Hozzászólások száma: 29
Ugrás a hírhez Oldalszám: 2
Témakörök > Hírek fórumai > Idén a Főtaxi az Operabál szállítója A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
rigorigi 2006.02.23. 17:08:48 / # 26804
avatar
Én inkább 6-fél hétre teszem a Bp.-i beszállításokat,ha jól emlékszem.Bár én ezeket a"bulikat"mindíg elkerültem.Írtóztat a"sznobság".
törölt felh. 2006.02.23. 17:07:06 / # 26803
avatar
Azért leginkább az tünik hasznosnak, hogy nem csekkes, hanem mindenki szépen a saját zsebéből fizet. Persze így, gondolom jut a többi cégnek is belőlle, mert az állandóik őket fogják hívni. Épp ezért kisebb az esély az égésre.

törölt felh. 2006.02.23. 17:03:33 / # 26802
avatar
Hidd el, nem aggódnék...aludnék:-) Ha jól emlékszem olyan 16 óra felé kezdődik a "bál".
rigorigi 2006.02.23. 17:01:49 / # 26801
avatar
Egyszerüen presztizs-kérdést csinálnak abból,hogy"ne vigyék át"/???/Nem tudom. "csogu"!Nem délben,ne aggódj!
törölt felh. 2006.02.23. 16:51:19 / # 26800
avatar
Kíváncsi vagyok, hogy miként zajlik majd a lebonyolítás, hiszen nekem van rendesen viszonyítási alapom. Nem tudja valaki hogy hányórakor kezdődnek a beszállítások?
carlotax 2006.02.23. 16:48:08 / # 26799
Üdv. Hát ezt a címátadást én sem értem,de lehet,hogy úgy gondolják,ha mi nem visszük akkor más sincs a közelben?? Vagy ismerik a címet??vagy passz... Bár mostanában nekünk sem adnak át címet!!

carlotax 2006.02.23. 16:43:23 / # 26798
Üdv. Remélem,hogy nem úgy járunk,bár minden előfordulhat,de olvasva,hogy a City besegit azért megnyugtató. Hát akkor hajrá.Jó erős hétvége lesz. Remélem összejön az emelt Tagdíjra a lóvé!!

rigorigi 2006.02.23. 16:41:37 / # 26797
avatar
Az igazság az,hogy egy/1/ cég nem tudja maradéktalanul abszolválni ezt a szerződést. Ha belegondolsz,hiába vannak a többen a FŐTAXI-nál,annyival több megrendelése van/lehet/az adott időben,azokat nem mondják le.Ha valakire,hát"Rájuk" nem jellemző,hogy "címet visznek át"más cégnek.Talán a Cityvel együtt "nem égnek be"/?!/
törölt felh. 2006.02.23. 16:28:26 / # 26796
avatar
Remélem a Főtaxi nem így jár: [b]Megbukott a Rádiótaxi A hullafáradt báli közönséget a Rádiótaxi szállíthatta haza az Operabálból. Két óra körül még csak húsz percet, hajnali három és négy óra között azonban már egy órát, vagy még többet kellett várniuk a vendégeknek, hogy autóba ülhessenek. Az Operabál rendezőivel szerződött Rádiótaxi képtelen volt elég kocsit kiállítani, és abba a méltatlan helyzetbe hozta a budapesti elitet, hogy hosszan toporogjon a hidegben. Minden évben tenderen választják ki, hogy melyik taxistársaság fuvarozhatja el a báli közönséget. Furcsa, hogy miért épp a Rádiótaxira esett a választás, miközben több olyan taxis cég is üzemel Pesten, amelynek kétszer annyi kocsija van. A Rádiótaxi megbízásával előre sejteni lehetett a bukást, szombatról vasárnapra virradó éjjel a Rádiótaxi diszpécsere szinte könyörgött más taxis cégeknek, hogy a civil fuvarokat vigyék el, mert sem az operabáli fuvarokat, sem a saját megrendeléseiket nem volt képes rendben teljesíteni. Megbukott tehát szombat éjjel a Rádiótaxi, de egyben az Operabál szervezőbizottsága is. Megint csak magyar módra történt minden: a vendégek fizessék csak be a jegyekért a horribilis összegeket, de az ahhoz járó szolgáltatás színvonalával már nem törődik senki. Álljon sorba nyugodtan éjszaka egy órát a vendég, vagy költsön újabb ezreket, hogy a belépő árában benne lévő taxi helyett hazajusson egy másik társaság kocsijával - pénzért. LKG, Színes Bulvár Lap[/b]

Oldalszám: 2