Hozzászólások száma: 3
Ugrás a hírhez
Témakörök > Hírek fórumai > Elveszettnek érzik magukat a budapesti rendőrök? A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2007.06.07. 06:29:47 / # 36538
avatar
Múlt héten láttam címre menni egy rendőrt a Pillangó parkban. Szerintem kapott 2 hetet utána, annyit kőrözött ott.

MCCCXCII 2007.06.06. 22:19:32 / # 36537
Szerintem nem navigációs eszköz kell, hanem címfeldobás. A balhés helyre először az menjen, aki 3 percen belül van, azután 5, 10, 15, majd időajánlat. Ha többen vannak egy címre, akkor lehet időt szűkíteni. Így garantált, hogy az jelentkezik a címre, aki tutira tudja, hogy hova kell menni. Ha meg nincs rá jelentkező, akkor vissza kell hívni a „rendőrért kiáltókat”, hogy próbáljon később telefonálni. Persze aki késik a vállalt időt tekintve, az majd büntetést kap. Mondjuk, nem mehet balhés helyre két napig. Ja nyakkendő és élére vasalt szövet pantalló az viszont kötelező. De én tovább mennék kiegészítőnek nem ártana a fekete lakkcipő sem. Bocsánat azt hiszem megint rossz mesében vagyok. (:-))

chill of fear 2007.06.06. 21:23:04 / # 36536
avatar
Mentőkbe és a tűzoltóautókba is már rég be kellett volna kerülniük ezeknek a navigációknak.