Hozzászólások száma: 46
Oldalszám: 3
Témakörök > Droszt Híradó > Miért lettél taxis? A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
nagyonkedves 2010.11.18. 19:36:21 / # 13264
avatar
köszi :))) "Az eszmék, melyek megvilágították az utamat és időről időre új erőt adtak, hogy jókedvűen szembenézzek a világgal, a kedvesség, a szépség és az őszinteség voltak." Albert Einsten
Hamlet 2010.11.17. 21:31:33 / # 13262
avatar
most hogyis van ez agyament? a fő meg a max szemét banda a helyfoglalásukkal,de a hiénák meg ugyanezért tiszteletre méltók?te klinikai eset vagy de azért csak irogass még ilyen baromságokat,hogy legyen min mulatni.
Hamlet 2010.11.17. 21:24:51 / # 13261
avatar
oláh. ez milyen név is?ja megvan. akkor meg mit vársz egy ilyentől?
Morrison 2010.11.17. 20:51:12 / # 13260
avatar
Tudod, (hatásszünet) nem az számít, mit mond, hanem hogy ki mondja...
tomajer 2010.11.17. 20:18:44 / # 13259
Megtisztelő, de én taxis vagyok...voltam, leszek. A hallotaxi egy "szennylap... a szerkesztői meg köcsögök" a'la Oláh Attila:-)
Morrison 2010.11.17. 18:32:27 / # 13258
avatar
Ja, és engem is vonzott a szabadabb élet. Akkor még nem tudtam, hogy minden utas a főnököm lesz. (meg az apeh meg a gvh meg a többiek...)

Morrison 2010.11.17. 18:24:58 / # 13257
avatar
Minden tiszteletem a csótányoké. Akkor is szaporodni fognak, amikor már az összes emlős kipusztult:) ("Hatlábú birodalom" után szabadon)
Morrison 2010.11.17. 18:06:07 / # 13256
avatar
Keresem Nagyonkedves hozzászólásában azt a részt, amivel a Te zsebedben kutat (számlát kérsz?), de nem találom, biztos a rózsaszín szemüveg teszi. Keresem azt a szöveget, amivel valakit megbánthat, de csalódnom kellett, nem találtam. Régi taxis létemre csak pár hónapja olvasgatok itt a Hallotaxin, de annyira sikerült megismernem Nagyonkedvest, h tudjam nem kérkedésből írta, amit írt. Sőt azt is tudja, h nem oldhatja meg a problémáinkat, csupán egy próbálkozás volt a részéről, h bizonyítsa, milyen jófej. Szerintem sikerült, annak ellenére, h sokan szívesen tágítanánk:) Én pl már 10 évvel ezelőtt is kerestem állást, ha tudsz valami elfogadhatót, légy szíves nekem szólj először. Ja, és mi még mindig nem a terhe vagyunk az államnak, hanem a támogatója: adó, tb, üzemanyag adótartalma, stb. Persze, ha igaz, amit hallok, h jövő héten néhány taxitársaság leviszi az árait, akkor ez már nem fog sokáig tartani, többségünk megy a levesbe, és ez az államnak sem lesz jó! (Hihihi-fix tarifa-hihihi)
törölt felh. 2010.11.17. 17:22:30 / # 13255
avatar
Tomi téged nem taxisnak hanem ujságirónak tartalak. A halló taxival is bizonyítottál. Mégis taxizol ki tudja hány éve .Miért????????
tomajer 2010.11.17. 07:52:53 / # 13254
Jóreggeltet! ;-)

ata8 2010.11.17. 07:43:58 / # 13253
avatar
Amennyiben szövetkezetként fog működni, eljön a tisztségviselő választás. Megfelelő végzetségű személyek közül bárkit megválaszthatnak vezetőnek.
nuova 2010.11.17. 07:29:16 / # 13252
avatar
Jó neked! És számlát kérsz? És el tudod számolni a költségeidet? És nem érzed úgy, hogy ezzel a szövegeddel megbántasz valakit? Gondolod, hogy meg tudod oldani a problémáikat? Ha alkalom adódik, én is taxizok. Szívesen beszélgetek a sofőrrel is, mert érdekel mások gondolatvilága, élete. De tudod adni csendben kell, nem kell kérkedni vele. Ne rázd a csengettyűdet! Mert az esetleg fájhat annak, akinek így adsz. A taxisok valóban jófejek. Csak bármilyen dörzsöltnek hiszik is magukat, mindig bedőlnek annak, aki jobb jövőt ígér nekik. A xxxxxx-et miért nem az vezeti, aki tett érte, hogy megalakuljon,a szívügye volt az egész? Miért vezeti az, akinek nem túl jó a híre?
nagyonkedves 2010.11.17. 05:54:14 / # 13251
avatar
:)))))))))))))))))))))))))))))))) Halló, Jó reggelt! Hónapok óta olvasgatom itt a hallotaxin a hozzászólásokat. Egyre jobban kedvellek benneteket. Látom, hogy nehéz a megélhetésetek - próbálok picit segíteni a magam módján. Beállok utasnak, nem tágítok, akár kitartóan egyik cégtől a másikig, akár lelkesen egy új rózsaszín világban, de itt vagyok, utazok. Minden új próbálkozást kíváncsian várok. A legújabb társaság minden sofőrjét őszintén tisztelem és egyikükben sem csalódtam. Annyira jófejek vagytok, ezért szeretek beszélgetni veletek.Szerintem meg. :))))))))))))))))))))))))))))))))

nuova 2010.11.16. 23:12:04 / # 13250
avatar
Halló, szép estét. Hónapok óta olvasgatom itt a hallotaxin a hozzászólásokat. Egyre zavarosabb a kép Rólatok -- bennem. Azt értem, hogy nehéz a megélhetésetek -- de kinek nem az? Mégis beálltok a sorba, nem tágíttok, akár kényszerből tesznek át Benneteket egyik cégből a másikba (teleöttel teli rádiótaxi), akár önszántatokból mentek át (csogu, tomajer) egy rózsaszín világba, de itt vagytok, taxiztok. Minden új próbálkozást szidtok és magasztaltok. A legújabb társaság élén is olyan ember áll, akiben sokan csalódtak. Ennyire megosztottak vagytok, ezért tudnak játszani Veletek. Szerintem.

törölt felh. 2010.11.16. 18:33:22 / # 13249
avatar
Ne feledjétek Metál a nagy szakszervezetis Antal Attika vobb keze volt a Főtaxinál e gusztustalan szemétségben!!Most miértünk taxisokért skanndál Citys szinekben .
törölt felh. 2010.11.16. 18:21:56 / # 13248
avatar
Aranyos kutya írtunk a hiénázásról. Kollegák mi történt Antal Attika idejében.Emlékezzetek senkihází Főtaxisok!Megszáltátok a Bp. pályaudvarait mondva csinált szerződéssel. Ti mit csináltatok anno bementetek a peronokra, és ott alakítottatok ki drosztokat Antal irányításával!Antal házi őrizetben van a BKV botrány miatt!!

törölt felh. 2010.11.16. 17:47:44 / # 13247
avatar
Lehet ismerjük egymást?
törölt felh. 2010.11.16. 17:41:05 / # 13246
avatar
Értem és tudom!!!!!!!!!A 140, 150,nem teszi tönkre a taxizást.Drága céges dróidjaim!!!
hiénakutya 2010.11.16. 17:29:07 / # 13245
Ja, egyébként én azért lettem taxis, mert a 80-as évek végén, egy hétvége alatt több pénzt kerestem, mint édesanyám egy egész hónapban. Apámnál nem kerestem jobban, de Ő viszont szintén taxis volt. :-D Na, ezt a sütit mérték ki a cégek morzsánként. Ti meg hagytátok.

hiénakutya 2010.11.16. 17:20:38 / # 13244
Köszönöm szépen, majd tolmácsolom a többieknek is! :-D Egyébként nem az árainkat védjük, hanem a megélhetésünket jelentő piacunkat próbáljuk meg megvédeni, a szakmára zúduló, kényszertaxis, munkanélküli hordától. Számukra a cégek adják el a ti megélhetéseteket, jó pénzért. Mi ebben nem szeretnénk részt venni, de sajnos a cégek járnak el törvényesen, mi pedig törvénytelenül. Ezzel együtt százezerszer írom le, ha kell: nem mi kínáltuk hellyel -tagdíjért cserében- az újonnan érkezőket, mások asztalánál. Úgyhogy százezerszer utasítom vissza azt a vádat, hogy mi tettük tönkre a taxizást.
Oldalszám: 3