Hozzászólások száma: 22
Ugrás a hírhez Oldalszám: 2
Témakörök > Hírek fórumai > A mentőszolgálat nem taxivállalat A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Csumi 2006.08.02. 18:19:59 / # 8099
avatar
Ők ezt arra értették, hogy a mentő a sérült, vagy rosszul lett emberek ellátására, szállítására van, nem pedig a "felgyógyult" (értsd: kórházból pár nap után kirakott) emberek hazaszállítására.....Amivel én természetesen NEM ÉRTEK EGYET!!! Igenis az is az ő dolguk, ha a beteg nem tudja másképp a hazajutását megoldani, mert olyan "gyógyult", hogy nem tud önnállóan közlekedni......Minden 10. mentősofőrt, és központost utcára teszik FELHÁBORÍTÓÓÓ!!!! ...mert olyan sok volt eddig belőlük... persze most sem a "felső vezetésből" repülnek az ingyenélők!!! Más...a kórházból elbocsátott beteget, ha 10 napon belül visszarendeli a kórház kontrollra, felülvizsgálatra, varratszedésre, vagy bármi más okból, azt a TB már nem fizeti a kórháznak...Szerinted??!! Eddig is olyan marha jól álltak gazdaságilag a kórházak....
törölt felh. 2006.08.02. 11:40:52 / # 8097
avatar
Már elnézést a világtól, de engem ez a cikkcím kifejezetten irritál. Ők mondják magukról, hogy nem taxisok??! Mi hányszor mondhatnánk magunkról, hogy nem vagyunk mentősök? Amikor ők nem tudnak kiállni időben és az utolsó perces kismamával rohanunk a szülészetre. Vagy amikor a törött lábú hölgyet vittem pár hete és egész úton ott szentségelt. A többiről már ne is beszéljünk... És akkor ők nem taxisok. Ez akárhogy is szépítjük, egy minősítés és nem pozitív irányba...ismét.

Oldalszám: 2