Hozzászólások száma: 3567
Oldalszám: 179
Témakörök > Droszt Híradó > Kérdés TAXI 4-nél dolgozókhoz A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2007.06.07. 10:34:29 / # 144484
avatar
Egyszerű tényközlésként megemlíteném, hogy a Taxi4-nél belépésemkor 1 Ft kauciót se kértek tőlem.

MCCCXCII 2007.06.07. 10:05:46 / # 144483
Mondok én neked valamit. Lehet, hogy nem így van, akkor bocsánat. Ebbe a csapatba: "Na és most mielőtt valaki is a cégeket kezdené szidni…NEM ŐK A HÜLYÉK, HANEM MI!!!...MI, AKIKKEL EZT MEG LEHET TENNI!!!" Én belevenném a "kedves utast is". Megmondom miért. Azért telefonál taxiért, hogy "OLCSÓBBAN" utazzon esetleg 20,-Ft-al. Ezért eltelefonál legalább száz vagy több forintot. Vagyis spórol a taxin, de mobilszolgáltatójának dalolva ad minimum 100 forintot. Ezekután még büszke is magára, hogy milyen jó "boltot" csinált. Szerintem ezek után büszkén a soraink közé állhat.
csogu 2007.06.07. 08:57:19 / # 144482
Pont ma éjszaka (minő csoda) futottam bele két hasonló esetbe. A diszi épp odadobott címet, ahova én tartottam az utasommal. Igaz, nem tudtam nyomni rá, mert én messze voltam a címtől, de 2 olyan taxis vette ezeket a címeket fel, akiket tudom hogy honnan tutiznak. Én elvittem haza az utasom, majd szépen adminisztráltam, rágyújtottam egy cigire és kényelmesen elkezdtem visszagurulni a városba. …na és mit látok, miközben elhaladok az előbb említett címek mellett? A kollégák ott várakoznak a kedvesre. TERMÉSZETESEN TÖK INGYEN, MERT HÁÁÁT SZEGÉNY UTASNAK IDŐT KELL HAGYNI, AMÍG TUDATOSUL BENNE, HOGY MEGRENDELT EGY SZOLGÁLTATÁST!!! Mint említettem, tudom honnan tutiznak a srácok és ha 3 perccel oda is akartak érni a címre, akkor bizony nem kicsit kellett nekik nyomni a jobbost. Mindezt miért? Miért kockáztatják a vagyonuk, szabadságuk és az életük? Mert annyi taxis van felvéve, hogy ha nem nyomsz a legalsó határértékkel, akkor bizony más fogja elvinni a címet és te meg hoppon maradsz. De ismétlem önmagam, itt sem a cégek a hülyék, hanem mi, akik ezt hagyjuk. Na és most kicsit még visszafekszem, mert fáradt vagyok, csak a szomszéd a fúrójával megébresztett…

csogu 2007.06.07. 08:42:42 / # 144479
Főleg ne felejtsük el, hogy a csekkes fuvarok minden cégnél olcsóbb tarifával történnek. Oké, megértem, hogy könnyebb egyben elszámolnia a kedves utasnak. Oké, megértem, hogy ez kényelmesebb neki. Azt is megértem, hogy ha hónap közben szükséged van a pénzre, akkor beautókázhatsz X kilométert és beválthatod. Ja jut eszembe, melyik cégnél van éjszaka nyitva pénztár? Ugyanis ha egy éjszakásnak van szüksége a csekkes pénzére, akkor az egész bioritmusát borítania kell, hogy a pénzéhez jusson. Hogy a nappalosok is értsék, ez olyan nekünk, mintha nekik hajnali kettőkor kellene menniük!!! Azt viszont már nagyon nem értem, hogy ezt miért kell még kedvezményesen is tennünk? Vagyis a csekkes fuvaroknál olcsóbban dolgozunk, hitelezünk és plusz kilométereket is róhatunk, hogy kp legyen a dologból és MINDEZT MÉG MI HITELEZZÜK IS MEG A CÉGEINKNEK!!! Most merje azt mondani valaki is, hogy nem zsenik a cégtulajdonosok. Komolyan mondom, ha tulaj lennék és amikor ez a variáció eszembe jutna mindig mosolyra fakadnék. …és még valami!!! A csekkes fuvarok több mint 50%-a előrendelésben történik, vagyis pluszban még ott várakozol a kedvesre 20 percet mielőtt kedvezményesen, hitelbe elfurikázod. Jaaaaaaa és azt sem szabad elfelejteni, hogy mindezt megelőzően egy 2-3 perces őrült száguldásban is részed van,mert ha késel, akkor nagyon súlyos szankciót kapsz….nem dolgozhatsz!!!...nem veheted igénybe azt a szolgáltatást, amiért fizettél. Foglalsz egy étteremben egy asztalt, de elkésel. Nem elég hogy nem veheted igénybe a szolgáltatásukat, még ráadásul kifizettetik veled az el nem fogyasztott vacsora árát is. Szerintem egy igazi taxis ezen sem háborodna fel, hanem még jattot is adna… Na és most mielőtt valaki is a cégeket kezdené szidni…[b]NEM ŐK A HÜLYÉK, HANEM MI!!!...MI, AKIKKEL EZT MEG LEHET TENNI!!!
csogu 2007.06.07. 08:25:50 / # 144478
Na majd akkor én válaszolok, ha tomajer szégyenlős:-) Tudod, új cég meg minden:-) hova lesz az a 250-300 millio ft amit a budapesti fuvarszervezök beszednek a taxisoktol Van aki elkölti, de van olyan, aki rendesen visszapörget belőle. korrektnek tartod e hogy a csekkes fuvarok fedezetét mint kauciot a "töke erös " cégek beszedik tölünk?? Nagyon nem tartom annak!!!
tomajer 2007.06.07. 08:19:21 / # 144477
Szépjóreggelt! :-) Én nem tőkeerős céget, hanem tőkeerős tulajdonosokat írtam. Nagy különbség:-) A Taxi 4 természetesen a budapesti taxipiacon egy pici cég. Azért jöttem ide! Fegyverhordozója ezidáig még senkinek nem voltam, hidd el, nem is leszek. És felhívám a figyelmed, hogy én már elég rég nem képviselem a "taxisok érdekeit"!!! Taxis szemmel próbálok beszámolni a szakmában történő eseményekről! Tehát, a kérdéseidet, hivatásos érdekvédőknek tedd fel ! :-)))
0077 2007.06.07. 08:09:27 / # 144476
avatar
Tomajer! Mitöl "töke erös" T4?, Az a 30-40db opel a min droidok ülnen a töke erö?Pásztor elvtárs örülhet hogy vehetet személyedben egy "fegyver hordozot...de ettöl a T4 még egy pici cég. Ha már annyira a taxisok érdekeit képviseled elmondhatnád nekünk hova lesz az a 250-300 millio ft amit a budapesti fuvarszervezök beszednek a taxisoktol, korrektnek tartod e hogy a csekkes fuvarok fedezetét mint kauciot a "töke erös " cégek beszedik tölünk??

tomajer 2007.06.06. 13:12:43 / # 144474
Hmmm! Ez nem az a cég:-) Itt tőkeerős tulajdonosok vannak.
törölt felh. 2007.06.06. 12:05:06 / # 144473
avatar
Nem attól félek, hogy időmérő vagy etikás leszel, hanem attól, hogy tulajdonos! :-D
tomajer 2007.06.06. 09:46:47 / # 144472
Sok minden tartozik a vágyaim, elérendő céljaim közé. De ez az etikai izé, valahogy nagyon nem. Tehát Wanek, nyugi, se etikás, se időmérő nem leszek!:-) ui: a topicindító eredeti kérdésére hamar megérkezett a válasz, sőt azóta meg is oldódott a kérdés. Tehát, nyugodtan használhatjuk ezt, mint hagyományos Taxi4-es topicot.
Rocktaxi 2007.06.06. 09:11:23 / # 144471
Nyugi!! Ráállítom a haveromat, aki időmérő. Nem fog tudni dolgozni!! (édes magyar nyelv!!!)) "Utánfutóval" mindig nehezebb közlekedni a városban. :-))

törölt felh. 2007.06.06. 09:05:00 / # 144470
avatar
Nem adok 3 hónapot és etikás lesz.Karácsonyra meg társtulajdonos a cégben! Húha. Akkor nem is én készítettem a képeket.
cbtaxi 2007.06.06. 08:42:17 / # 144469
avatar
Szerintem,meg túl jól sikerült.Szegény ,régi T4-esek vannak megszeppenve.Egész nap ültek a kocsijaikban és azon töprengtek: vajon mivel vívták ki maguk ellen az égiek haragját? Nem voltak felkészítve,Tomajer szaki mindent elsöprő bevonulására. Nem adok 3 hónapot és etikás lesz.Karácsonyra meg társtulajdonos a cégben! :)))
csogu 2007.06.06. 08:33:17 / # 144468
Persze, most így beszélsz…azt telefonba meg…na mind1:-))))))))))))
csogu 2007.06.06. 08:31:29 / # 144467
Futtatni kell a kiscsávót, hogy ne legyen annyira megszeppenve az új cégnél:-)
cbtaxi 2007.06.06. 08:19:51 / # 144466
avatar
Visszanéztem a topic kezdetéig. (Nem mintha nagy munka lett volna) :)))) Na szóval.Láttam már 1-2 topicot szét offolni,de ami itt folyik...... Ez már lassan személyi kultusz. A 71-illetve ezzel együtt 72 beírásból, 56!!!! szól Tomajer-ről.Ráadásul Ő látható 14!!!! képen. Én még ennyi izléstelen képet ........ :-)) Nincs ennek a manusnak,saját topicja?????? :))))))))))))))

törölt felh. 2007.06.06. 08:12:13 / # 144465
avatar
Nekem csak az az egy bajom van, hogy a paparazzikat jobban szokták fizetni, mint itt a Hallótaxinál. "Nna jó, az utolsó kép felirata kb. fedi a valóságot!" Ne feledd, hogy Csogunál a négyből egy már jó arány! :-)
tomajer 2007.06.06. 07:42:12 / # 144464
Jja! Télleg. Megyek is, mert vár a munka! Remélem:-)
csogu 2007.06.06. 07:37:20 / # 144463
Igazad van, reggel van, itt a mosakodás ideje:-)))
tomajer 2007.06.06. 07:33:09 / # 144462
Ez tényleg meglepett! Wanek, agyon leszel csapva:-) Természetesen egy szó nem igaz az egészból.Minden egyes betű, Csogu agyszüleménye, vagy micsoda. Nna jó, az utolsó kép felirata kb. fedi a valóságot!:-)

Oldalszám: 179