Hozzászólások száma: 11
Témakörök > Droszt Híradó > November 22-i gázolás A hozzászóláshoz be kell jelentkezned
KrisMax 2007.11.23. 16:00:32 / # 12645
avatar
Mondasz valamit...!!!
nagyöreg 2007.11.23. 15:42:02 / # 12644
avatar
Szerintem ezek tuti hotelesek voltak.Elit taxi nyomul Mergákkal és ott a legtöbb ember droid kitudja hogy kerültek oda legtöbbnek még taxi engedélye sincs.

KrisMax 2007.11.23. 15:21:02 / # 12643
avatar
Még a végén kiderül, hogy ugyanaz...
csogu 2007.11.23. 15:07:46 / # 12637
Sajnos van ilyen, mással is előfordult. Nekünk az egyik állandónk mesélte pont 3 napja, hogy a Petőfi Sándor utcában sétált a járdán és amikor a Taverna szálló kocsi lejárójához ért, akkor kanyarodott be egy taxi, ami felborította és eltörte a bal térdét. A taxis kiugrott, megnézte a művét, majd közölte, hogy azonnal jön csak kiteszi az utasát. Na azóta is jön… Rendőrség stb…stb…, de valami csoda folytán a szálló kamerája pont akkor nem volt bekapcsolva…a hölgy is csak annyira emlékezett, hogy egy Mercédesz.

csogu 2007.11.23. 14:50:29 / # 12642
Szia! Az orvosok hivatalból nem értesítették a rendőrséget? A rendőrség hivatalból nem indított eljárást? Ez 8 napon túl gyógyuló sérülés és a cserbenhagyás hivatalból is üldözendő!!! Én ezt nem értem….
KrisMax 2007.11.23. 14:01:13 / # 12641
avatar
Igen, tudom hogy nem jellemző.. nekem eddig csak jó tapasztalataim voltak a taxisokkal. Pl, ha a kocsiban hagytunk valamit mindig visszahozták.. Köszönöm a jókívánságot.
Rocktaxi 2007.11.23. 13:48:09 / # 12640
Mindenféleképpen feljelentést kell tenni cserbenhagyásos baleset miatt. Akkor megnézik a kamerák felvételeit. Ott biztosan látszódik majd a rendszám. Nem ez a jellemző ránk. Ez egyedi eset. Sajnos vannak ilyenek is!!! :-( Jobbulást a férjének!!!
KrisMax 2007.11.23. 13:20:16 / # 12639
avatar
Köszi a hozzászólásokat! Az is döbbenet volt, hogy a kismillió ember közül aki ott volt, senki sem segített a férjemnek :( A kamera jó ötlet, arrafele a Rákóczi úton biztos van. A rendőrség csak feljelentés szintjén foglalkozik az esettel...azt meg nem nagyon akarok, egyelőre. Ott helyben senki nem hívta ki őket, (én nem voltam ott) a férjem meg amerikai, nem beszél magyarul meg sokkos is volt, azt sem tudta mit csináljon, ráadásul csak este mondta el az egészet nekem amikor hazaértem, hogy ne stresszeljen...

terminátor 2007.11.23. 12:58:52 / # 12638
avatar
hali! azért délelőtt 10-kor elég sokan járnak arra senki nem látott semit? vagy nem irták fel a rendszámot! elég sajnálatos az eset!:( rendőrség ki lett hivva? ők utána tudnak nézni a kameráknak esetleg!

törölt felh. 2007.11.23. 12:46:25 / # 12636
avatar
Üvözlöm KrisMax. Talán keresse meg a közlekedési rendőrséget és a térfigyelő kamerák segítségével megkerűlhet a gázoló sofőr is. A buszsávot figyelő kamerák 24 órás rögzítést végeznek. Sajnálatos,hogy ilyen előfordulhatott. Tisztelettel a:Fater
KrisMax 2007.11.23. 12:36:08 / # 12635
avatar
Sziasztok! Segítégre lenne szükségem. Tegnap, azaz november 22-én, csütörtökön de. 10 körül egy kollegátok elgázolta a férjemet a Rákóczi út 11. sz. alatt levő posta előtti zebrán, a Keleti felől az Astoria felé haladva, miközben a férjem szabályosan kelt át a zöldön. A kollega kiszállt, megnézte, hogy a kocsijának (!!!) nem lett-e baja, majd leordította a férjem fejét, miközben ő még a földön volt. Majd továbbhajtott, anélkül, hogy bármilyen segítséget nyújtott volna, felsegítette volna a földről, vagy segített volna összeszedni a bevásárlószatyra szétszóródott tartalmát, vagy neadjaisten egy kórházig elvitte volna. A férjemet oldaba kapta a kocsi, kipördítette, a lábán átment a kerék. Agyrázkódása van, eltörtek a lébujjai, a medencéje megrepedt, és sokkos állapotban van. Sajnos nem emlékszik milyen cégtől volt a kocsi, csak arra hogy Mercedes volt, talán fekete vagy sötétkék, és a kollega 40 körüli volt, utasa pedig egy 27 körüli hölgy, aki döbbenten ült a hátsó ülésen, mert végignézte az egészet. Le vagyok döbbenve hogy valaki ilyenre képes, nemcsak hogy száguldozik, mint egy őrült a belvárosban, de amikor megtörténik a baj, embertelenül cserbenhagyja az áldozatát. 2 éves kisfiunk van, és csak áldani tudom az égieket, hogy épp nem volt a férjemmel, mert ő valószínűleg nem úszta volna meg ennyivel. Kérem, ha valamelyikőtök hallott esetleg valamit az esetről, vagy van ötlete ki lehetett, jelentkezzen, szeretném megtalálni az illetőt. Nem tervezek megtorlást vagy semmi ilyesmit csak szeretnék elbeszélgetni vele egy kicsit mert nem értem az egészet. A másik ok, amiért ide leírtam az esetet, az hogy okuljunk belőle és vigyázzunk egymásra sokkal-sokkal jobban... Köszönöm, hogy "meghallgattatok". KrisMax