Hozzászólások száma: 4
Ugrás a hírhez
Témakörök > Hírek fórumai > Közlekedés Magyarországon: Naponta csatáznak az utakon, gyakran a túlélésért A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
Tb 2008.07.29. 15:16:13 / # 32473
avatar
http://www.fn.hu/penzugy/20080725/5_milliard_kart_kell_leverni/

törölt felh. 2008.07.28. 23:56:57 / # 32472
avatar
Szóval... Tisztelt Cégvezetők! Próbáljuk ki inkább ezt, mondjuk a kötelező angol nyelvtanulás MELLETT! Fakultatívan is, akár. Hátha érdekelne valakit! Köszönjük

amatőr 2008.07.28. 12:18:34 / # 32471
avatar
Ja persze a túlélésért: Én barom tegnap 110-zel "repesztek" hazafelé az M1-esen Sopronból a Wartburg típusú csodajárművemmel (csoda,hogy megy). Lényeg a lényeg úgy Tata magasságában egy ősroncs Pajero jön föl a sztádára, gyorsulása nulla, füstöl mint állat úgyhogy odaléptem neki és kikerültem. utána visszalassultam 110-re és döcögtem hazafelé. Az M0-ás elött föltünik a visszapillantóban a Mityka nyomja neki az ürge füstöl, mint a veszedelem, nagy nehezen utolér. Ekkor már szerencsémre figyeltem az ipsét, semmi index, semmi karlengetés. Berántja a roncsderbit a belső sávba, egy gyorsabb autó elé. Na volt ott dudálás, anyázás minden mi szem szájnak ingere. Kibaszhattam volna vele, de inkább lelépten a gázról és 1 km-ren át szagoltam a bűzét amíg le nem kanyarodtam az M0-ra. De egyem az áldott szivét, miután megelőzött elkezdett lassulni a végén már kilencvennel vonatoztunk az M0-nál. FAIR PLAY a közlekedésben. NE hajts gyorsabban mint ahogy az egód száll!

ata8 2008.07.28. 12:18:15 / # 32470
avatar
Talán még néhányan emlékeztek. Volt egyszer egy SZÁLLÍTÓK NAPJA nevű rendezvény a RING-en.Akkor sokunknak lehetősége volt kipróbálniezt a tanpályát. Nagyon nagy szüksége volna minden autóstársnak arra,hogy legalább egy alkalommal,pár órát eltöltsön itt. Szerintem.