Név
Becenév Indián
Honlap
Taxitársaság:

Felhasználó hozzászólásai

Téma: Főtaxisok ide KLIKK!!!!

Hozzáadva: 2007.08.28 16:53

Egyet áruljatok el nekem,hogy a Rio alsón mért nem lehetett személyi cserével korrektté tenni,az ellenőri szolgálatot?Miért nem működhet úgy a dolog,mint a szigeten,2 óránként váltsák egymást az ellenőrök.Nagyon gyenge a vezetés a cégnél.