Hozzászólások száma: 12
Ugrás a hírhez
Témakörök > Hírek fórumai > Húsvét, ahogy a világ különböző országaiban ünneplik A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
hiénakutya 2014.04.21. 16:06:31 / # 111082

tomajer 2014.04.19. 21:03:36 / # 111083

tomajer 2012.04.09. 07:30:47 / # 111081
Sok sikert!!! :-)

tomajer 2012.04.08. 13:33:59 / # 111080

tomajer 2012.04.08. 11:11:04 / # 111079
Zöld a moha, zöld a páfrány, Meglocsollak, házisárkány. Sivatagban él a teve. Locsolkodni jöttem. Hehe! Árok partján döglött ló. Én vagyok a locsoló. Zöld erdõben jártam, Barna medvét láttam, Szereti a mézet, Add ide a pénzed! Piros tojás, fehér nyuszi, Locsolásért jár két puszi! Egy tök - két tök - három tök - négy tök, Nem tökölök - Öntök. Zöld erdõben jártam, Elszállott egy sirály, Locsolkodni jöttem, Hö, király! Húsvét táján édes szokás A vödörrel locsolkodás Nálam is van szagos kölni Ha rádöntöm, meg fogsz ölni? Biciklivel érkeztem Negyven métert fékeztem Kiszakadt a nadrágom Kifigyelt a húsvéti tojásom. Szabad-e locsolni? Én kis féreg - hol betérek - tojást kérek hol nem adnak - mind meghalnak. Ajtó mellett állok Piros tojást várok Ha nem adtok piros tojást, Oda is pisálok Zöld erdõben jártam részeg vagyok, hánytam Most el fogok dõlni Nesze bazzeg, kölni! Sivatagban jár a teve Tele van a töke vele Nálam van a töke leve Meglocsolhatlak-e vele? Anyám tyúkja b...ik tojni Azér jöttem locsolkodni Zöld erdõben jártam, Elszállott egy sirály, Locsolkodni jöttem, Hö, király! Zöld erdõben jártam, Zöld levelet láttam. Elszívtam! Bejött! Zöld erdõben jártam véled Kezem erre-arra téved Úgy éreztem, nem vagy nedves Meglocsolhatlak-e kedves? Józsi vagyok, szép és laza Locsoljak vagy menjek haza? Trágyadombon él a bögöly Kelj fel párnádról szép ibolyavirág, Tekints ki az ablakon, milyen szép a világ. Megöntözlek gyorsan a harmat friss illatával, Teljen a talicskám sok szép piros tojással. Én kis kertészlegény vagyok, Locsolkodni járogatok. Ha nem adnak garast Levágom a csupasz nyakú kakast! Asztalon egy üveg dzsem Engedje hogy locsol-jam. Zöld erdõbe jártam, Magas fára másztam. Szétrepedt a nadrágom, Kilátszott a tojásom. Közte volt a locsoló, Nem volt benne a dugó. Szabad-e locsolni? Én vagyok a húsvéti nyúl, A fülem meg jól lekonyul. Mert én vagyok a húsvéti nyúl!

taxista 2011.04.25. 12:10:55 / # 111078
avatar
A taxival elakadtunk Gizike… Mintát veszek egy üvegbe izibe’ Rálocsolom a szép szőke hajára Fusson át a benzinkútra Budára!

hiénakutya 2011.04.25. 11:40:38 / # 111077
Felnézek az égre, A versemnek most vége.
tomajer 2011.04.25. 07:55:29 / # 111076
Egy kis segítség, a mai délelőtthöz... Ferrarival érkeztem, Kurva nagyot fékeztem, Okos vagyok, szép és laza, Locsoljak vagy húzzak haza? KÉK erdőben jártam, ZÖLD ibolyát láttam, Szemészetre holnap mennék, de most még azért locsolkodnék... Zöld erdőben jártam, akácfára másztam, kiszakadt a LEVIS-em, kifigyelt a ... Biciklivel érkeztem, negyven métert fékeztem Kiszakadt a nadrágom, kifigyelt a ... tojásom. Szabad-e locsolni? Én most verssel nem készültem, De hogy el ne hervadozzál, beraklak a zuhany alá. Ajtó mellett állok Piros tojást várok Ha nem adtok piros tojást, Oda is pisálok Zöld erdőben jártam, részeg vagyok, hánytam Most el fogok dőlni, nesze bazzeg, kölni! Anyám tyúkja b...ik tojni Azért jöttem locsolkodni Zöld erdőben jártam,, elszállott egy sirály, Locsolkodni jöttem, Hö, király! Józsi vagyok, szép és laza Locsoljak vagy menjek haza? Trágyadombon él a bögöly meglocsollak meg ne dögölj. Árok partján döglött ló. Én vagyok a locsoló. Tele van a hajad kosszal, Meglocsollak Domestos-szal. Én verset nem tudok, azt mondjanak a kicsik, én csak azért jöttem, hogy igyak egy kicsit. Én még kicsi vagyok, Verset ezért nem is tudok De majd jönnek a nagyok, Aztán majd mondanak azok Húsvét van, odakinn, mosolyog az ég is, Adjanak egy ezrest, mosolygok majd én is! Zöld a moha, zöld a páfrány, Meglocsollak házisárkány

taxista 2011.04.24. 20:48:48 / # 111075
avatar
Kb: "Majd én megmutatom neked, hogy készíts tojáslikőrt !"

tomajer 2011.04.24. 11:00:59 / # 111074

wanderer 2009.04.11. 12:17:06 / # 111073
avatar

MCCCXCII 2009.04.11. 12:07:15 / # 111072