épp kinek gyűjtenek, hiszen 520 beteg kolléga van a Citynél. Ha annyira erőltetni akarom a dolgot, fáradjak be a központba, ő nem foglalkozik ezzel. Nem minősíteném a dolgot. Jaaaa, annyit azért mégis, hozzátennék. - Szépen fel volt öltözve - Autója tiszta volt - Volt bankártya lehúzója - nem a "szotyi taxisok" tarifáján fuvaroz. - 967x-es Best Of-os
góré001 2010.07.06. 23:17:24 / # 29909
avatar
Már meg sem lepödök a sok sok hazugság - na mindegy nem én kérem nem én gyüjtöm a Cityben és a cityseknél CSAK SEGITSETEK a többit én csinálom - kiviszem vissza hozom stb...Sajnos az idő és az állapota fogy!Belém nyugodtan rugdossatok de a ZOLIN SEGITSETEK - MIG LEHET !!
törölt felh. 2010.07.06. 21:32:44 / # 29908
avatar
Pali az a baj,hogy évek óta ha valami mögött a te neved áll az ........ A kollégát sajnálom. Én spec egy City-s által hozzájárultam. De,hogy a te kezedbe pénzt adjak azt nem tudom elképzelni.
góré001 2010.07.06. 20:10:47 / # 29907
avatar
Ejnye Srácok! Sajnos ez egy véresen komoly dolog "halálosan "komoly!! Kérlek Benneteket vagy segitsetek vagy legalább ne viccelödjetek ezzel!!!!

killer 2010.07.06. 09:04:00 / # 29906
avatar
Főzőverseny? Ingyenkonyha jobban érdekelne minket.
taxisfelvonulas 2010.07.06. 08:59:09 / # 29905
avatar
Szerintem csinálj egy főzőversenyt vagy valami más bulit, hívd meg a taxisokat, és a bevételt ajánld fel.
Oldalszám: 2