Hozzászólások száma: 106
Oldalszám: 6
Témakörök > Droszt Híradó > Zsákutca A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2005.11.11. 13:02:55 / # 23916
avatar
Csak az a nő foglalt, akin fekszenek.

törölt felh. 2005.11.11. 09:03:20 / # 23915
avatar
Igen:-)
törölt felh. 2005.11.11. 09:03:04 / # 23914
avatar
Sikerül?

törölt felh. 2005.11.08. 13:14:18 / # 23912
avatar

törölt felh. 2005.11.07. 01:22:35 / # 23909
avatar
Kezdeném a baromkodást. Teszem ezt azért, mert most találtam egy viccet, ami nekem bejött:) A nő bemegy a patikába és mérget kér. A patikus meglepődik: -Asszonyom, miért van szüksége méregre? -Megölöm a férjemet. -Nagyon sajnálom, de nem adhatok el önnek mérget azért, hogy megöljön valakit! A nő erre kitesz az asztalra egy fotót, amely az ő férjét és a patikus feleségét ábrázolja félreérthetetlen helyzetben. A patikus nagyot nyel és rábólint: -Elnézést, nem tudtam, hogy van receptje!

törölt felh. 2005.11.06. 16:22:25 / # 23911
avatar
Csapjunk bele! A topik címével kezdeném. Sokat törtük a fejünket, hogy mi legyen annak a topiknak a címe, ahova elkezdünk irogatni. Ötletek voltak, de sorban elvetettük őket. Én úgy éreztem itt az ideje elvágni a Gordiuszi csomót. Miért pont zsákutca? Úgy érzem - és talán vagyunk így egy páran -, hogy a taxizás sok szemszögből ebben az utcában robog, egyenesen a falnak. A zsákutcára a következő szinonimákat tálaltam: térjmegutca /átvitt értelemben/, kutyaszorító. Mind a kettő tetszik, és illik a szakmánkra. Maga a taxizás évről-évre nehezebb kenyér. Az árak rohannak felfelé, a tarifák már rég nem tudnak ezzel lépést tartani. Igaz az elmúlt hónapokban voltak változások, de ez még kevés. 1999 óta 70%-os tarifaemelés volt és az árak 154%-al emelkedtek átlagosan, de a mi szakmánkat ez jobban terhelte Pl.: üzemanyag, szervizköltség. Messze nem megfelelőek a tarifáink, nem megfelelő az emberek fizetése, drasztikusan magasak a közüzemi díjak, kamatok. Elégedetlen az egész ország, nem csak a taxis. Zsákutcában vagyunk, igazán gyors orvoslásra nem számíthatunk. Ezért gondoltam erre a címre, mert így „otthon” érezhetjük magunkat itt is. Maga a fórumozás: Megalkottuk a moderálás alapelveit, de élni nem kívánunk vele, amennyiben erre nem adtok nyomós okot. Lehet nyitni kifejezett témákkal kapcsolatos fórumokat, amennyit csak akartok, azzal a címmel, ami eszetekbe jut, a jó ízlés határain belül. Fociról, autókról stb. Lényeg az, hogy legyen egy hely, ahol információt cserélhetünk, dumálhatunk, kötetlenül. Ez nem hármunk lapja, ez mindenki lapja. Zsákutca, behajtani tilos, kivéve célforgalom, biztos ezt szeretnénk, ez a célunk?

Oldalszám: 6