Hozzászólások száma: 927
Ugrás a hírhez Oldalszám: 47
Témakörök > Hírek fórumai > Valami nagy baj van a Taxi4-nél!!?????????????? A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
kritikus 2009.06.03. 02:59:26 / # 115742
avatar
T. Lili! A P.G.-ről mindenki tudja, hogy kiről van szó, a .43-as kollegának pedig nem akarom, hogy baja legyen esetleg, mert demoralizálja a tagságot. Üdv.kritikus

baupexim1 2009.06.02. 22:05:49 / # 115746
avatar
hol lenne?nincs ideje válaszolni,pörög egész nap :))))))))))))))
kombálynos 2009.06.02. 20:51:54 / # 115744
avatar
Ez kemény! De ilyenkor hol van hobbytaxis barátunk? Ő tudja a tutit.
Lili 2009.06.02. 18:48:39 / # 115745
avatar
T. Kritikus ! Most Én fogalmazok meg kritikát, veled szemben. Mégepedig azért mert nem értem ,hogy miért nem lehet nevén nevezni,bármit ami zavar.A .43-as kollegának is van azonositható adata. Ebben az esetben a kódja. Miért is lenne az sértő ha azt használnád? Semmiért!! A P G helyett is nyugodtan használd csak a nevét. P G egyenlő Pásztor Gábor. Ha továbbra is rébuszokban beszélünk soha nem fogjuk egymást érteni. Az pedig hogy folyamatosan vesz fel embereket, azért van,(gondolom) mert nyilván gyanitja, hogy kezd vége lenni a taxizásnak. Még utoljára húz egy nagyot, azután lehet hogy Ő is eladja a céget, mint ahogy tette azt a Tele 5- nél a testvére. Egyébként sok kollega elégedettlen, csak még mindig nem mer tenni semmit.Nem fogja fel, hogy ha nincs kinek telefonálni, akkor az utcára fog lejönni integetni a leendő utas , merthogy a taxira viszont szüksége van. Bocs a kritikáért. Lili
kritikus 2009.06.02. 11:48:31 / # 115743
avatar
Azoknak írom akik azt hiszik a Taxi 4 -nél micsoda nagy pörgés van.Tegnap a .43 kolléga beszólt nagyon elege van ,mert 7 azaz hét óra alatt egy fuvart sem tudott csinálni.Az egyes csatornán más kollégák is elégedetlenkedtek máskor.A P G meg folyamatosan veszi fel a taxisokat,mert neki az az érdeke minnél többen legyünk.Szarik a taxisok érdekeire.Nem ritkán 30 vagy éppen 15 másodpercel mennek el a rendelések.Hétvégén nem ritka az sem-aki a címen áll.Tehát gyertek csak minnél többen de ne csodálkozzatok ha nem válik be a Taxi 4.

511 2009.06.02. 05:26:24 / # 115741
avatar
"Azt azért hozzátenném, hogy a balf@sz diszpécser "ültesd be 6-os" - csak abban az esetben mondja, ha még nincs kiadva a rendelés senkinek." Ez még a jobbik eset. Mert vannak páran akik kérdezés nélkül beültetik az utast és PÁÁ:-(. Utána meg amikor kiadják te lukra futsz :-(. Megy az időd és kénytelen vagy kivárni a reklamát, és úsznak a fejed felett a címek.
bebe 2009.06.01. 19:01:30 / # 115740
avatar
Igen,csak vékony a jég amin járunk:az én olvasatomban mivel az URH-t mindig hallgatni kell,nem hiszem,hogy véletlenül vitték el más utasát/a romnál bekérdezi a nevet itt nem../Tehát az utastól csak meg kell kérdezni mi a kód aműszerfalon a többi megy magától...Azért faj a taxisoknak sziget,mert onnan 240-nel beülőssel eljönni teljesen jó a távolságok miatt,pl ha kaptál 1-2 órát valamit addig is csináltál.Mivel az ott dolgozó cég embereinek jelenleg nincs túl jó híre,utasokat is toborozhatunk a cégnek,ami mindenkinek jó.
ivive 2009.06.01. 18:49:21 / # 115739
avatar
amúgy nem értettem félre semmit, csak eléggé csapongnak a fejemben a gondolatok... mb210: néhány hozzászólással ezelőtt pont az "egerészést" (nem szeretném a lopkodás szót használni) védte volna valaki a hajógyári kapcsán... amúgy a >lopkodás< nem azt jelenti, amikor a k. taxis "kollega" meg sem kérdezi, hogy volt-e oda rendelés és simán elviszi más utasát?

bebe 2009.06.01. 18:47:43 / # 115737
avatar
Kösz.
ivive 2009.06.01. 18:44:02 / # 115736
avatar
bebe, átrágtam magamban a dolgot és igazad van.

bebe 2009.06.01. 18:28:48 / # 115738
avatar
Sajnálom,hogy az egészet félreértetted!Oda akartam kitérni,hogy ez nem csak a sziget problémája,mégis csak ez csípte az eb szemét.És igenis,ha van telefonon rendelés,azt dobja fel,ne adja oda annak,aki90%-ban lopkodni áll oda!Tudniilik ő is megkerüli a többieket!A szigeten szervezkedőktől pedig nem megijedni,hanem egységesen fellépni kell!/kb 500-an vagyunk/.A diszpécsereket sem megbántani akartam,de sztem kapkodásból adja oda a fent említett fuvarokat,páran megcsinálják:figyelj mindjárt dobom!Havi600000-ért néha az én érdekem is számíthatna nem csak az utasé!Végül,ha megbántottam valakit,valamelyikőtöket BOCSÁNAT!,de ez egy ilyen fórum..
mb210 2009.06.01. 17:14:28 / # 115735
avatar
Ezt hivják lopkodásnak nem de bár?
ivive 2009.06.01. 11:25:22 / # 115734
avatar
Azt azért hozzátenném, hogy a balf@sz diszpécser "ültesd be 6-os" - csak abban az esetben mondja, ha még nincs kiadva a rendelés senkinek. Tegyük fel, hogy ott állsz valamelyik csudajó szórakozóhelynél, várod a következő feldobást, amire mindenki még fél perccel is összenyom, téged meg ötödször vernek le. Ekkor odamegy hozzád egy utasjelölt: "Jóestét, Kovács néven az előbb rendeltem autót, nem Ön jött értem? Te megkérdezed a csövön: Kovács néven volt rendelés a csudi szórakozóhelyhez? A balf@sz diszpécser válasza: itt van előttem a rendelés, még nem adtam ki, ha gondolod, ültesd be, 6-os. NEM KÖTELEZŐ elvinned, - de ha ott áll melletted és épp ráérsz, miért ne vigyed. Vagy föl kéne dobni, további 2 percet várni, mire megszületik a győztes az összenyomásból, további 1 percet, mire odavergődik melléd a másik kollega, mert téged mondjuk levertek most is... Ez egy lehetőség arra, hogy ne kapj púdert hatodszor. Főleg a megrendelő érdekeit szolgálja, téged pedig segít(het), ha kívánod. Amúgy a hajógyárinál a RENDELT TAXIK részére tartják a helyet, épp ezért nem lehet csak úgy odaállni, ezért találta ki az EB azt, amit Lili említett. Nem beszélnék a nem túl kedves bagázsról, akik ott szervezkednek taxi ügyben, mert ha túl sok a visszaélés, még a környékről is eltilthatnak más taxitársaságokat.
Lili 2009.05.31. 18:02:13 / # 115733
avatar
Még emlékszem rá, amikor kiértem a cimre, vagy ott állt már, vagy lélekszakadva rohant az autó felé. Sietve szállt be, nehogy magas legyen a várakozási dij. Ezt ma is lehetne igy csinálni csak akarni kell !!! Tessék csatlakozni a szerveződéshez, és rövid időn belül meglesz ez is, mint annyi más Téged segitő elképzelés, terv !!! tehát csatlakozzatok!!!! 10.00-kor, 22.00-kor csend!!!!!
mb210 2009.05.31. 17:39:49 / # 115732
avatar
Fogjátok le az átjátszokat és akkor talán észbe kapnak ezen rupotlan cégek vezetöi. Meddig csökentsék az árainkat amiért mi dolgozunk ,NEM ŐK !!!!!!!! Egyébként meg várjon az utas ö akar utazni .

Lili 2009.05.31. 15:30:01 / # 115731
avatar
851-es hozzászólásom utolsó mondatát a következőképp javitom: Ezért kellene már a gyávaságot félre tenni,az alakuló szervezet munkáját segitve (pl rádiócsend !!!!szórólap osztás!!!!!!) megérteni, hogy az emlitett törekvések a taxis társadalom céljait kivánják szolgálni.
Lili 2009.05.31. 14:13:21 / # 115730
avatar
"Kreált jogon" !! Teheti ezt azért mert sajnos sok a gyáva taxis aki nem mer lépni az önkényuralom ilyen megnyilvánulása ellen. Ezért indult szervezkedés " miért nincs nekünk egy igazi szakszervezetünk" cimszó alatt!! E szervezkedés célja pl hogy ezek a kiváltságos jogok megszünjenek, és stressz nélkül tudjunk dolgozni az utcáról. Ne alkothatssanak a taxis társadalmat nyúzó, a megélhetést tönkretévő szabályokat. Ezért kellen már a gyávaságot félre tenni, és megérteni, a kitüzött cél a taxi társadalom céljait hivatott szolgálni!!!!! Lili
Lili 2009.05.31. 13:47:53 / # 115729
avatar
Mindenki próbál megélni!! Sajnos vannak akik gusztustalananul a másikat sárba tiporva teszik. Engem is bosszant ha elviszi az utast más. Ezért tartom baromságnak a 10 perces kivárási időt. A leendő utas ha rendelt, igenis várjon engem, vagy ha van ideje még előbb megvacsizni, tegye, de ne ingyen az Én időmre!!! A telefonos dolga lenne többek között, hogy mondja meg a megrendelőnek, az autó tipusát,vagy szinét, kódját,vagy bármilyen azonositható adatát. Mert egyébként miért is kellett kitölteni adatlapot, amin még a zokni méreted is fel van tüntetve? Ja!! Kiváncsi vagyok hogy vajon adatvédelmi szempontot figyelembevéve betartják-e a vonatkozó törvényeket????
bebe 2009.05.31. 11:46:02 / # 115728
avatar
Végezetül:A kollégának annyi esze van,hogy a tutiból leverjen bárkit a szigetre,de hogy kiszálljon és megkeresse a saját utasát arra nincs!Pedig kapcsolatfelvétel címszó alatt erre is van szabály...
bebe 2009.05.31. 11:00:41 / # 115727
avatar
Nem vérszívás,csak másik érv/ek/:Az etikai bizottságnak meg van a lehetősége a kivizsgálásra,büntetésre/kódmatrica a műsz.falon/,csak a telefonosok és etikások balf@szsága miatt szívunk!A cég érdeke lenne a sok beülős,mivel látná a tariftáblán az akcijjót.A romkertnél 5x annyi utast lopnak el egymástól,nem beszélve a Play-Karolináról!Mellesleg felháborító a kérdés X.Y, alulra rendelt?Ültesd be 6-os!Akkor minek a tagdíj?Hoztak 1 rendeletet az URH használatáról/nem írom le mert kiröhögnek,elég így is a 184 tarifa/aki dől RÚGJÁK KI!,vagy nem igaz a várólista?
Oldalszám: 47