Hozzászólások száma: 23
Ugrás a hírhez Oldalszám: 2
Témakörök > Hírek fórumai > Új VASEMBERT avattak a Rádiótaxinál A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
csogu 2007.04.23. 05:59:52 / # 19869
Aszondod, hogy kinézel a Tomiból egy ekkora pedálozást?:-))) Lehet benne valami...és még nem is tudsz róla, hogy mekkora verseny lesz nem is olyan soká közte és egy másik bringás között!!!! Lehet majd arról is beszámolunk, főleg ha belevesznek a győztesnek járó díjba...egy komplett vacsora:-)))
Bao, a FŐNÖK! 2007.04.23. 05:57:09 / # 19868
avatar
Nem tudom mit hitetlenkednek a többiek a heti 1000 km-en. Az csak napi 142,85 km.

csogu 2007.04.23. 05:44:52 / # 19872
Urak, most olyat teszek, amit komolyabb ember nem cselekszik...mondjuk ez a jelző engem messze nem is illetne, így nyugodtan megléphetem ezt:-) Köszönöm a telefonokat, az e-maileket és az sms-eket..DE(!!!)... Nem, nem hibáztunk, szándékosan lett heti 1000 km írva...nem, nem tudjuk rosszul és szándékosan lett a Tamás kora 59-nek írva... Na...akkor hogy ez miért is van?:-)) Tegnap korán mentem ki dolgozni, mivel a fél hónap kiesést be kell hoznom. Így már kora délután szállítgattam a kedveseket és közben élveztem a kerékpárosok által okozott káoszt a városban. Épp a Podmaniczky utcában rostokoltam, amikor azt hallom, hogy a gépkocsi forgalom moraját áttörve a nevem kiabálja valaki: - Ricsiiiiiiiiiiiiii!!!!! Tekergetem a nyakam és észrevettem a Tamást a másikoldalon. Biciglin ült. Elsőre hirtelen azt hittem, hogy a dugóra való tekintettel a Rádiótaxi bedobta titkos fegyverét a riksa szakosztályt, de mivel a Tamáson nem volt nyakkendő így egyből rájöttem a valóságra.... - Ricsiiiiiiiiiiiiiiii készíííííts rólam képeeeeeeeeeet!!! - törték át Tamás szavai a mellettem túráztatott Ifa hangját. Gyorsan előkaptam a gépem és már fotóztam is. - Teeeeeeeeeeedd feeeeeel a hallotaxiraaaaaaa - mondta még, majd irtózatos iramot diktálva magának eltekert a Nyugati irányába. Ennyi...ennyi történt és nem több...azaz még valami... Estefelé felhívott Forest topiktárs és kérdezte, hogy igaz-e az, hogy a Tomit láttam kerékpározni, sőt, állítólag le is fényképeztem. Igaz - válaszoltam. Akkor légyszi tedd fel a lapra és írj mellé valami szöveget - mondta Forest és ezzel beindította a fantáziám...na és ennek az eredményét olvashattátok...:-)))

Oldalszám: 2