Hozzászólások száma: 4
Ugrás a hírhez
Témakörök > Hírek fórumai > Pénzszállító ütközött taxival A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
hiénaboy 2011.10.24. 23:19:58 / # 56008
avatar
Nagyon sajnálom de pont egy munka nap után voltam és alig láttam valamit a billentyüzetből..mind1 amúgy köszi a jótanácsot

művészúr 2011.10.24. 20:04:36 / # 56010
avatar
Barátom! Tényleg "nem azért" mondom, de: 1.Eszembe jut valami.(le akarom írni) 2.ÁTGONDOLOM 3.MEGFOGALMAZOM csak ezután 4.Leírom 5.Átolvasom ha helyesnek találom, CSAK AKKOR 6.megnyomhatom a "mehet" gombot. Hidd el, ez nagyon fontos, mert különben hülyének fognak nézni! És szerintem ne nyüzsögj ennyire. Tényleg csak a jó szándék vezérelt, hogy ezeket leírjam, Neked! Ui:Ha a leírt mondatnál piros aláhúzás jelenik meg egy - egy szónál, az azt jelenti, hogy valami nem "klappol" helyesírásilag.Ilyenkor javíts!Komolyabban fognak venni, ha helyesen írsz...
hiénaboy 2011.10.24. 18:21:12 / # 56009
avatar
A pénzszállitó volt a hibás mindenki tudja egy Rádió taxiban utazott a pszhihiháter nő a szegény Rádiós barátomnak lett nagyon baja nem neki

tomajer 2011.10.13. 11:38:22 / # 56007
[b]Autóbalesetet szenvedett az RTL Klub sztárja Balesetet szenvedett az RTL Klub állandó pszichiáter szakértője, Belső Nóra. A doktornő egy taxiban utazott, amelyik összeütközött egy pénzszállító autóval.[/b] Súlyos baleset történt a minap, egy pénzszállító és egy taxi ütközött össze, arra viszont csak most derült fény, hogy a balesetet szenvedő taxi utasa Belső Nóra, közismert pszichiáter volt, aki rendszeres vendége és szakértője az RTL Klub Reggeli című műsorának. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy az ismert tévés személyiség már jól van. Úgy tudni, hogy a karambolért a pénzszállító autó volt a felelős, de az ügy részleteit természetesen még vizsgálják. Nóra a Reggeliben elmondta, szinte semmire nem emlékszik az ütközésből. Épp a jegyzeteit böngészte a hátsó ülésen, amikor a csattanást hallotta. Ezt követően már csak az eszméletlenül fekvő sofőrt látta, aki sokkal súlyosabban megsérült, mint ő. A pszichiáter elmondta, míg ő néhány zúzódással megúszta a karambolt, addig a taxist továbbra is kórházban kezelik súlyos sérülésekkel.