Hozzászólások száma: 49
Ugrás a hírhez Oldalszám: 3
Témakörök > Hírek fórumai > Taxisnap 2007. június 24 A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.06.24. 17:39:31 / # 46933
Közben a bejáratnál fokozódott a hangulat, mivel a Főtaxi focicsapatának a sztárjai sorban érkeztek… A csapat szellemi megalkotója, aki időt és Red Bullt nem sajnálva szedte össze a társaságot, akik igen csak sok meglepetéssel szolgáltak ellenfeleiknek, ez a személy nem más, mint az országosan híres pálinkaivó, labdazsonglőr Csaba úr!!!

csogu 2007.06.24. 17:34:19 / # 46932
…majd a kanyarokat élesen bedöntve szelte a köröket:-)))

csogu 2007.06.24. 17:32:59 / # 46931
Először kicsit koncentrált, amint azt a Forma1-es versenyzőknél látta…

csogu 2007.06.24. 17:31:11 / # 46930
A rendezvény egyik nagysikert aratott programja a Qvadozás volt. Betyár szaktárs feltett szándéka volt, hogy kihív párunkat egy versenyre. Persze biztosra akart menni és a verseny előtt bemelegített. Amint az első akadályt sikeresen vette (a bukósisak felvétele a sokat nélkülözött arcára:-D) máris nyeregbe pattant és veszett száguldozásba kezdett. Jó-jó, elismerem, ment neki…:-)

csogu 2007.06.24. 17:24:23 / # 46929
Ezen a napon több program is várta a kilátogatókat. Ide sorolnám a focibajnokságot is, amiről szégyellem, de igen kevés kép készült a részemről. Ennek elég prózai oka van. Lustaság:-( Az elején amikor a fiúk elkezdtek bemelegíteni, rohangáltam egy keveset utánuk, de ezek a srácok baromi gyorsak voltak. Mire befogtam őket a fényképezőgépem látószögébe, már huss, és a pálya másik végén voltak. Ezek után úgy döntöttem, hogy egy stabilabb versenyzőt veszek célba. Így esett a választásom a kapusokra:-)))

csogu 2007.06.24. 17:15:12 / # 46960
Ígérem, megpróbálok nem nagyon rajongani, de ki kell jelentenem, rég éreztem magam ilyen jól. Végre egy kicsit sikerült elfelejteni magát a taxizást, még akkor is, ha csupa taxisokkal voltam körülvéve. Igazi felszabadult kikapcsolódás volt. Reggel, miután éjszaka kicsit kifárasztottam magam a melóban, majd aludtam 20 percet, elindultam kis családommal a Taxis Napra. Különösebben nem voltak elvárásaim, és talán ez is közrejátszott abban, hogy kellemesen elfáradva és mentálisan kipihenve érkeztem most haza. Komolyan jó volt köszönteni az ismerős arcokat, és örömmel fogadtam azok üdvözlését is, akiket én személyesen nem ismerek, de a lapon olvassák eszmefuttatásom, ami nem tagadom, nem mindig a többség véleménye. Eleve ez egy rendkívüli esemény volt, olyan értelemben, hogy mind a 3-an (Betyár, tomajer és jómagam) résztvettünk ezen az eseményen. Tomajer szokásához híven csak ivott és kajált, meg jókat dumálgatott, amíg mi Betyárral agyondolgoztuk magunkat, és azon fáradoztunk, hogy képességeinkhez híven megörökítsük az útókornak és azoknak ezt az eseményt, akik nem voltak jelen, de talán pont a képeket nézegetve jövőre (már amennyiben megrendezésre kerül) ők is, és kedves családjuk is kilátogat. Természetesen elismerem, hogy Betyár kolléga sokkal tehetségesebb a fotózás terén, és több galériát is fog készíteni majd tomajer szaktárs cikkéhez, ami remélhetőleg 5-6 oldalon fog beszámolni az eseményekről (hogy ezért mit kapok:-D), de addig is fogadjatok el tőlem egy kis ízelítőt...persze majd holnap én is készítek egy galériát, amiben rengeteg kép lesz. De mindenekelőtt köszönjük a szervezőknek, hogy nekünk taxisoknak és családtagjainknak ilyen kellemes vasárnapot szereztek!!! Na és most nézzétek meg a nagyon visszafogott képes összefoglalómat:-)

csogu 2007.06.24. 17:10:29 / # 46928
Ne kekeckedj:-) a Főtaxi szervezésében tartott Taxis Nap. Ha Sümegi Pista bácsi rendezte volna,akkor sem azt mondjuk, hogy Sümegi nap, hanem úgy, aminek ő meghirdeti. Hogy nem egy személy állt mögötte, az lényegtelen.
kekeckedő 2007.06.24. 15:56:05 / # 46927
Ajjaj Csogu! Elolvastam a cikket.Hiszen ez Főtaxis nap. Rossz a cikk címe.üdv.
csogu 2007.06.24. 07:07:18 / # 46925
Kérdezgettem a srácokat és többen is jelezték, hogy jönnek ki…pedig lenyomták az éjszakát. Elemeket feltöltöttem a géphez, szerintem nem kevés fotó lesz majd, rajta sok kolléga megörökítve.

Oldalszám: 3