Hozzászólások száma: 24
Ugrás a hírhez Oldalszám: 2
Témakörök > Hírek fórumai > 150-el a halálba A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
luxbela 2007.09.13. 06:58:49 / # 18025
Mármint a barát rendszámát! Tényleg, kinek a barátja?
luxbela 2007.09.13. 06:56:58 / # 18024
Amúgy láttam az éjjel a helyszint, de nem tudtam megállapítani, hogy milyen autó. Tőletek tudom. SAJNOS sok balesetet láttam már, de ilyen szörnyűt nem sokat! Vadul, durvul a világ...

luxbela 2007.09.13. 06:53:12 / # 18023
Tudod, ilyenkor eszembe jut (igen, ESZEMBE!) szóval az, hogy néha némely autónak ide kellene írni a rendszámát... mint pl. ezt...
csogu 2007.09.13. 06:25:27 / # 18022
Nem tartozik szorosan az eseményhez, de talán érdekes annyira a sztori, hogy megírjam. Nagyban megy a mentés. A sofőr sorban kapja az injekciókat, a bnőjét épp akkor takarják le, a tűzoltók mindent elkövetnek, hogy a srác minél előbb kikerüljön a roncsok közül…amikor is ropogásra figyelünk fel. A fa körül lehullott alkatrész darabok között megjelenik szép lassan egy TAXI!!! A rendőrök nem akartak hinni a szemüknek. Eléugrottak és megállásra ösztökélték. Taxisunk kiszáll, és értetlenül fogadja a hírt, hogy nem mehet tovább. - De nekem ide az Ernő utcába kell eljutnom. - Embeeeeeeeeer, ez egy halálos kimenetelű baleset!!! Épp életmentés van folyamodványában kibontakozva – érvelt a rendőr. Barátunk, mert egy olyan taxiban ült, ami mindenkinek a barátja, szép lassan belátta, hogy hiába találta meg az utcát, ahova érkezése van, nem mehet be. Pedig egy kerülő nem biztos hogy fedezi azt a barátságos transzfert, amiért egy ekkora barát kiröppen a reptérre. Majd kicsit előre indul meg (ekkor 2 rendőrnek kellett elugrania előle), majd picit tolatott (ekkor meg a mentős hölgy ugrott be inkább a mentőbe), majd elegánsan a Jaguár lökhárítóján átgázolva elhagyta a terepet. Hiába na, sietnie kellett, mert a barátságos taxit várta a barátságos utasa. Nekünk meg égett a pofánkról a bőr…- a kollégátok – szólt oda nekünk a rendőr….

Oldalszám: 2