Hozzászólások száma: 4
Ugrás a hírhez
Témakörök > Hírek fórumai > Miniszoknyáért tüntettek A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2008.03.05. 07:35:13 / # 12827
[i][b]"... A nők transzparenseikkel tudtára adták az érintetteknek, hogy egyrészt szeretik a miniszoknyát, másrészt, a szebbik nem képviselői nem KRESZ-táblák, hogy semmibe vegyék őket. "Tiszteletet érdemlünk!", "Senki sem csorbíthatja a nők jogait" - hirdették a résztvevők. "Meg kell tanítani viselkedni a taxisokat, nem elégszünk meg ennyivel. Nincsen öltözködési előírás a taxival utazó nők részére, úgyhogy azt tanácsoljuk a sofőröknek, hogy törődjenek a saját dolgukkal" - jelentette ki a szervező Redi Direko. Egy másik asszony még ennél is tovább ment, amikor kijelentette, hogy szerinte "ki kellene herélni" a taxisokat. "Van egy lányom, ha neki keresztül kellene mennie azon, amin ez a lány keresztülment, biztos, hogy levadásznám a felelősöket. Azonnal véget kell vetni ezeknek a mocskos túlkapásoknak" - közölte Wendy Morgan. " [/b][/i]

csogu 2008.03.05. 01:35:26 / # 12830
Nagyon helyes, csak azt az egészségtelen tangát minek veszik fel…?...:-)))
szega 2008.03.05. 01:24:27 / # 12829
avatar
Hááát Apám! Némelyik csajt elnézve nekem olyan érzésem van, hogy csak egy szélesebb övet vett fel! :)))

csogu 2008.03.05. 01:00:15 / # 12828
Amennyiben valaki értesül arról, hogy nálunk is megakarják győzni a taxisokat a csajok, hogy joguk van miniszoknyában lenni, kérem feltétlen értesítsen engem!!!:-) Jelige: meggyőzhető vagyok!