Hozzászólások száma: 3
Ugrás a hírhez
Témakörök > Hírek fórumai > Búsuló Juhász étterem, 70 éve a város felett! A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tomajer 2008.05.10. 01:41:05 / # 111975
Nnavégre! Köszi. Már kezdtem kétségbeesni, hogy semmi hatása annak amit itt leírunk:-)
hipó 2008.05.09. 21:15:03 / # 111974
avatar
Alig találtam meg ezt a fórumot. Pedig reméltem, hogy valakinek már volt tapasztalata. Én tegnap vittem oda 3 embert. Magyarokat. Fejenként két pénzt tettek le, amikor eldőlt, hogy enni fognak. Nekem eddig semmilyen tapasztalatom nem volt, mert még soha nem vittem senkit a Búsulóba. Egy pirospont. Szerintem más is megpróbálhatja.

tomajer 2008.04.23. 14:48:18 / # 111973
[font size=4][b][url=/news/view/3410_1]Kedves Taxis Kollégák! [/url][/b][/font] Az új menedzsmenttel beszélgetve kiderült, hogy az ő meglátásaik szerint a taxisokban valamikor a múltban megrendült a bizalom, a Búsuló Juhász iránt. Határozott céljuk, hogy ezt a bizalmat visszaszerezzék, és újra a város legnépszerűbb helyévé tegyék az intézményt. Épp ezért, rajtunk keresztül kérnek benneteket, hogy tegyetek egy próbát. Biztos, hogy nem fogtok csalódni. Bárkinek bármilyen gondja baja lenne, azonnal jelezze itt, és garantálják, hogy orvosolva lesz.