Hozzászólások száma: 6
Témakörök > Droszt Híradó > Zóna Taxi=Leasing CSALÁS? A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
zsu 2007.09.11. 20:05:25 / # 17562
avatar
Amúgy meg az autó legyen tiszta,és az öltözet is legyen normális.Azt vitatni hogy ezért jár e letiltás,szerintem felesleges kedves "zóna73" vagyis nemtudom kicsoda!

zsu 2007.09.11. 20:02:23 / # 17563
avatar
Hozzád nem szóltam,de úgy van!Hatalmas barom,mert azt sem tudja mit ír!És mint kiderült nem is zóna 73-as! Nem tudom hány nicked van,de nem jövök a mosogató mellől,gép mosogat!És még mindig akkor írok ha akarok!!!!!!! (megjegyzem,ha nem kötnétek belém minden zónás fórumon,nem is írnék az új topikokba:P)
Szerényke 2007.09.04. 21:00:43 / # 17561
avatar
Jelentsd fel de az ügyvédje azt fogja mondani hogy a Veresnek egy cégénél dolgoznak a kocsik a soförök alkalmazottak rajta mert gondolom a heti 50 rudis bérletröl nincsen ügyvédi szerzödése a passatosoknak???????????????? Vagy a heti 84 es röl Én beszéltem valakivel azt mondta fizet napi 15-t benne van a tagdij a kocsi minden költsége 75 re van bejelntve jár egy Superb-el tagdij 120 /ö évre számolva az 5 milás verdát kamat stb részlet 110 meg a tb az a 15 az reális ha mindent befizetnek és megservizelnek mindent meg az is megérne egy misét 60 at fizet az airportnak ez tény ezt ne firtassuk A maradék 60 bol mit fizet amikor csak 2 ember dolgzik a központba vagy 3 az egy hónapra vagy 12 ember Más cégeknél ennyipénzböl tartanak vagy 20-25 embert meg irodistákat de azok vannak mert egy irodai tim végzi a zonás citadellás stb cégeket gondolom én
Gentile 2007.09.04. 18:05:02 / # 17560
avatar
majd jön zsu a mosogató mellől és megmondja mekkora hülye vagy :-))
ZeroFighter 2007.09.04. 13:54:50 / # 17559
avatar
Magától ment oda és vállalt mindent az összes "taxis".
zona73 2007.09.04. 13:28:12 / # 17558
avatar
Kedves volt kollégák!Ismételten jelentkezem.Köszönöm a Téma fenttartását ez most egy elgondolkodtató téma lesz: Nem tudom mennyire vagytok tisztában azzal, hogy NEM lehet egy harmadik személynek kiadni Leasing-be azt a gépjárművet amit a Porsche Hungária ad kedvezménnyel a Zóna Taxinak szintén Leasingbe ezt úgy hívják, hogy Leasing CSALÁS és büntethető dolog!Mondjuk ez elhanyagolható ahhoz képest, hogy a fent nevezett Taxi társaság 3-4 év futamidő után értékesíteni fogja a gépkocsikat maradvány értéken átverve a 10-20%-ot illetve a részleteket fizető sofőrt!Ennek az eredménye, hogy Veres Úr ismételten gazdagszik és megint a taxisok jóvoltából.Szuper ez így?Tegyünk még a zsebébe egy kis tagdíjat illetve mindenféle büntetési pénzeket (piszkos az autó,a sofőr nem megfelelő öltözete,stb...) ha belegondolunk mindebbe ez a legjobb átverés a világon!Ha Veresnek nem tetszik valami vagy kevés a pénze kitalál valami újat!Ezt nem kellene hagynunk.Kollégák én próbálom kinyitni a szemeket remélem sikerrel!!!Üdv!