Hozzászólások száma: 8
Ugrás a hírhez
Témakörök > Hírek fórumai > Blokádra készülnek: A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
nemkar 2008.05.20. 13:18:21 / # 17594
avatar
Igen. Tudjuk. Mindegyiket más kezdte. Na, és akkor, most mi van?
Gyurcsányi 2008.05.19. 14:31:25 / # 17593
Kedves ata8! Minden amit felsoroltok/ingyenkiállás,ingyen várakozás,ingyen címremenés,alacsony tarifa és a fordított rendszer az utcai és telefonos rendelések között.Szerintetek melyik cégnek köszönhető elsősorban? Na ugye tudjátok. Szerintetek mi lenne az utasaikkal,ha egy napot kihagynánk?Ki nyalná tisztára aznap az utasok valagát?Felfordulna a világ a sok szaros seggtől.Persze ettől nem kell tartani,mert úgysem következik be ilyen galád cselekedet. Még mit nem?Elgondolni is eretnekség az ilyen cselekedetet. Üdv mindenkinek:Beee-beee-beee-beee-beee
Kovács Zoltán 2008.05.19. 11:07:07 / # 17592
avatar
Ha, az segít, én be sem megyek a városba. Sem 26-án, sem 27-én. Nem fogok dolgozni! Igaz, én az elöző BKV sztrájk alatt sem vettem fel egyetlenegy címet sem. Itt a lehetőség Hölgyeim, és Uraim! Egy, esetleg két napot csak kibírtok valahogy!? A cégek fuvardíj emelésére hiába vártok, az ollót nem fogják szűkebbre zárni a telefonos,és az utcai tarifa között. Tehát, esély sincs arra, hogy maguktól emeljenek, akárcsak EGY FORINTOT is! Próbáljátok már végre felfogni, hogy helyettetek senki nem fog, semmit sem tenni ÉRTETEK! CSAK MAGATOKRA SZÁMÍTHATTOK!
ata8 2008.05.19. 09:26:05 / # 17587
avatar
Rossz hírem van.Egyáltalán nem fogom kutyául érezni magam,sőt.A családommal lehetek. Bepótolhatom az elmaradt dolgaimat. Esetleg kipihenem magam,stb.Sztem mindenkire ráfér 1-2 szabadnap.És ha ezt egyszerre vesszük ki??

tomajer 2008.05.19. 09:22:17 / # 17591
Húúde kutyáúl éreznéd magad másnap, amikor kiderül, hogy semmi haszna nem volt a sztrájkodnak, de a másik fele aki dolgozott, halálra kaszálta magát!!! :-( Csak teljes 100%-os munkabeszüntetés, ami tényleg számítana! /mondjuk, a sztrájktörők testi fenyítésének kilátásba helyezésével:-)))/ Tehát, V.26.-án bemelegítés, és másnap, a BKV sztrájkkal együtt, teljes betonkemény sztrájk. Habár, a multkori BKV sztrájknál, akár sztrájkolhattunk volna mi is, senkinek nem tűnt volna föl:-(
ata8 2008.05.19. 08:57:04 / # 17589
avatar
Ha azt elérnénk,hogy csak a fele Taxis legyen az utcán a megszokotthoz képest,már az is komoly eredménynek számítana ebben a társaságban. Azért én drukkolok,és reménykedem,hogy valami történik már végre.Tehát úgy döntöttem,egy napot kibírok,és maradok otthon.

tomajer 2008.05.19. 07:52:31 / # 17588
Ezt a dokumentumot, mi is szívesen megnéznénk!

tomajer 2008.05.19. 07:17:31 / # 17590
Megkérdeztük Peredi Pétert, a FUVOSZ Főtitkárát: Sajnos éppen tárgyalás közepén volt, így kimerítő interjút nem adott nekünk. Amit leszögezett: A FUVOSZ nem hozott ilyen döntést! Volt valami tanácskozás a hétvégén, ahol az érdekképviseletek tárgyaltak a problémák megoldási lehetőségeiről. Innen hazatérve dönthetett úgy a Somogyi Fuvosz Elnök, hogy kezébe veszi a kezdeményezést. Mindenesetre sikerült vele címlapra kerülnie:-)