Hozzászólások száma: 3640
Oldalszám: 182
Témakörök > Droszt Híradó > Taxi4 A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
törölt felh. 2009.09.15. 09:54:36 / # 140991
avatar
Krisztián. Mint este a telefonba is elmondtam. Itt nem azzal van a baj, hogy verekedni akar. Szó nincs róla. Áljon oda és mondja azt. Testvérem tedd fel a kezed és hajrá. De igy ezzel, hogy majd más megver...

törölt felh. 2009.09.15. 09:51:39 / # 140976
avatar
Oszkár. Én meg megmondtam neked az este, hogy nem érdekel a véleményed. Ezt még mindig fent tartom. Köszönöm szépen az értékes hozzá szolásodat.Csokollak

törölt felh. 2009.09.15. 09:49:22 / # 140932
avatar
Oszkár.Növeszzél nyelvet kérlek mert a Bálint segge egy kicsit mélyebben van. Köszönöm.

törölt felh. 2009.09.15. 09:48:36 / # 140915
avatar
Szóval… Nem azzal van a baj, hogy a 958-as kolléga az este meg akart verni. Szó sincs róla. Verjen. Itt azzal van a baj, hogy majd a Haverjai fognak engem megverni. Ne más f… verjük, már a csalánt könyörgöm. Komolyan. Másodszor… az ember a Saját bátyámmal fenyegetett meg, hogy majd ö fog engem „helyre rakni”. Milyen világ ez? Én korrekt voltam még ekkor is csak röhögtem. Felajánlottam, hogy testvérem. Mikor és hol szeretnél összeütni? Rám aztán tényleg lehet mindent mondani, de azt, hogy nem ütök oda, ha kell… kész vagyok. De mindegy én ezt a témát lezártam. Egy perc alatt tisztáztuk, hogy ki kicsoda és bocsánatot kért ezért a tettért. Már nem akar velem összeütni, mert tudja, hogy abból bizony ö nem biztos, hogy jól kijönne. Mellesleg én vamzer? Drágáim. Első perctől kezdve felvállalom magam, mint itt a Forumon és kint az utcán is. Nem álnéven szolok le embereket, hanem flottul megmondom, hogy ki vagyok. De meg se kell mondanom, hogy ki vagyok, mert ha egy kicsit is járatos az oldalon, akkor kb. 1 perc alatt ki tudna keresni. Bálint magyaráz itt nekem, hogy ilyen csicska vagyok meg olyan csicska vagyok. Oda álltam a Pacekja elé és megmondtam ugyan azt a véleményemet, mint itt a Forumon is. Ez is biztosan csicskaság. Térjünk vissza a vamzerságra. Amíg szabályok vannak és én is abba a szabályzatba fizetem, be a pénzemet addig nehogy már az én pénzemmel töröljék ki a számat. Miről beszéltek? Ha már én betartom a szabályokat, akkor elvárom ezt kölcsönösen is mivel ugyan azt a szart eszük csak máshogyan díszítve. Szabályok szerint élünk be kell tartani. Nem csak nekem, hanem mindenkinek. Lehet, fiatal taxis vagyok, ez van. El kell kezdeni nem? Mert itt a taxizásban senki sem volt kezdő. De gondolkozzatok már el… nem az új hullámosok miatt tart ez a „szakma” ott ahol tart. Amikor ki kellett volna állni magatokért akkor hol voltatok? Árulja, már el valaki kérem szépen, hogy akkor mért nem nyitottátok ennyire ki a szátokat? Elhiszem, hogy menő dolog a fiatalokat kóstolgatni meg fogja be a száját, mert ő még egy senki. Gondolkoztok, mielőtt leirtok valamit? Ilyen széthúzó társasággal, mint ami itt van, kérem szépen… ez szégyen. Engem hordotok le mindenféle áll menőnek meg stb.… mert ti megtehetitek, mert x éve az éjszakában dolgoztok. Gratulálok. Ez az én véleményem. Vállalom érte a felelősséget. Csókollak titeket. Ui.: Nem félek senkitől se. Meg lehet találni. Meg is lehet verni és majd fel is teheti a youtubra.

csogu 2009.09.15. 09:43:15 / # 140909
Nem vagyok a példaképed? :-((( Mondjuk, nem csodálom :-)))

törölt felh. 2009.09.15. 09:26:59 / # 141054
avatar
Mellesleg te is csak a hátszeled vagy ilyen nagymenő mélyen tisztelt nagyon régota nagyon nagyon nagy arcú kollégám:))))))))))))))
törölt felh. 2009.09.15. 09:22:49 / # 141037
avatar
Bálint még annyit hozzád szolnék,hogy ne terjessz rolam áll hírt mert én sem teszem ugyan ezt rolad.Problémád van?Hívj fel vagy gyere oda és kérdezd meg.De igy nevetség tárgyává képezed magad.Csokollak.

törölt felh. 2009.09.15. 09:19:28 / # 141053
avatar
:))))) Bálint Bálint.... "odajársz, ész s*opkodod a a 958-at, majd hátulról belémarsz veszett kutyaként.. Mire számítottál sunyiságodért cserébe?" Én oda járnék?????Nem 1 tutiból dolgozunk életem...Az elsö nap elküldött azota csak akkor állok ott meg ha nincs ott.Rosszul vagy tájékozodva. "szemtől szembe miért nem közölted a kifogásaidat?" Milyen kifogásaimat?Te miröl beszélsz? "Állítóla a csogu a példaképed." Kik infoznak neked szivem???Eléggé ross informátorod van... " szánalmas, ahogy "te az igazáért kiálló" állítólag "jóvérű harcos" erre hogy reagáltál? ezt miért nem írtad meg? pelenkacsere, és sivítva segítségért rohantál...TÉNY!. " Mi a tény???Ott voltál???Készvagyok:)))Te nem ismersz engem Bálint...én nem csicskulok be senkinek se.Pelenka csere???Barátom...te nagyon rosszul informált vagy... "Minden civilizált ötlet viszzavonva, viseld a következményeket "bátor:-))) csótány." Csotány?Nézzél tükörbe kedves igazság osztó Bálint... "Állítólag a féreg dumád mögött Teresa nővér lakozik.., A "legbiztosabb forrásból tudjuk," Teresa növér???Barááátooom.....nagyon rossz forrásod van.:))))))))))) "most bedőltél mint a rohadt nád, álvagány veszett, roszindulatú kutya vagy." Te minden tudsz rolam szerelmem.Komolyan.Nem is tudok mit hozzá füzni. "Útolsó ajánlatom!!!!: feletsük el egymást, ne is szólj hozzám, én sem teszem, amúgy kapsz egy repülőjegyet Oslóba. És térdej le a csogunak." És akkor én is most szolok neked utoljára!!Nem a feleséged vagy esetleg a kurvád vagy a fiad vagyok,hogy ilyen stilusban beszélj velem!!!!Azt tartsd meg a szeretteidnek.Ha nem akkor nem. Csokollak és többet kérlek ne is szolj hozzám mert még a végén azt hiszem,hogy szerelmes vagy belém....Csokollak Életem.
csogu 2009.09.15. 08:58:52 / # 141052
Na mind1...a lényeg...én nem bántottalak...miért kívánsz nekem olyat, hogy Kolev térdeljen előttem? :-)) Annyi alternatíva lenne...miért pont Ő? :-))
csogu 2009.09.15. 08:35:42 / # 141051
AAAAAAAaaaa Akasztják a hóhért...elszállt az iromány...én még egyszer meg nem írom :-))
csogu 2009.09.15. 07:32:15 / # 141050
Kujon, öreg harcos...reagálok erre az irományodra, csak pici türelmet kérek, mert hosszabb lélegzetvételű lesz..és közben a gyerekeket is be kell fuvaroznom a fejtágítóba :-))
kujon4 2009.09.15. 07:26:31 / # 141049
avatar
Ezt majd olvsasd vissza., nem leszel büszke magadra..
kujon4 2009.09.15. 07:23:56 / # 141048
avatar
Annál még így is jobban kedvelem, hogy részletezzem, + a mentora... Á.
csogu 2009.09.15. 07:14:08 / # 141047
Pisti, ezt Te is tudod, hogy nem így van.. Ne kövesd el azt a hibát, hogy magadból indulsz ki!...nem mindenki olyan jó fej, mint Te :-))
kujon4 2009.09.15. 07:10:26 / # 141046
avatar
Bejeztem. nincs ilyen kód hogy, 814, most Hallok először róla... biztos van ilyen hívószám?? Á.
csogu 2009.09.15. 07:08:51 / # 141045
..[/i]és esetleg magába nézne kicsit!!!![/i] Ennyi Mc Donnalds-os kaja után én ezt kihagynám magammal kapcsolatban...biztos nem lenne szép látvány...tudod...halál a májra :-)))
kujon4 2009.09.15. 07:04:17 / # 141044
avatar
Akit érint az tudja akit érint, a tudja..Amikor megfegyegették a 814-et.lány lett, ennyi. Á.
rőzsehordó 2009.09.15. 06:32:00 / # 141043
avatar
Ezt a pelenkacserés részt lehetne egy kicsit részletesebben? Köszönettel: rőzse
R005 2009.09.15. 06:21:46 / # 141042
avatar
bemondó válasz | 2009.09.15. 04:17:07 (145) Kedves hacáz! Most azért védem meg Zolit, mert olyanokat sugallsz írásodban, ami nem állja meg a helyét. Itt a taxinál a kor nem érdem, csak állapot. Hát azért ezt erősen kétségbe vonom...taxiban eltöltött idő= tapasztalat! Egy két éve taxis=nagyon kezdő!!! Nehogymár a nyúl vigye a puskát...
kujon4 2009.09.15. 06:05:23 / # 141041
avatar
Aki fegyvert fog, fegyver által vész el! ..odajársz, ész s*opkodod a a 958-at, majd hátulról belémarsz veszett kutyaként.. Mire számítottál sunyiságodért cserébe? SZEMÉLYESEN!!! szemtől szembe miért nem közölted a kifogásaidat? Az férfi munka, De mint látjuk ez neked nem megy. Állítóla a csogu a példaképed. El tudod képzelni, hogy nejlon haver, majd a hát mögött bekavar? Próbálj többet tanulni Tőle, rádfér. Az a szánalmas, ahogy "te az igazáért kiálló" állítólag "jóvérű harcos" erre hogy reagáltál? ezt miért nem írtad meg? pelenkacsere, és sivítva segítségért rohantál...TÉNY!. nem lehet büszke rád a Példaképed. Sőt, szerintem, ha szeret is, ami tiszteletre méltó, szégyell téged, és!! egyszerű taxis g*c*zik egyszerű taxissal, az vamzer, áruló, tejszagú kérdezz IGAZI! CSIBÉSZEKET erről.Lassan 2éve taxizol, és veszett, gyáva kutyaként megmarsz öreg taxisokat..egyre többször fogsz ilyen élményekre rászaladni..Ha!! szemtől szemben szólsz a 958-nak, akkor férfi vagy.., így egy darab s*ar. Minden civilizált ötlet viszzavonva, viseld a következményeket "bátor:-))) csótány. Igaza volt az Évinek,: a stílus maga az ember. Állítólag a féreg dumád mögött Teresa nővér lakozik.., A "legbiztosabb forrásból tudjuk, te magad mondtad.." most bedőltél mint a rohadt nád, álvagány veszett, roszindulatú kutya vagy. Útolsó ajánlatom!!!!: feletsük el egymást, ne is szólj hozzám, én sem teszem, amúgy kapsz egy repülőjegyet Oslóba. És térdej le a csogunak.
Oldalszám: 182