Hozzászólások száma: 3
Témakörök > Droszt Híradó > Autósok akik kiverik a biztosítékot A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Prohi 2008.09.05. 15:34:27 / # 5978
avatar
Ja és maléves pilótaegyenruhában volt a lelkem:D
Prohi 2008.09.05. 15:27:30 / # 5977
avatar
Tegnap felvettem egy címet a Markó-rakpart sarkáról. Volt már onnan egy pár érdekes kikanyarodásom, de itt konkrétan annyira egyértelműen nekem volt elsöbbségem... Mint utóbb kiderült, csak nekem volt egyértelmű. Történt ugyanis, hogy az úriember a rakparti felhajtóról szeretett volna egy nagyívben balrakanyarodást bemutatni elöttem, jobbra kisívben kanyarodó elött, én meg nem engedtem, majd emiatt végig dudaszóval, és raflektorral kísérve sikerült megérkeznem a Pozsonyi-Radnóti lámpához, ahol az úr mellém érve nem nyomdafestéket tűrő stílusban próbált beszélgetni velem. No mondom felveszem csogu stílusát, és megpróbálok kommunikálni. Lassan de lejjebb ment a hangereje, és közölte, hogy most köszönjem meg, hogy nem tört össze, mert ott a kiegészítő tábla a rakpart felől érkezőknek, hogy előnyük van a Markó felől érkezővel szemben. Ez a tábla hogyan néz ki? kédésemre nem jött válasz, csak annyi, hogy menjek vissza és nézzem meg! Nem volt idő sajnos lerajzoltatni vele, mert robogtam a címre, de mondtam, hogy majd feltétlenül megnézem:) Kíváncsi vagyok, ha tényleg ütköztünk volna, és rendőrt hív (mert az ilyenek mindíg rendőrt hívnak, tetézve a saját hülyeségüket) milyen kiegészítő táblát mutogatott volna?

Prohi 2008.09.05. 15:11:52 / # 5976
avatar
Sziasztok! Biztosan mindenkinek van olyan megtörtént, vagy látott esete amikor a szabálytalankodó autóskollégának állt feljebb és még le is teremtett érte, hogy miért nem adtad meg neki a nemlétező elsöbbséget, ahelyett, hogy megköszönte volna, hogy nem törted rommá...