Hozzászólások száma: 4
Témakörök > Droszt Híradó > KELL-E NEKÜNK A KAMARA? A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
tudomis(kibic) 2011.02.28. 15:27:24 / # 17050
avatar
Nem vettem észre, bár ez érthető,hiszen az utolsó bejegyzés igen régen érkezett rá. Részemről nem erőltetem ezt,de a kérdés -azt gondolom- JOGOS!
tomajer 2011.02.27. 09:27:17 / # 17049
Először is, van kamarás fórum. Sőt teljes kamarai rovat. Nem kéne ezer ugyanolyat alkotni. A témának meg persze van létjogosultsága...hmmm persze hogy van:-)))

tudomis(kibic) 2011.02.27. 08:38:41 / # 17048
avatar
Napi kérdés: Hány (én hányok tőle!) évente szükséges hatósági igazolást kell begyűjtened, hogy holnap is dolgozhass??? És mennyiért? Holnapi kérdés: Ha "bekamarodunk" olcsóbb nem lehet, mert amit most fizetünk az holnap sem lesz ingyen! Ezen változtatna kamara?

tudomis(kibic) 2011.02.27. 08:32:13 / # 17047
avatar
Gondolom a cím eléggé beszédes. Részemről attól tartok,hogy egy nem felkészült szakmaiatlan adminisztrációt szabadítanak a nyakunkba,akik majd lógó nyelvvel (igazolva létjogosultságukat) kapkodnak össze-vissza, csinálnak hülyeségeket! Tamás ez nem politika, ez ide tartozik! Orbánológus barátom azt mondja,hogy a Haragos Péter nem lelt más elfoglaltságot,ezért úgy gondolja,hogy isteni felhatalmazása van 1 millió önfoglalkoztató sorsának levezénylésében. Ez a szindrómát ismerjük ugye? Fogadjunk érdekellentétes képviseletet a fejünk fölé,vagy lássuk be ez egy alkotmánymentes demokratikus diktatúra,és -önköltségen- keressük meg benne a helyünket?