Hozzászólások száma: 1
Ugrás a hírhez
Témakörök > Hírek fórumai > Október 31-én játszik a Fradi Szögi Lajosért A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Admin 2006.10.23. 00:04:07 / # 12197
góré001 válasz | 2006.10.22. 17:37:17 (70) [b]Tisztelt TAXIS Hölgyek Úrak!!! Segítségeteket kérem ismét, kicsit fogjunk össze! Oktober 31.-én a Ferencváros- Megyei válogatott jótékonycélú labdarúgó mérközés lesz megtartva TISZAVASVÁRIBAN , 13-órakor!! A mérközés teljes bevételét a brutális gyilkosság áldozatáúl esett tanár családjának gyűjtik! Ezen mi is résztvehetnénk nem csak a szomorú tény miatt hanem a TILTAKOZÁSUNK jegyében! Részvételünkkel és adományúnkkal tiltakozzunk az ellen , hogy ma a xxi. században ilyen MAGYARORSZÁGON megtörténhet!!!! Ez sajnos mindannyiunkkal előfordúlhat, hiszen nap mint nap vezetünk és most már félhetünk, ki követi a szerencsétlen tanárt!!! Mutassuk meg hogy a jó ügyekért össze tudunk fogni! Kedden minden Taxi társaság vezetőjének írok , hogy gyüjtsenek és adakozzanak! Rendörségi engedélyeket megkérem Jelentkezéseket 29-ig várom vagy a saját központokban vagy a RÁDIOTAXI központban telefonon! Gyülekezés az 1956 téren /integető/ a szokott helyen 31-én 9 órakor!!! Köszönöm előre is Horváth Pál Góré001 [/b]