Hozzászólások száma: 46
Ugrás a hírhez Oldalszám: 3
Témakörök > Hírek fórumai > Taxistámadás a Balatonnál A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
nemkar 2008.01.08. 22:10:48 / # 35510
avatar
Nem,..nem! Jobb lettvolna neked írni, de mint tudjuk fasírtban vagyunk.
nemkar 2008.01.08. 22:08:10 / # 35508
avatar
Kösz, de mivel ez egy felhívás volt, úgy gondolod, hogy a Te .., fontosab? Én, a lap szerkesztésébe nem tudokk beleszólni, ezért kértem a segítséged. Szvsz a főoldalon lenne a helye, de Te úgy gondolod, hogy nyissak neki, egy mellékvágányt? És mégis, mit javasolsz? Melyik topicban?
csogu 2008.01.08. 22:07:11 / # 35506
Hmmmm... már nemkar is a tiéd akarja??:-))) Megint valami kínos iromány a City taxiról, azt, azt akarja, hogy te tedd be???
tomajer 2008.01.08. 21:49:46 / # 35503
Olvastam. De úgy gondolom, hogy ne az én ...verd a csalánt! Tedd csak be a saját neveddel valamelyik számodra szimpatikus fórumba:-)
nemkar 2008.01.08. 20:48:09 / # 35500
avatar
OFF: Küldtem mailt. Olvastad? ON: Most, erre, mit lehet mondani? Addig jár a korsó a kútra, míg a korsóslányt......

tomajer 2008.01.08. 17:38:24 / # 35532
[b]Újabb rabláson bukott le a taxis támadója Egy újabb rablás miatt került rendőrkézre az a nő, aki a gyanú szerint a hétvégén megpróbált kirabolni egy taxist Vonyarcvashegyen. [/b] A nyomozás adatai szerint a Győr-Moson-Sopron megyei nő január elsején érkezett Hévízre, ahol álnéven bejelentkezett egy hotelba, majd fizetés nélkül egy másik hévízi szállóba költözött át, ahol ugyancsak álnéven mutatkozott be. Január ötödikén taxival Hévízről Vonyarcvashegyre vitette magát, majd odaérve a taxisofőrre támadt: egy üvegdarabbal megvágta a férfit - aki könnyebb sérüléseket szenvedett -, majd elmenekült. E héten kedden délelőtt Keszthelyen a vasútállomás közelében hasonló bűncselekmény történt: egy nő leszólított egy táskát cipelő asszonyt, hogy az adja át neki a nála lévő táskát. Ezt követően megpróbálta elvenni az asszonytól a táskát, majd egy üvegcseréppel a sértettet több alkalommal megvágta, de miután így sem tudta megszerezni a sértett holmiját, elmenekült. A helyszínre siető járőrök azonban még a közelben elfogták a 37 éves támadót, akit a Keszthelyi Rendőrkapitányságon őrizetbe vettek. Mivel a körülmények arra utalnak, hogy a nő azonos a hétvégi taxistámadás elkövetőjével, a rablási kísérlet mellett közfeladatot ellátó személy elleni erőszak, csalás és más bűncselekmények miatt is büntetőeljárást indítottak ellene. STOP

Oldalszám: 3