Hozzászólások száma: 3640
Oldalszám: 182
Témakörök > Droszt Híradó > Taxi4 A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Taxi Szekszárd 2009.09.14. 16:39:43 / # 140996
Pontosítanék: a taxi utas ki- és beszállás idejére az autóbusz-öbölben állhat meg, nem a buszmegállóban. Tudom, itt is buszöbölről van szó, csak a pontosság kedvéért bátorkodtam belekotyogni.
luxbela 2009.09.14. 16:37:59 / # 140995
Tévedsz Kolev, a két kolléga még figyelmeztetést sem kapott, mivel nem én láttam. Bemondásra meg nem akartam. Egyszer már tiltottam így. Később kiderült, hiba volt. SOHA TÖBBÉ
Kempes 2009.09.14. 16:31:13 / # 140994
avatar
Csak nem azt akarod mondani, hogy a kolev hangember?
bebe 2009.09.14. 16:13:04 / # 140993
avatar
Elnézést MINDENKItől, nem akartam sz@rt kavarni, DE:A hatályos kresz szerint a taxi utas be-és kiszállás idejére megállhat a buszmegállóban.A kérdés erre vonatkozott.A száguldozásról annyit, hogy egy időmérő megállna a híd előtt, nulla rezsivel tilthatna mindenkit, aki nem 8-al üt át.A Kolev viszonylag új itt és nem tudja, hogy a mi időmérőink 95%-a kályhás és csak területet véd, nem szabályt.Ezért kellene az időmérést átalakítani, hogy mindenki mérhessen, legalább lenne plusz lóvé autóversenyre meg reklámra.

rőzsehordó 2009.09.14. 15:20:27 / # 140992
avatar
Hogy itt a ki-kicsoda játékban milyen gyorsan változnak a vélemények...:DDD A széles szájú béka története Ül a béka a tóparton, és ordenáré módon ordibál, hogy a szája az egyik fülétől a másikig ér: - Én vagyok a Széles-szájú Béka! MINDENKIT BEKAPOK!!!!! Meghallja ezt a nyúl, gondolja, megnézi közelebbről, mi baja a békának. - Én vagyok a Széles-szájú Béka! MINDENKIT BEKAPOK!!! Hát te ki vagy, s mit eszel? - Én vagyok a Nyúl, és répát eszem. - Jól teszed, ha odébb állsz! - azzal a nyúl továbbszalad. A béka tovább üvöltözik, még mindig csak a két füle szab gátat a szája szélességének. Meghallja ezt a róka, ő is a közelébe megy. - Én vagyok a Széles-szájú Béka! MINDENKIT BEKAPOK!!! Hát te ki vagy, s mit eszel? - Én vagyok a Róka, és tyúkot lopok a faluból, azt eszem. - Jól teszed, ha odébb állsz! – azzal a róka is elinal. A béka csak tovább harsog a megszokott módon. Meghallja ezt a gólya, odalépeget a békához. - Én vagyok a Széles-szájú Béka! MINDENKIT BEKAPOK!!! Hát te ki vagy, s mit eszel? - Én vagyok a Gólya, és széles szájú békát eszem. Erre a béka úgy összecsücsöríti a száját, amilyen szorosan csak tudja, vállai közé behúzza a nyakát, fölnéz a gólyára, majd alig hallhatóan megszólal: - És hol látsz te itt széles-szájú békát??? Ui.: kujon! Azért nem kell beijedni a kolev nem a Hulk Hogan:)
törölt felh. 2009.09.14. 14:56:41 / # 140990
avatar
Urh-n keresztül kértem talán az Évit,hogy hivja át az 500-ast.Mind a két kolléga csak figyelmeztetést kapott nem tiltást.(907,958)
kujon4 2009.09.14. 14:53:11 / # 140989
avatar
Arany Oszi! Igyekszem higgadtnak lenni, tanultam korábbi hibáimból...már mgírtam máshol, hogy az ottani hozzászólásomaimat utólag néha cemzúráznám, azt is megtettem, hogy nyilvánosan visszavontam azt ami bántó volt... Szomorú sosem leszek..! Ha már szamuráj:-))) "Jobb állva meghalni, mint térden állva élni."
kujon4 2009.09.14. 14:45:11 / # 140988
avatar
MarcipánÉviKeresztanyu! Egyrészt adunk a csogu szavára-nak. Másrészt, beazonosítva:-)) a személyes találkozást, "live show"-élőben tényleg más, " forrófejű:-))", de jó gyerek a Zoli. Ezt az igazság kedvéért teszem hozzá.
kujon4 2009.09.14. 14:38:01 / # 140987
avatar
Na, még egy apróság..., ha már forró dróton vagy a Bálával, és adsz a szavára kérdezd rólam, cserében védelek:-)) az Évinél...
kujon4 2009.09.14. 14:31:19 / # 140986
avatar
....szóval te is száguldozol a hídon... rosszcsont:-))
kujon4 2009.09.14. 14:26:06 / # 140985
avatar
Zoli! azt, hogy bevitted a telefon pézem mégegyszer köszönöm itt is! "Beazonosítás":-)) biztos emlékszel, hogy jó hangulatban, kölcsömös szimpátiával váltottunk pár mondatot. "az apa a hülyegyerekével" egy hasonlat, ergo nem hülyéztelek le. Ha az első pillanattól ilyen vagy, az úgy más, miint az az ilyen is maradok.., Én is!- vállalva a hibáimat! Minden kritikából lehet tanulni. pl én igyekszem! Ugyanúgy senki vagyok, csak 24 éves az arcom..:-))). mint ahogy senkivel, veled sen rajoskodom. Olvasd el mégegyszer, amit a csogunak írtam! Ha már egyszer sikerült kellemesen szót váltani "élőben", menni fog megint..meghívlak egy diétás:-))) kólára. Remélem nem zárkozol el. üdv Bálint
hacáz 2009.09.14. 13:54:11 / # 140984
avatar
" Mert nem az a vagány, kinek földig ér a lába, és a háta közepén kinőtt a szárnya... Vagy féllábbal fellábal minden földhányásra: A Csomolungmára... ...Emlékszem! Na de nem egészen! Volt, amikor legyőztem egy sereget éppen, És a hétfejű sárkányt úgy széttéptem: Kifizették rögtön készpénzben... ! "

hacáz 2009.09.14. 13:50:06 / # 140983
avatar
Szia Drága Bálintuk! Mielőtt felkapnád a vizet, gyere inkább szomorú szamurájkodni.
kujon4 2009.09.14. 13:44:09 / # 140982
avatar
Ezt elfogadom, így kicsit más a gyermek fekvése:-)))), és majs reagálok , ugyanis az általa fentebb említett találkozáskor kifejezetten jó benyomást tett.
hacáz 2009.09.14. 13:38:34 / # 140981
avatar
Csóközön. Nekem nincs hátszelem, max háttérzenét tudtam választani. Tátva marad majd a szád is. Rájöttem, én leszek a szomorú szamuráj. " Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei! " Kozsótól tanultam, vigyázkodjatok "Egy mágustól lestem, festem a testem! Nyerő az erő, míg az ész felemelő! Agyam alatt az alap izmom, ha dagad... Abból fakad minden baj, ha egyszer elapad! Apropó! Én nem vagyok naplopó! Tele a markom! Tartom a kardom! Ha jó, ha nem, ha muszáj: Hívjatok úgy: Szomorú szamuráj!"
törölt felh. 2009.09.14. 13:38:17 / # 140980
avatar
Visszatérve a margit hidas sztorihoz még egy szóra. OK : Ha továbbra is száguldozunk a hidon és kapkodjuki fel a elérhetetlen cimeket az most jó mert 1el több kanyar lessz és több is lessz a kasszába a lové. OKOZAT: Kileszünk tiltva a hidról.Nem csak a T4 hanem minden társaság.Ettöl nem lesznek hosszabb kanyarjaink.Ettöl elég erösen cim vissza esés lessz.De ezt már más topikban csontig rágták. Teljesen egyszerü a képlet...ok és okozat.

törölt felh. 2009.09.14. 13:32:09 / # 140979
avatar
Évi. Ebben megcáfolak.Nem olyan vagyok mint a stílusom.Én mindenkinek segitek.Ha van akkor az utolsót is oda adom és még sorolhatnám...! Ha baj van én vagyok az első aki megindul (Társaságtól függetlenül)!!!Mig más...inkább tovább ül a tutijában...na akkor az milyen ember(Tisztelet a kivételnek)?Csokollak.
törölt felh. 2009.09.14. 13:25:35 / # 140978
avatar
Milyen Arc Növekedésröl beszélsz Bálint?Látszik,hogy te ezen a lapon "Kezdö vagy" a Béla pár hsz-el feljebb le is irja,hogy a kezdetektöl ilyen vagyok.Ami a szivemen az a számon. "Pl 50-es száguldást hogy észlelt.." ugy észleltem kedves kolléganöm,hogy elöttem ált a kolléga és 5-el nyomtam volna én is.De ö gyorsabb volt és nyomott 3-al.Képzeld el utána mentem.40-50 között haladtunk folyamatosan és 1:30 secel értünk a a busz öbölbe.Ekkora kerestem a 500-as Bélát.Nem ez volt az elsö esett,hogy szoltam neki.2 nappal ezelött a 907-es Pilotával tettem meg ugyan ezt ugy,hogy majdnem össze törtem saját magam.Itt lehet mondani,hogy wamzer vagyok..itt lehet mondani mindent..kb leszarom a véleményedet,nem érdekel.Nincs hátszelem nem vagyok én senki.Ha problémám van elintézem magam.Főtaxinál se csicskultam be soha senkinek se.Itt se fogok.Dolgozni jöttem ide és igy is teszek.Mindig is ekkora arcom volt és ez igy is marad.Ilyen vagyok.De inkább legyen 100 ilyen mint 100 mulya.Apa a hülye gyerekével....Bálint...lehülyézhetsz..komolyan..nem tudsz vele megsérteni.Elhiszem,hogy ilyen rajkáposzta vagy de inkább mással rajoskodj.Köszönöm és csokollak.Ha nem tudnád ki vagyok akkor beazonositom magam.Nekem adtad oda a telefon számla pénzedet a OMW kuton és egy Fekete mercim van.
csogu 2009.09.14. 10:57:57 / # 140974
Még jó hogy nem azt írtad, hogy szőrös :-))))
csogu 2009.09.14. 10:57:31 / # 140975
Zoli egy jó gyerek, de hatalmas az igazságérzete, és ha úgy véli, hogy ez ellen valaki vét, akkor képes maga körül mindent lerombolni, de a végtelenségig harcol érte.
Oldalszám: 182