Hozzászólások száma: 181
Ugrás a hírhez Oldalszám: 10
Témakörök > Hírek fórumai > Mi lesz ebből? A taxisok nem kérnek az általános tarifaemelésből A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2018.02.14. 13:41:39 / Módosítva / # 347884

Ha a hülyeség fájna, vinnyognánk! :-(

Sapka azt mondta, hogy nem vették meg a fuvarszervezők ... hááát, én ezt a reklámötletet, a Bp-holdindg képviselőjétől hallottam eredetiben, a kamarai egyeztetésen ....
Lássuk be, amíg lehetett reklám az autókon, addig se a taxis zsebét vastagította ...
Nem tudom ez most mitől változna meg???



Gondoljuk már végig, ezt a reklám dolgot:
Jön a hirdető. Szánna egymilliót reklámra. Úgy gondolja, hogy az ha 500 autón megjelenik, neki megéri.
Az taxinként 2000.- azaz kettőezer forint!
A hirdető, nem fog egyesével a taxisokkal egyeztetni ... majd jól megegyezik a fuvarszervezővel, az leminősítteti és kötelezővé teszi ...
Ha a fuvarszervező, ezt odaadná nekünk, (nem adná)  ezért a kétezerért, majd rohanhatsz a központba amikor az egyik reklámszerződés lejár, és másikat kell feltenni ... persze nem tagdíjkor, mertháát, a naptár nem úgy működik ... hanem amikor a marketinges fingik egyet.
Cibálhatod le a régit ... remélhetőleg, úgy, hogy nem téped le vele együtt a sárga fóliát is és ragaszthatod az újat.
Évekig csináltuk.
Én nem szeretném.
Még havi kétezeré se!!!

Oldalszám: 10