Hozzászólások száma: 17
Ugrás a hírhez
Témakörök > Hírek fórumai > A Nagy találkozás A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Csaholó 2012.03.06. 08:03:45 / # 32008
avatar
Horváth-ék is perlekednek egy mással,nem?!

Csaholó 2012.03.06. 08:02:27 / # 32007
avatar
Perel?Csak vigyázz mert a kis embereket biztos utol érik és nyuzzák!!Látod a Pásztor nagy ember,per van a nyakán,mégis tud újat produkálni!/spárga lett volna nem tudna/ Nem akarom bántani dolgoztam vele sokáig,jól is!Lehetne más is a példa közülük! De téged biztos elkapnának!
tomajer 2012.02.21. 18:23:41 / # 32006
Pl. De akkor még megpróbáltuk komolyan venni a szabályokat... és talán még hittük, hogy van vesztenivalónk. Ma, mindannyian lecsövesedtünk a végletekig, és nem utolsósorban látjuk a gyakorlatot.... Én tényleg megpróbálok nagyon nagyon korrekt lenni azzal akinek az írásait áthozzuk. Hiszem, hogy ahogy Csogu írta, nem rosszul, hanem jól járnak vele.
alelölülő 2012.02.21. 13:58:42 / # 32005
Amikor lánglovagék reklamáltak, villámgyorsan levettétek a képeket. Lehet, a tűzoltók nagyobb taslit tudnak adni, mint egy tékáscsajszi? :-)
tomajer 2012.02.21. 08:53:07 / # 32004
Van néha haszna:-) Nemrég, a kisHorváth Cs. is őrjöngve üvöltözött velem valamiért, hogy most aztán elpereli mindenemet, és nem értette min röhögök olyan nagyon:-)))
csogu 2012.02.21. 03:41:57 / # 32002
Nincstelen Ki az igazi nincstelen? Kinek nincs lakása, autója, sok nullára végződő bankszámlája? Vagy az, akinek nincsenek álmai, nincs emléke és motivációja? A „gazadag” ember álmodhat még több pénzt, hatalmat, kiváltságot, de felébredve mást sem talál, mint a szomorú valóságot. A nincstelen mit álmodik? Teli gyomrot és jó kedvet, napsütést és meleget. Ki a boldogabb? A gazdag, aki megébredve lót, fut, idegeskedik, félti a harácsolással szerzett javait?! Vagy a nincstelen, aki némi könyöradomány utána a napra kiheveredik és arcát a nap melegében süttetve álmodik?! Nekem minden este integet a családom, féltenek és hazavárnak és nekik nem az a megnyugvás, ha teli a kassza, hanem ha éjszaka megcsörren az ismerős kulcszörgés, hiszen ez nem jelent mást, mint hogy hazaért apa. Mondd, ki az igazi nincstelen? ...én talán többet is kaptam, mint amit megérdemeltem...
fair 2012.02.21. 03:28:23 / # 32001
avatar
Ennyire azért ne örüljünk a nincstelenségnek.

csogu 2012.02.21. 03:09:22 / # 32000
Ploretár fiú verse Az én apám reggeltől estig Izzadva lót-fiút, robotól, Az én apámnál nincs jobb ember, Nincs, nincs sehol. Az én apám kopott kabátú, De nekem új ruhát vesszen S beszél nekem szép jövőről Szerelmesen. Az én apám gazdagok foglya Bántják, megalázzák szegényt, De estére elhozza hozzánk A jó reményt. Ady Endre
csogu 2012.02.21. 03:01:30 / # 32003
Én olvastam, biztos tomajer is. Amint beperelnek minket és vagyon (google-ban olvastam róla, hogy ez mit jelent) elkobzásra ítélnek, akkor lesz a hölgynek ismét egy bejegyzése arról, hogy egyes taxisok milyen vagyonnal rendelkeznek:-)) Különben meg, marketing, olvasottságot hoz neki és ha egy IGAZI bloggeről van szó, akkor ezért köszönöm jár és nem per....mert aki ír, aki szívből ír...az nem magának teszi. Érzéseket sugároz kifelé és annál értékesebb a "munkája" minél több embert elgondolkodtat, megérint az, ami belőle írásos formában megjelenik. Szerintem...:-))
alelölülő 2012.02.21. 02:52:14 / # 31999
Ha már ennyi mindent olvastatok a hölgy blogján, vajon ezt olvastátok-e? FIGYELEM! EZ A BLOG JOGVÉDETT, AZ OLDAL, TELJES EGÉSZÉBEN A SZERZŐ SZELLEMI TERMÉKE. BÁRMELYIK ÍRÁS ENGEDÉLY NÉLKÜLI, MÁS OLDALAKON TÖRTÉNŐ MEGOSZTÁSA, EGYÉB MÉDIUMOKBAN VALÓ KÖZLÉSE BÍRÓSÁGI PERT VON MAGA UTÁN. © 2012 Engedély van?

csogu 2012.02.21. 02:06:04 / # 31998
Jól van, egyet leírok, mert beizzott az ujjam:-)) Nagyon rég volt, kezdő Főtaxis voltam, tele kedvel, vitalitással, na meg, ha az öreg rókák nem látták, akkor szolgáltatási kényszerrel:-)) Előrendelés a Kassák Lajos 66-ba. Fiatalabb kollégák talán nem is tudják, hogy akkoriban nem úgy dobták fel az előrendelést, hogy 3-5-10-15 perccel, hanem azonnal az előrendelés idejére lehetett nyomni, aztán Isten óvjon mindenkit az utakon:-) 1/2 éve nyomtam mint céges és hááát már akkoriban is kijárt nekem a jó...minden baromság engem talált meg....így a sima eseteket, amiket magam is megtanultam kezelni, nem vertem nagydobra...így is éppen eléggé szívták már a többiek a vérem:-)) Füli brigád nem gyengén tudott röhögni ezeken...:-)) Megállok a címen és volt még időm egy cigaretta elropogtatására. Ki is szálltam és a lépcsőházat figyelve álmodoztam, miközben a multi (akkor még azt szívtam), szép csendben sercegett az éjszaka áthatolhatatlan csendjében. Látom ám, hogy felkapcsolódik a lépcsőházban a villany. Na, lassan jön a kedves utas - villant be - és gyorsabban kezdtem szívni a cigit, hogy mire leér, addigra szolgálatra készen álljak. Megis jelenik egy ilyen 60 év körüli hölgyemény és rángat maga után egy bőröndöt, ami szemmel láthatóan a gerincsérv kategóriába tartozott. Elrugaszkodva a Ladától, aminek támaszkodtam, lendületből megindultam felé és mire kiért a lépcsőházból én már csak 4-5 méterre lehettem tőle. - Adja csak ide a bőröndöt, majd én viszem - nyújtottam felé a kezem. Kezdő kollégákat ilyen megoldástól óva intek, mert meglepetés érheti őket. Akkoriban volt nagy divatja az 5000-es és a 10000-es gázsprayknek...ez volt ráírva 5000 K.O Szerintem a hölgy, valami osztrák csodát szerzett be, mert, amint felszólítottam az értékének átadására, az egész flakonnal beterített, miközben olyan visításba kezdett, hogy nem csak a 66-os szám szaladt le az utcára, hanem még a környező utcákból is érkeztek érdeklődők. Na és a Teve utcai (akkoriban) kis helyi kerületi rendőrőrs sem volt messze. Mire újból láttam valami fényt a könnycsatornáimból literszámra folyó folyadéktól, addigra vagy 3 rendőrautó villogott az utcában. Mint utólag kiderült, mert a hölgy fia vitt be a szemészetre, a kedves mamát a szomszédok napokig idegelték azzal, hogy ne egyedül menjen ki az Erzsébet téri buszállomásra, mert a környék nem biztonságos (és akkoriban volt is ebben valami) és mi van, ha megtámadják. Erre kilép az ajtón a keze ügyébe helyezett önvédelmi deóval, mire azonnal lerohanja egy közel 100 kilós ember azzal a feltett szándékkal, hogy elragadja tőle a bőröndjét...na neki sem kellett több, nem sajnálta tőlem a cuccot:-))..Amerre mentem a szemészeten, mindenki együtt érzően megkönnyezte a velem történteket:-))

csogu 2012.02.21. 01:39:44 / # 31997
Hmmm.elolvastam, nekem az nem jött annyira át...vagy csak lehetséges, hogy magas lett a mérce. Viszont azt elolvastam, ahol taxist faggat az élményeiről és a végén megjegyzi, hogy mennyivel többet tudna írni, ha taxis lenne...ez a végkövetkeztetése...de megjegyzi, hogy azért ennyire nem áldozza be magát:-)) Az az érdekes, hogy velünk is rengeteg sztori történik...tényleg blog helyett lexikont tudnánk írni...no de, mi a fenének, hiszen mindegyikünkkel történik hasonló...naponta, hetente, havonta...több is:-) Na meg néhány poén akkor üt, amikor szituban vagy...és az adott filinget nehéz visszaadni írásban...ahhoz kell az egész esti megpróbáltatás, hogy valaki megértse, hogy akkor, ott, az miért ütött nagyot rajtad....vagy így, vagy úgy.
csogu 2012.02.21. 01:18:50 / # 31996
Elolvastam 4-5 írását...aztán eldöntöttem, hogy megéri az elejére menni és végig olvasni az egész blogot:-)) Ritka, de van ilyen is:-)
luxbela 2012.02.20. 23:20:55 / # 31995
Most olvastam: Fater meg a Tisza. Keresd meg, tuti beszarsz!!!
luxbela 2012.02.20. 23:05:02 / # 31994
Ennyi hülyeség hogy fér el egy emberben??? :-))) ÓÓÓÓÓÓÓÓriási!!!!!!!!
csogu 2012.02.20. 12:24:53 / # 31993
Sőt, a többi írás sem kutya Tényleg régen röhögtem ennyire:-)))
csogu 2012.02.20. 12:06:09 / # 31992
:-DDDDDDDDD Ezt adom:-DDDDDD Nagyon király írás:-DDDDDDDDD